TüüpKohtNimedSpordialaVõistlusalaKuupäevInd/VstOM/om/M
MM1Rasmus Haugasmägi (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportOSY-40004.06.2017IndM
MM1Julia Beljajeva (Tartu SS Kalev)
Irina Embrich (IREM)
Erika Kirpu (Tartu SS Kalev)
Kristina Kuusk (VK En Garde)
VehklemineN epee (võistkondlik)26.07.2017VstOM
MM1Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-3006.08.2017IndM
MM1Mihhail Jefremov
KurnimängM Eurokurn06.08.2017IndM
MM1Reet Alas
Gerda Grossthal
Kadri Leiten
Karin Mardo
Ahto Orav
Sirle Ostrat
Katriin Pirk
Kirstin Rebane
Anžeelika Tappo
Laura Unt
Kadri Viil
IndiacaNaiskonnad12.08.2017VstM
MM1Dmitri Borovkov (Tallinna KSK)
CastingM multirullispinningu kahekäe..02.09.2017IndM
MN1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Rennisõit26.03.2017IndOM
MN1Kelly Sildaru (K&H Sildaru SK)
VigursuusatamineN Pargisõit06.04.2017IndOM
MN1Jakob Haud (R.Ottosoni PSK)
PurjetamineM Zoom805.08.2017IndOM
MN1Andres Oitsar
MuaythaiM kuni 75 kg10.08.2017IndM
MN1Georg Paomees (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist16.02.2017IndM
MN1Mattias Reinaas (Kohila MK)
VeemootorisportJetisport: Ski GP325.06.2017IndM
EM1Mari Kaseväli
Toomas Marrandi (JOKA)
OrienteerumineRogain: Segavõistkonnad22.04.2017VstM
EM1Margus Silbaum (Sparta SS)
JõutõstmineM kuni 93 kg13.05.2017IndM
EM1Rasmus Haugasmägi (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportOSY-40025.06.2017IndM
EM1Aili Popp (Männiku SK)
Jahipraktiline laskm..N Kombineeritud harjutus / KOM..02.07.2017IndM
EM1Viktoria Soodla (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-3002.07.2017IndM
EM1Lembit Vaher (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 2 / 2,5 cm³06.08.2017IndM
EM1Tiit Luman (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³06.08.2017IndM
EM1Ando Rohtmets (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 5 / 10,0 cm³06.08.2017IndM
EM1Marek Peeba (Tallinna VMK)
VeemootorisportF-12527.08.2017IndM
EM1Kevin Saar (Pärnu MC)
MootorrattasportMotokross: EMX-Quad17.09.2017IndM
EJ1Arida Muru (Arctic Sport)
KulturismN Bikinifitness. Kuni 166 cm07.05.2017IndM
EJ1Emily Hõim (Tartu VK)
Lisell Jäätma (Türi Vibukool)
Meeri-Marita Paas (Türi Vibukool)
VibusportN Plokkvibu. Sisering. Naiskon..11.03.2017Vstom
EN1Hendrik Holtsmann (PJK)
PurjetamineM Zoom814.04.2017IndOM
EN1Johanna Aaslepp
Rasmus Pall
Merili Tursk
MudellendRaketimudelid: S4A võistkondlik23.08.2017VstM
EN1Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-1527.08.2017IndM
EN1Kamila Velikopolje (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 52 kg29.04.2017IndM
EN1Mattias Reinaas (Kohila MK)
VeemootorisportJetisport: Ski GP325.06.2017IndM
MM2Boriss Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom27.02.2017IndM
MM2Nikolai Novosjolov (SK Le Glaive)
VehklemineM epee (individuaalne)22.07.2017IndOM
MM2Mihhail Jefremov
Valeri Sizarov
KurnimängM Eurokurn. Meeskondlik06.08.2017VstM
MM2Mirgo Gorban
Mikko Jušin
Taavi Kallas
Andrus Novoseltsev
Kaur Pärna
Hendrik Rikand
Veikko Sarapuu
Martin Seetur
Arti Unt
Rene Vaher
Timo Varik
Vaido Vähk
IndiacaMeeskonnad12.08.2017VstM
MM2Heiki Nabi (MK Juhan)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 130 kg22.08.2017IndOM
MM2Dmitri Borovkov (Tallinna KSK)
CastingM lendõnge kahekäe kaugusheite..01.09.2017IndM
MM2Ülle Kell (MTÜ Tallinna Vibukool)
VibusportMaastikuvibulaskmine: N Pikkvibu23.09.2017IndM
MJ2Eigo Helimets (JK Merikotkas)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
MJ2Elina-Emiilie Leht
Helis Pajuste
OrienteerumineRogain: Naised19.08.2017VstM
MN2Mihkel Ruut (Tartu ÜASK)
JõutõstmineM kuni 120 kg25.05.2017IndM
MN2Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-1518.06.2017IndM
MN2Aleksandr Biba
MuaythaiM kuni 81 kg10.08.2017IndM
MN2Daniel Rüütel (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist16.02.2017IndM
EM2Siim Rast (SK Reval-Sport)
JõutõstmineM üle 120 kg19.03.2017IndM
EM2Andres Petrov
PiljardSnuuker: Mehed19.03.2017IndM
EM2Aleksandr Marmeljuk (M-Dojo SK)
MaadlusVöömaadlus (Alysh): M kuni 90 kg01.05.2017IndM
EM2Marten Männi (Freetime Racing)
VeemootorisportJetisport: Ski GP225.06.2017IndM
EM2Kätriin Nilbe
VeemootorisportJetisport: Ski Limited Ladies25.06.2017IndM
EM2Aivar Kommisaar (MSK Nord)
VeemootorisportGT-3002.07.2017IndM
EM2Margit Kalk (Tartu SS Kalev)
Mari Klaup (Tartu ÜASK)
Markus Leemet (SK Leksi 44)
Janek Õiglane (Audentese SK)
Kristjan Rosenberg (EMÜ SK)
Karl Robert Saluri (KJK Järvala)
Hanna-Mai Vaikla (KJK Lõunalõvi)
Grit Šadeiko (Tartu ÜASK)
KergejõustikMitmevõistlus võistkondlik02.07.2017Vstom
EM2Jelena Smirnova (Maardu AUK)
AllveesportKiirusalad: N 400 m akvalangiga06.07.2017IndM
EM2Peeter Olesk (Kaitsejõudude SK)
LaskesportM 25 m Olümpia-kiirlaskmine, 60..25.07.2017IndOM
EM2Kevin Grass (SMS)
Henri Lepik
August Luure
Karl-Hannes Tagu
Aivar Tuulberg
Peter Šaraškin
PurjetamineORC III29.07.2017Vstom
EM2Lauri Malsroos (SK Saue Tammed)
OrienteerumineJalgrattaorienteerumine: M Sprint30.07.2017IndM
EM2Lauri Malsroos (SK Saue Tammed)
OrienteerumineJalgrattaorienteerumine: M Lühirada01.08.2017IndM
EM2Rain Teder (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 1 / 1,5 cm³06.08.2017IndM
EM2Hannes Virunurm (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 3 / 3,5 cm³06.08.2017IndM
EM2Aivar Kommisaar (MSK Nord)
VeemootorisportT-55017.09.2017IndM
EM2Mikk Ilves
Madis Kostabi
Gunnar Krivun
Rene Lett
Imre Pauklin
Alar Pauklin
Virko Vaiksaar
KarateKimura shukokai: M Team-kumite14.10.2017VstM
EJ2Pathricia Matso (SK Sakura)
SumoN Absoluutkategooria22.04.2017IndM
EJ2Pathricia Matso (SK Sakura)
Kai Pähkel (SK Nipi)
Darja Tokmantseva (SK Buffen-Do)
Helina Ärtis (SK Sakura)
SumoNaiskonnad22.04.2017VstM
EJ2Joosep Laus (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
EJ2Vlada Stepanova (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 55 kg22.04.2017IndM
EJ2Pathricia Matso (SK Sakura)
Kai Pähkel (SK Nipi)
Vlada Stepanova (SK Buffen-Do)
Darja Tokmantseva (SK Buffen-Do)
SumoNaiskonnad22.04.2017VstM
EJ2Johannes Erm (SK Leksi 44)
KergejõustikM kümnevõistlus23.07.2017IndOM
EN2Ilja Makarov (TK Tekken)
Taekwondo (ITF)M Kompleksharjutus. I dan29.04.2017IndM
EN2Veronika Kuvatova (ESS Kalevi JK)
Hannah Tuulas (ESS Kalevi JK)
PurjetamineRS Feva05.06.2017VstOM
EN2Viktoria Vesso (EMÜ SK)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 60 kg28.07.2017IndOM
EN2Mark Mägi
PiljardPool-piljard: M 14.1 mäng01.08.2017IndM
EN2Rasmus Pall
MudellendRaketimudelid: S4A23.08.2017IndM
EN2Georgi Iljin (MSK Nord)
VeemootorisportGT-1527.08.2017IndM
EN2Stefan Arand (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportJT-25017.09.2017IndM
EN2Anette Russ (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 52 kg29.04.2017IndM
EN2Maarja Plaser (Korrus3)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 44 kg20.05.2017IndOM
MM3Meelis Rang
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom27.02.2017IndM
MM3Doris Kudre (OK Peko)
Daisy Kudre (OK Peko)
Epp Paalberg (Rakvere OK)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Teade12.03.2017VstM
MM3Marten Männi (Freetime Racing)
VeemootorisportJetisport: Ski GP204.06.2017IndM
MM3Marek Peeba (Tallinna VMK)
VeemootorisportO-12516.07.2017IndM
MM3Erki Lainjärv
Tõnis Laur
Rainer Nikiforov
Billy Toomla
VeemootorisportKummipaadid Klass 216.07.2017VstM
MM3Julia Beljajeva (Tartu SS Kalev)
VehklemineN epee (individuaalne)23.07.2017IndOM
MM3Raimond Naaber (Nõmme MLK)
MudellendVabalend: F1C13.08.2017IndM
MM3Lauri Malsroos (SK Saue Tammed)
OrienteerumineJalgrattaorienteerumine: M Sprint26.08.2017IndM
MM3Dmitri Borovkov (Tallinna KSK)
CastingM spinningu kahekäe kaugusheited..02.09.2017IndM
MM3Erko Aabrams (Tallinna VMK)
VeemootorisportF-50017.09.2017IndM
MM3Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kompleksharjutus. I dan18.09.2017IndM
MM3Olga Borisenko
Taekwondo (ITF)N Kompleksharjutus. II dan18.09.2017IndM
MM3Olga Borisenko
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 63 kg19.09.2017IndM
MM3Tõnu Endrekson (SõK Pärnu)
Kaur Kuslap (Viljandi SõK)
Allar Raja (Pärnu SõK Kalev)
Kaspar Taimsoo (Viljandi SõK)
SõudmineM paarisaeruline neljapaat30.09.2017VstOM
MM3Aleksandr Marmeljuk (M-Dojo SK)
MaadlusVöömaadlus (Kasahhi kuraš): M kuni 90 kg07.10.2017IndM
MM3Aimar Andruse (SK Nipi)
MaadlusRannamaadlus: M kuni 70 kg13.10.2017Indom
MJ3Kevin Grass (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
MJ3Kadri Ustav
Kristin Viikmaa (OK West)
OrienteerumineRogain: Naised19.08.2017VstM
MN3Georgi Iljin (MSK Nord)
VeemootorisportGT-1518.06.2017IndM
MN3Romi Safin (PJK)
PurjetamineJääpurjetamine: N Ice-Optimist16.02.2017IndM
EM3Olev Oolup (Dago)
Andrus Padu (Dago)
PurjetamineJääpurjetamine: Monotüüp-XV17.02.2017VstM
EM3Kirill Medianov (TS Kreedo Dance)
Jelizaveta Semjonova (TS Kreedo Dance)
TantsusportKümme tantsu18.02.2017VstM
EM3Denis Grabe
PiljardPool-piljard: M 10-palli22.03.2017IndM
EM3Gea Reimund (SK Eesti Karud)
SumoN kuni 73 kg23.04.2017IndM
EM3Nikita Lopouhhov (SK Buffen-Do)
SumoM kuni 70 kg23.04.2017IndM
EM3Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 71 kg30.04.2017IndM
EM3Aleksandr Antonov (Katleri TK)
Vjatšeslav Ištšik (Katleri TK)
Martin Stihharev (Hvarang)
Nikita Tšistjakov (Katleri TK)
Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus. Meeskonnavõistl..30.04.2017VstM
EM3Epp Mäe (Wesenberg Wrestling)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 75 kg04.05.2017IndOM
EM3Helena Mang (Sparta SS)
KulturismN Bikinifitness. Kuni 166 cm07.05.2017IndM
EM3Ilja Drovnjašin
SamboM kuni 82 kg combat20.05.2017IndM
EM3Vadim Fomin
SamboM kuni 62 kg21.05.2017IndM
EM3Nikolai Novosjolov (SK Le Glaive)
VehklemineM epee (individuaalne)13.06.2017IndOM
EM3Julia Beljajeva (Tartu SS Kalev)
VehklemineN epee (individuaalne)15.06.2017IndOM
EM3Ljudmila Kortšagina (Kaitseliidu LSK MäLK)
Tuuli Kübarsepp (Elva LSK)
Anžela Voronova (Kaitsejõudude SK)
LaskesportN 300 m Vabapüss, 60 lasku lamades...29.07.2017Vstom
EM3Andrus Aavaste
Priit Koit
Karl Kolk
Ivar Lipsmäe
Martin Müür
Ago Rebane
Mati Sepp
Tanel Tamm
Priit Tammemägi
Martin Viiask
PurjetamineORC II29.07.2017Vstom
EM3Jaan Akermann
Siim Akermann
Tormi Jõgi
Ott Kikkas
Siim Ots
Tiit Saulep
Marjaliisa Umb
PurjetamineORC III29.07.2017Vstom
EM3Peeter Olesk (Kaitsejõudude SK)
LaskesportM 25 m Täiskaliiberpüstol / -revolver, ..31.07.2017Indom
EM3Tõnu Sepp (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 4 / 5,0 cm³06.08.2017IndM
EM3Tõnu Sepp (Nõmme NM)
AutomudelisportKiirusmudelid: Klass 5 / 10,0 cm³06.08.2017IndM
EM3Vladimir Kunitsõn (SK Fortuna)
AllveesportAllveeorienteerumine: M tsooniujumine07.09.2017IndM
EM3Alar Pauklin
KarateKimura shukokai: M kuni 80 kg14.10.2017IndM
EM3Madis Kostabi
KarateKimura shukokai: M üle 80 kg14.10.2017IndM
EM3Rannar Uusna (KTM Racing Team)
MootorrattasportEnduro: Enduro 315.10.2017IndM
EJ3Andres Petrov
PiljardSnuuker: Mehed12.03.2017IndM
EJ3Pathricia Matso (SK Sakura)
SumoN kuni 95 kg22.04.2017IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 95 kg22.04.2017IndM
EJ3Raido Liitmäe (MK Juhan)
Erki Pääro (SK Eesti Karud)
SumoMeeskonnad22.04.2017VstM
EJ3Keith Luur (PJK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria22.04.2017IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 80 kg22.04.2017IndM
EJ3Helary Mägisalu (Suure Karu Pojad)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 55 kg02.07.2017IndOM
EJ3Karel Tilga (Tartu SS Kalev)
KergejõustikM kümnevõistlus23.07.2017IndOM
EN3Ilja Makarov (TK Tekken)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 63 kg30.04.2017IndM
EN3Anete Kõrve
WushuN shaolinquan21.05.2017IndM
EN3Kregor Zirk (Ujumise SK)
UjumineM 100 m liblikat02.07.2017IndOM
EN3Mark Mägi
PiljardPool-piljard: M 8-palli05.08.2017IndM
EN3Mai Narva (SK Reval-Sport)
Margareth Olde (Tallinna MK)
Grete Olde (Tallinna MK)
MaleNaiskonnad23.08.2017VstM
EN3Jakob Haud (R.Ottosoni PSK)
KarateKimura shukokai: M kergekaal13.10.2017IndM
EN3Carl Christjan Bogoslovski
KarateKimura shukokai: M raskekaal13.10.2017IndM
EN3Anton Beljakov
KarateKyokushin: M kuni 70 kg14.10.2017IndM
EN3Danila Subatšus (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 57 kg29.04.2017IndM
EN3Hannes Sild
KarateKimura shukokai: M raskekaal13.10.2017IndM
Alates 2013. aastast kuuluvad arvestusse rahvusvaheliste tiitlivõistluste (OM, MM, EM) medalivõidud, mis vastavad järgmistele tingimustele:
spordiala (distsipliin) - rahvusvahelise katusorganisatsiooni tunnustatus SportAccordi poolt või Eesti alaliidu kuulumine EOK-sse;
vanuseklass - täiskasvanud, noorsugu (U-23), juuniorid (U-20), maksimaalselt kaks vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
osavõtjate arv - osalejaid enam kui medalikohti;
kodakondsus - medalist peab olema Eesti kodakondsusega.