MM1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Rennisõit09.02.2019IndOM
MM1Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude kursisõit09.02.2019IndM
MM1Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom09.02.2019IndM
MM1Ott Kikkas
Marjaliisa Umb
Karl-Robert Trink
Siim Ots
PurjetamineORC C08.06.2019Vstom
MJ1Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN07.02.2019IndM
MN1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Pargisõit09.04.2019IndOM
MN1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Hüpped13.04.2019IndOM
MN1Andrias Sepp (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2019IndM
MN1Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: N Ice-Optimist07.02.2019IndM
EM1Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõit..24.02.2019IndM
EM1Lauri Malsroos (SK Saue Tammed)
OrienteerumineJalgrattaorienteerumine: M Sprint09.06.2019IndM
EJ1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria20.04.2019IndM
EJ1Karina Polovnikova (Tallink Fitness)
KulturismN Fitness04.05.2019IndM
EJ1Robin Jäätma (Türi Vibukool)
VibusportMeesjuuniorid plokkvibu02.03.2019Indom
EJ1Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria19.04.2019IndM
EN1Joonas Väär (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-17..24.02.2019IndM
EN1Kamilla Velikopolje (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 52 kg05.04.2019IndM
EN1Andrias Sepp (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist08.02.2019IndM
EN1Aleksandra Andrejeva (Katleri Shogen Club)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 40 kg04.04.2019IndM
MM2Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõi..09.02.2019IndM
MM2Raul Mihkel Anton (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude GPS kiirussõi..09.02.2019IndM
MM2Siim Rast (SK Reval-Sport)
JõutõstmineM üle 120 kg15.06.2019IndM
MN2Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist07.02.2019IndM
EM2Betti Vainküla (11270926)
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude slaalom24.02.2019IndM
EM2Darja Tokmantseva (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 60 kg21.04.2019IndM
EJ2Vladlena Steptšenko (SK Nipi)
SumoN kuni 80 kg20.04.2019IndM
EJ2Joonas Väär (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-20..24.02.2019IndM
EJ2Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 80 kg19.04.2019IndM
EJ2Merilii Jalg (Jõgeva KK)
KabeVene kabe: G19 Neiud27.04.2019IndM
EN2Kaur Säärits (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-17..24.02.2019IndM
EN2Anete Kõrve (SK Julged)
WushuN shaolinquan28.04.2019IndM
MM3Martin Ervin (Pirita Surfiklubi)
PurjetamineM Purjelaud Formula01.05.2019Indom
MN3Mattias Reinaas (Kohila MK)
VeemootorisportJetisport: Ski GP312.05.2019IndM
EM3Mihkel Kosk (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN25.01.2019IndM
EM3Betti Vainküla (11270926)
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude GPS kiirussõit..24.02.2019IndM
EM3Boris Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom24.02.2019IndM
EM3Inga Palu (Sillamäe TK Kwon)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 62 kg07.04.2019IndM
EM3Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 78 kg07.04.2019IndM
EM3Vjatšeslav Ištšik (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 85 kg07.04.2019IndM
EM3Raido Liitmäe (MK Juhan)
SumoM kuni 92 kg21.04.2019IndM
EM3Olga Sibanova
KulturismN Fitmodel. Üle 168 cm28.04.2019IndM
EM3Liis Org (Sparta SS)
KulturismN Bodyfitness. Kuni 163 cm04.05.2019IndM
EJ3Vlada Stepanova (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 55 kg20.04.2019IndM
EJ3Anastassia Sazonova (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 55 kg20.04.2019IndM
EJ3Keiro Raudkats (MK Dünamo)
SumoM üle 115 kg20.04.2019IndM
EJ3Arida Muru (Via Fitness)
KulturismN Bikinifitness. Kuni 160 cm05.05.2019IndM
EJ3Rasmus Maalinn (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN08.02.2019IndM
EJ3Kaur Säärits (NYCS)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom (U-20..24.02.2019IndM
EJ3Boriss Stupkin (Kohtla-Järve SS Kalev)
SamboM kuni 68 kg13.04.2019IndM
EJ3Sandra Plamus (MK Juhan)
SumoN kuni 75 kg19.04.2019IndM
EJ3Xsander Solbaja (SK Sumotori)
SumoM üle 115 kg19.04.2019IndM
EJ3Erik Reinbok (SK Kuldkaru)
MaadlusVabamaadlus: M kuni 79 kg08.06.2019IndOM
EN3Albert Baranov (SK Iman)
KarateM üle 76 kg09.02.2019IndOM
EN3Anette Russ (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 58 kg05.04.2019IndM
EN3Anete Kõrve (SK Julged)
WushuN gunshu30.04.2019IndM
EN3Jana Vill (PK Olümp-Kalev)
PoksN kuni 70 kg01.06.2019IndOM
EN3Richard Karelson (MK Nelson)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 92 kg19.06.2019IndOM
EN3Georg Paomees (Saaremaa MS)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist08.02.2019IndM
EN3Lisbeth Taggu (Pärnu JK)
PurjetamineJääpurjetamine: N Ice-Optimist08.02.2019IndM
EN3Erik Lavrov (Katleri Shogen Club)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 45 kg04.04.2019IndM
Alates 2013. aastast kuuluvad arvestusse rahvusvaheliste tiitlivõistluste (OM, MM, EM) medalivõidud, mis vastavad järgmistele tingimustele:
spordiala (distsipliin) - rahvusvahelise katusorganisatsiooni tunnustatus SportAccordi poolt või Eesti alaliidu kuulumine EOK-sse;
vanuseklass - täiskasvanud, noorsugu (U-23), juuniorid (U-20), maksimaalselt kaks vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
osavõtjate arv - osalejaid enam kui medalikohti;
kodakondsus - medalist peab olema Eesti kodakondsusega.