MM1Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit09.02.2019IndM
MM1Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom09.02.2019IndM
MM1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Rennisõit09.02.2019IndOM
MM1Ott Kikkas
Marjaliisa Umb
Karl-Robert Trink
Siim Ots
PurjetamineORC C08.06.2019Vstom
MM1Rasmus Haugasmägi (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportOSY-40027.07.2019IndM
MM1Timmo Tammemäe (SK 100)
Rain Seepõld
OrienteerumineRogain: Mehed28.07.2019VstM
MM1Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportOffshore 3J31.07.2019VstM
MM1Ando Rohtmets (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 5 / 10,0 cm³20.10.2019IndM
MM1Tõnu Sepp (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³20.10.2019IndM
MM1Lembit Vaher (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 2 / 2,5 cm³20.10.2019IndM
MM1Ott Tänak
Martin Järveoja
AutosportAutoralli: Klass WRC27.10.2019VstM
MJ1Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN07.02.2019IndM
MJ1Kaarel Hendrik Zernant (OK Ilves)
Lauri Pähn (OK Võru)
OrienteerumineRogain: Mehed28.07.2019VstM
MN1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Pargisõit09.04.2019IndOM
MN1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Hüpped13.04.2019IndOM
MN1Karolin Härm (ESS Kalevi JK)
PurjetamineN Zoom819.07.2019IndOM
MN1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 75 kg13.10.2019IndM
MN1Andrias Sepp (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2019IndM
MN1Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: N Ice-Optimist07.02.2019IndM
MN1Aleksandra Andrejeva (Katleri Shogen Club)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 40 kg29.08.2019IndM
EM1Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõit..24.02.2019IndM
EM1Lauri Malsroos (SK Saue Tammed)
OrienteerumineJalgrattaorienteerumine: M Sprint09.06.2019IndM
EM1Mattias Siimann (BRP RT)
VeemootorisportJetisport: Runabout GP430.06.2019IndM
EM1Jasmiin Üpraus (Team64)
VeemootorisportJetisport: Ski Limited Ladies30.06.2019IndM
EM1Kristella Jurkatamm (Tallinna SS Kalev)
Mari Klaup (Tartu ÜASK)
Risto Lillemets (KJK Saare)
Janek Õiglane (Audentese SK)
Kristjan Rosenberg (Tallinna SS Kalev)
Maicel Uibo
Hanna-Mai Vaikla (KJK Lõunalõvi)
Grit Šadeiko (Tartu ÜASK)
KergejõustikMitmevõistlus võistkondlik07.07.2019Vstom
EM1Tõnu Sepp (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³28.07.2019IndM
EM1Ando Rohtmets (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 5 / 10,0 cm³28.07.2019IndM
EM1Rain Teder (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 1 / 1,5 cm³28.07.2019IndM
EM1Lembit Vaher (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 2 / 2,5 cm³28.07.2019IndM
EM1kapten Arne Veske
Koit Pauts
Aso Koris
Joonas Kiisler
Maarjus Leppik
Taavi Eller
Andrus Luht
PurjetamineORC C17.08.2019Vstom
EM1Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-3025.08.2019IndM
EM1Kevin Saar (Pärnu MC)
MootorrattasportMotokross: EMX-Quad01.09.2019IndM
EM1Rasmus Haugasmägi (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportOSY-40015.09.2019IndM
EJ1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria20.04.2019IndM
EJ1Karina Polovnikova (Tallink Fitness)
KulturismN Fitness04.05.2019IndM
EJ1Robin Jäätma (Türi Vibukool)
VibusportMeesjuuniorid plokkvibu02.03.2019Indom
EJ1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria19.04.2019IndM
EJ1Andres Oitsar (SK Konkiro)
KickpoksM K1 kuni 75 kg30.08.2019IndM
EN1Joonas Väär (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-17..24.02.2019IndM
EN1Kamilla Velikopolje (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 52 kg05.04.2019IndM
EN1Ilja Skolnov (SK Konkiro)
KickpoksM K1 kuni 60 kg29.08.2019IndM
EN1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 75 kg29.09.2019IndM
EN1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria29.09.2019IndM
EN1Andrias Sepp (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist08.02.2019IndM
EN1Aleksandra Andrejeva (Katleri Shogen Club)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 40 kg04.04.2019IndM
EN1Mattias Reinaas (Kohila MK)
VeemootorisportJetisport: Ski GP330.06.2019IndM
EN1Romel Seemann (SK Eesti Karud)
SumoM kuni 85 kg28.09.2019IndM
MM2Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõi..09.02.2019IndM
MM2Raul Mihkel Anton (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõi..09.02.2019IndM
MM2Siim Rast (SK Reval-Sport)
JõutõstmineM üle 120 kg15.06.2019IndM
MM2Eleri Hirv (OK Võru)
Piibe Tammemäe (SK 100)
OrienteerumineRogain: Naised28.07.2019VstM
MM2Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-3011.08.2019IndM
MM2Maicel Uibo
KergejõustikM kümnevõistlus03.10.2019IndOM
MM2Magnus Kirt (TTÜ SK)
KergejõustikM odavise06.10.2019IndOM
MM2Tõnu Sepp (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 5 / 10,0 cm³20.10.2019IndM
MM2Tiit Luman (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³20.10.2019IndM
MM2Rain Teder (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 1 / 1,5 cm³20.10.2019IndM
MJ2Emily Raudkepp (OK Peko)
Marie Tammemäe (SK 100)
OrienteerumineRogain: Naised28.07.2019VstM
MJ2Merilii Jalg (Jõgeva KK)
KabeVene kabe: G19 Neiud (kiirkabe)24.08.2019IndM
MN2Anette Russ (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 58 kg29.08.2019IndM
MN2Sandra Plamus (MK Juhan)
SumoN Absoluutkategooria13.10.2019IndM
MN2Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2019IndM
EM2Betti Vainküla (Pirita Surfiklubi)
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude slaalom24.02.2019IndM
EM2Darja Tokmantseva (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 60 kg21.04.2019IndM
EM2Sanna Aaslav-Kaasik (Tallinna VMK)
VeemootorisportF-12530.06.2019IndM
EM2Betti Vainküla (Pirita Surfiklubi)
PurjetamineN Purjelaud, slaalom13.07.2019Indom
EM2Mart Sepp (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 3 / 3,5 cm³28.07.2019IndM
EM2Tiit Luman (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³28.07.2019IndM
EM2Lembit Vaher (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 1 / 1,5 cm³28.07.2019IndM
EM2Toivo Hallikivi
RaadiosportCW/SSB - High Power03.08.2019IndM
EM2kapten Aivar Tuulberg
Karl-Hannes Tagu
Jaan Akermann
Peter Šaraškin
Kevin Grass
Henri Lepik
August Luure
PurjetamineORC C17.08.2019Vstom
EM2Ken Torn (OT Racing)
Kauri Pannas (OT Racing)
AutosportAutoralli: ERC 3 Junior18.08.2019VstM
EM2Anastassia-Anna Kunitsõna (SK Fortuna)
AllveesportAllveeorienteerumine: N tsooniujumine29.08.2019IndM
EM2Elary Talu (Sõmerpalu MK)
MootorrattasportEnduro: Üle 250 cm³ kahetaktiline08.09.2019IndM
EM2Kert Varik
Markus Normak
korvipoiss Karl-Albert Kasesalu
Gert Gordejev
korvipoiss Keit Kivaste
MootorrattasportMotokross: Külgvankriga mootorrattad. Mee..06.10.2019VstM
EJ2Vladlena Steptšenko (SK Nipi)
SumoN kuni 80 kg20.04.2019IndM
EJ2Johannes Erm (SK Leksi 44)
KergejõustikM kümnevõistlus14.07.2019IndOM
EJ2Joonas Väär (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-20..24.02.2019IndM
EJ2Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 80 kg19.04.2019IndM
EJ2Merilii Jalg (Jõgeva KK)
KabeVene kabe: G19 Neiud (välkkabe)27.04.2019IndM
EJ2Daniil Gaiduk (SK Konkiro)
KickpoksM K1 kuni 67 kg30.08.2019IndM
EN2Kaur Säärits (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-17..24.02.2019IndM
EN2Anete Kõrve (SK Julged)
WushuN shaolinquan28.04.2019IndM
EN2Aleksandr Solovjov (First Fighting Club)
KickpoksM K1 kuni 63,5 kg29.08.2019IndM
EN2Mariette Liigend (MK Juhan)
Kai Pähkel (SK Nipi)
Sandra Plamus (MK Juhan)
Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
SumoNaiskonnad29.09.2019VstM
EN2Sandra Plamus (MK Juhan)
SumoN Absoluutkategooria28.09.2019IndM
EN2Ander Järv (RJK Ramm)
SumoM kuni 75 kg28.09.2019IndM
EN2Eerik Pank (RJK Leola)
SumoM Absoluutkategooria28.09.2019IndM
MM3Martin Ervin (Pirita Surfiklubi)
PurjetamineM Purjelaud Formula01.05.2019Indom
MM3Kristo Raik
Rasmus Metsamaa
Siim Isup
Sven Pajus
Mathias Villota
Mauri Villmann
Maris Perendi
Raimo Kimmel
DiscgolfVõistkonnad24.08.2019VstM
MM3Inga Palu (Sillamäe TK Kwon)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 62 kg29.08.2019IndM
MM3Dmitri Borovkov (Tallinna KSK)
CastingM multirullispinningu kahekäe..06.09.2019IndM
MM3Dmitri Borovkov (Tallinna KSK)
CastingM spinningu kahekäe kaugusheited..07.09.2019IndM
MM3Heiki Nabi (MK Juhan)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 130 kg17.09.2019IndOM
MM3Epp Mäe (SK Wesenberg Wrestling)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 76 kg19.09.2019IndOM
MM3Lauri Teder (Nõmme Huvikool)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 1 / 1,5 cm³20.10.2019IndM
MM3Maikel Astur (Viimsi Tigers GYM)
KickpoksM K1 kuni 75 kg26.10.2019IndM
MM3Artur Zarva
KickpoksM K1 kuni 81 kg26.10.2019IndM
MM3Mailys Luigend (My Fitness)
KulturismN Fitmodel. Üle 168 cm17.11.2019IndM
MJ3Jan Beljajev
MuaythaiM üle 91 kg28.07.2019IndM
MJ3Epp Paalberg (Rakvere OK)
Kaisa Rooba (Rakvere OK)
OrienteerumineRogain: Naised28.07.2019VstM
MJ3Helis Pajuste
Kaarel Vesilind (SRD SK)
Kadri Ustav
OrienteerumineRogain: Segavõistkonnad28.07.2019VstM
MJ3Anna Sokk (SK Budo)
KarateN kuni 55 kg27.10.2019IndOM
MN3Aleksander Kuusik (R.Ottosoni PSpK)
PurjetamineM Zoom819.07.2019IndOM
MN3Elisabeth Ristmets (R.Ottosoni PSpK)
PurjetamineN Zoom819.07.2019IndOM
MN3Ann Ly Maiki Parts (SK Fortuna)
AllveesportKiirusalad: N 100 m akvalangiga31.07.2019IndM
MN3Aleksei Popov (Argo UK)
Aleksandra Vassiljeva (SpK Akvalang)
Daniel Žmogin (SK Fortuna)
Lia Tšugunova (SpK Akvalang)
AllveesportKiirusalad: 4 × 50 m lestadega31.07.2019VstM
MN3Richard Karelson (MK Nelson)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 92 kg04.08.2019IndOM
MN3Mattias Reinaas (Kohila MK)
VeemootorisportJetisport: Ski GP312.05.2019IndM
MN3Aleksandr Savtšuk (SK DO-JANG)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus üle 70 kg29.08.2019IndM
EM3Mihkel Kosk (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN25.01.2019IndM
EM3Betti Vainküla (Pirita Surfiklubi)
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude GPS kiirussõit..24.02.2019IndM
EM3Boris Ljubtšenko (Black Team Estonia)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom24.02.2019IndM
EM3Inga Palu (Sillamäe TK Kwon)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 62 kg07.04.2019IndM
EM3Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 78 kg07.04.2019IndM
EM3Vjatšeslav Ištšik (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 85 kg07.04.2019IndM
EM3Raido Liitmäe (MK Juhan)
SumoM kuni 92 kg21.04.2019IndM
EM3Olga Sibanova (My Fitness)
KulturismN Fitmodel. Üle 168 cm28.04.2019IndM
EM3Liis Org (Sparta SS)
KulturismN Bodyfitness. Kuni 163 cm04.05.2019IndM
EM3Anastassia-Anna Kunitsõna (SK Fortuna)
AllveesportKiirusalad: N 400 m akvalangiga29.06.2019IndM
EM3Markus Lutsokert (SK Propstars)
VeemootorisportJetisport: Ski GP130.06.2019IndM
EM3Erik Aaslav-Kaasik (Tallinna VMK)
VeemootorisportF-12530.06.2019IndM
EM3Jasmiin Üpraus (Team64)
VeemootorisportJetisport: Ski GP230.06.2019IndM
EM3Peeter Pruus
JalgrattasportKross: M Maraton, 90 km06.07.2019Indom
EM3Brigita Viilop (Pirita Surfiklubi)
PurjetamineN Purjelaud, slaalom13.07.2019Indom
EM3Ülo Liimask
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 3 FEMA / 3,5 cm³28.07.2019IndM
EM3Siim Rast (SK Reval-Sport)
JõutõstmineM üle 120 kg10.08.2019IndM
EM3kapten Sven Nuutmann
Juss Ojala
Kaarel Kruusmägi
Marek Harjak
Mairold Metsaviir
Marten Loopere
Karl Vahtra
Kristiina Truuverk
Margus Nõmmik
PurjetamineORC C17.08.2019Vstom
EM3Liina Kolk (SMS)
PurjetamineRS Aero 523.08.2019Indom
EM3Vladimir Kunitsõn (SK Fortuna)
Nikolai Tover (SK Fortuna)
AllveesportAllveeorienteerumine: M kaardiharjutus26.08.2019VstM
EM3Kristjan Siilak (Motohai)
MootorrattasportSupermoto: S329.09.2019IndM
EM3Ken Torn (OT Racing)
Kauri Pannas (OT Racing)
AutosportAutoralli: ERC 310.11.2019VstM
EJ3Vlada Stepanova (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 55 kg20.04.2019IndM
EJ3Anastassia Sazonova (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 55 kg20.04.2019IndM
EJ3Keiro Raudkats (MK Dünamo)
SumoM üle 115 kg20.04.2019IndM
EJ3Arida Muru (Via Fitness)
KulturismN Bikinifitness. Kuni 160 cm05.05.2019IndM
EJ3Rait Ärm (Cycling Tartu)
JalgrattasportMaanteesõit: M Grupisõit, 138 km10.08.2019IndOM
EJ3Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN08.02.2019IndM
EJ3Kaur Säärits (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-20..24.02.2019IndM
EJ3Boriss Stupkin (Kohtla-Järve SS Kalev)
SamboM kuni 68 kg13.04.2019IndM
EJ3Sandra Plamus (MK Juhan)
SumoN kuni 75 kg19.04.2019IndM
EJ3Xsander Solbaja (SK Sumotori)
SumoM üle 115 kg19.04.2019IndM
EJ3Erik Reinbok (SK Kuldkaru)
MaadlusVabamaadlus: M kuni 79 kg08.06.2019IndOM
EJ3Gedly Tugi (KJK Karksi)
KergejõustikN odavise21.07.2019IndOM
EN3Albert Baranov (SK Iman)
KarateM üle 76 kg09.02.2019IndOM
EN3Anette Russ (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 58 kg05.04.2019IndM
EN3Anete Kõrve (SK Julged)
WushuN gunshu30.04.2019IndM
EN3Jana Vill (PK Olümp-Kalev)
PoksN kuni 70 kg01.06.2019IndOM
EN3Richard Karelson (MK Nelson)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 92 kg19.06.2019IndOM
EN3Hannes Hollo (Nõmme MLK)
Gregor Moistus (Nõmme MLK)
Gert Nulk (Tartu MLK)
MudellendVabalend: F1P võistkondlik04.08.2019VstM
EN3Joonas Lember (Tallinna VMK)
VeemootorisportGT-1522.09.2019IndM
EN3Aksel Pärtelpoeg (Äksi MK)
MootorrattasportSupermoto: Juuniorid29.09.2019IndM
EN3Georg Paomees (Saaremaa MS)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist08.02.2019IndM
EN3Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: N Ice-Optimist08.02.2019IndM
EN3Erik Lavrov (Katleri Shogen Club)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 45 kg04.04.2019IndM
EN3Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
Sandra Plamus (MK Juhan)
Mariette Liigend (MK Juhan)
Eva-Maria Raudsepp (Väike-Maarja RSK)
SumoNaiskonnad28.09.2019VstM
EN3Romel Seemann (SK Eesti Karud)
SumoM Absoluutkategooria28.09.2019IndM
Alates 2013. aastast kuuluvad arvestusse rahvusvaheliste tiitlivõistluste (OM, MM, EM) medalivõidud, mis vastavad järgmistele tingimustele:
spordiala (distsipliin) - rahvusvahelise katusorganisatsiooni tunnustatus SportAccordi poolt või Eesti alaliidu kuulumine EOK-sse;
vanuseklass - täiskasvanud, noorsugu (U-23), juuniorid (U-20), maksimaalselt kaks vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
osavõtjate arv - osalejaid enam kui medalikohti;
kodakondsus - medalist peab olema Eesti kodakondsusega.