KuupäevToetuse määramise otsus (O)Otsuse muutmine (m)I kv.II kv.III kv.IV kv.Organisatsioon(id)
08.01.2021Nr. 3mPärnu Spordikool
28.12.2020Nr. 305mAudentese Spordikool
22.12.2020Nr. 303mmPärnu Spordikool
18.12.2020Nr. 300mKäsipalliklubi HC Tallinn
16.12.2020Nr. 298mSA US Tenniseakadeemia
15.12.2020Nr. 297mMTÜ HC Viking
11.12.2020Nr. 294mmMTÜ Jalgpallikool Tammeka
09.12.2020Nr. 292mSillamäe Spordiklubi Kalev
09.12.2020Nr. 291mVõimlemisklubi Piruett
08.12.2020Nr. 290mmJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
07.12.2020Nr. 289mmMTÜ Excite Dance
06.12.2020Nr. 288mMTÜ Spordiklubi Nord
04.12.2020Nr. 287mTallinna Spordiselts Kalev
04.12.2020Nr. 286mKorvpalliklubi Viimsi
02.12.2020Nr. 285mMTÜ Eesti Golfikool
02.12.2020Nr. 284mMTÜ Rakvere JK Tarvas
02.12.2020Nr. 283mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
01.12.2020Nr. 282mMTÜ Nõmme Kalju FC
01.12.2020Nr. 281mTallinna Võrkpalliklubi
01.12.2020Nr. 280mSPARTA Spordiselts
01.12.2020Nr. 279mSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
01.12.2020Nr. 278mLaagri Tennisekool MTÜ
01.12.2020Nr. 277mVõimlemisklubi "Rütmika"
01.12.2020Nr. 276mVõimlemisklubi "Rütmika"
30.11.2020Nr. 275mMTÜ Võrkpalliklubi Täht
30.11.2020Nr. 274mTartu Suusaklubi
17.11.2020Nr. 269Põlva Spordikool
12.11.2020Nr. 266mSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
06.11.2020Nr. 264mSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
06.11.2020Nr. 263mViljandi Spordikool
03.11.2020Nr. 262mAudentese Spordikool
03.11.2020Nr. 261mSpordiklubi HC Tallas
03.11.2020Nr. 260mTantsukool Respect
03.11.2020Nr. 259mMTÜ Crause Tantsukool
02.11.2020Nr. 258mTartu Spordiselts "Kalev"
30.10.2020Nr. 257mKarateklubi Corpore
30.10.2020Nr. 256mSpordiklubi EDU-DO
29.10.2020Nr. 255mEesti Maaülikooli Spordiklubi
29.10.2020Nr. 254mJalgpalliklubi Tabasalu
29.10.2020Nr. 253mSpordiklubi "Maret-Sport"
27.10.2020Nr. 252mSA Põltsamaa Sport
27.10.2020Nr. 252mSA Põltsamaa Sport
27.10.2020Nr. 251mSõudmise ja Aerutamise klubi "Tartu"
27.10.2020Nr. 250mMTÜ Nõmme Kalju FC
27.10.2020Nr. 249mSpordiklubi Garant
27.10.2020Nr. 248mAitado Judokool MTÜ
27.10.2020Nr. 247mMTÜ Tallinna Capoeira Spordikool
27.10.2020Nr. 246mMTÜ Spordiklubi Berimba
27.10.2020Nr. 245mMTÜ Jalgpallikool Augur
27.10.2020Nr. 244mMTÜ Kalevi Ujumiskool
26.10.2020Nr. 243mAudentese Spordikool
26.10.2020Nr. 241mMaleklubi Lootus
26.10.2020Nr. 240mTondi Ratsaspordiklubi
26.10.2020Nr. 239mMTÜ Järvamaa Ratsaspordi Klubi
26.10.2020Nr. 238mSpordiklubi Valge Ratsu
26.10.2020Nr. 237mSillamäe Spordiklubi Kalev
21.10.2020Nr. 236mTartu Valla Spordikool
20.10.2020Nr. 235mMTÜ Harju Jalgpallikool
20.10.2020Nr. 234mJalgpalliklubi "Lootos"
20.10.2020Nr. 233mHiiumaa Spordikool
20.10.2020Nr. 232mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
20.10.2020Nr. 231mSpordiklubi "Maret-Sport"
19.10.2020Nr. 230mMTÜ Evald Kree Spordimaailm
19.10.2020Nr. 229mSpordiklubi Sintai-S
19.10.2020Nr. 228mMTÜ Estonian Academy of Kickboxing
19.10.2020Nr. 227mAudentese Spordikool
19.10.2020Nr. 226mVõru Spordikool
16.10.2020Nr. 225O
08.10.2020Nr. 220mReinar Halliku Korvpallikool
05.10.2020Nr. 216mPõlva Spordikool
01.10.2020Nr. 215mKorvpalliklubi Paulus
29.09.2020Nr. 214mEesti Maaülikooli Spordiklubi
28.09.2020Nr. 213mAruküla Spordiklubi
28.09.2020Nr. 212mVõistlustantsuklubi Mambo AVS
25.09.2020Nr. 211mAitado Judokool MTÜ
25.09.2020Nr. 210mAudentese Spordiklubi
23.09.2020Nr. 207mMTÜ Orca Swim Club
21.09.2020Nr. 206mMTÜ Tantsukool Laguun
21.09.2020Nr. 205mMTÜ Yess
21.09.2020Nr. 204mSpordiklubi Fortuna
21.09.2020Nr. 203mMTÜ Eurokorvpall
21.09.2020Nr. 202mVõru Spordikool
21.09.2020Nr. 201mSA Põltsamaa Sport
17.09.2020Nr. 199mMTÜ Spordiklubi Juku
17.09.2020Nr. 198mLaagri Tennisekool MTÜ
15.09.2020Nr. 197mSaku Taipoksi Klubi
15.09.2020Nr. 196mAudentese Spordikool
14.09.2020Nr. 195mMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
11.09.2020Nr. 194mSaaremaa Spordikool
09.09.2020Nr. 191mReaali Spordiklubi
08.09.2020Nr. 190mMTÜ Võrkpalliklubi Täht
08.09.2020Nr. 189mSBSK Draakon
07.09.2020Nr. 188m
07.09.2020Nr. 187mSpordiklubi Fortis
04.09.2020Nr. 185mAudentese Spordikool
03.09.2020Nr. 184mHiiumaa Spordikool
03.09.2020Nr. 183mMTÜ Nõmme Kalju FC
01.09.2020Nr. 182m
01.09.2020Nr. 181mSpordiklubi Duo
31.08.2020Nr. 180mTartu Kalevi Ratsaklubi MTÜ
28.08.2020Nr. 179mmSPARTA Spordiselts
27.08.2020Nr. 177mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
27.08.2020Nr. 176mUjumise Spordiklubi MTÜ
27.08.2020Nr. 175mMTÜ JK Vaprus
27.08.2020Nr. 174mUjumisklubi Briis
26.08.2020Nr. 172mReinar Halliku Korvpallikool
25.08.2020Nr. 171m
24.08.2020Nr. 170mNarva Paemurru Spordikool
11.08.2020Nr. 169mEesti Orienteerumisliit
03.08.2020Nr. 167mSK FC Levadia Jalgpallikool
27.07.2020Nr. 163mEesti Laste Tennisekool
15.07.2020Nr. 156mMTÜ Budolinn Judokool
15.07.2020Nr. 155mMTÜ Harju Jalgpallikool
15.07.2020Nr. 154O
10.07.2020Nr. 152mmMTÜ Harju Jalgpallikool
09.07.2020Nr. 150mmJalgpalliklubi Fc Alliance/fc Järve MTÜ
06.07.2020Nr. 149mMTÜ Spordiklubi Nord
02.07.2020Nr. 147mSpordiklubi Kehra Käsipall
02.07.2020Nr. 146mMTÜ Excite Dance
01.07.2020Nr. 145mRocca Al Mare Lauatenniseklubi
29.06.2020Nr. 144mmVasalemma Jalgpalliklubi
29.06.2020Nr. 143mMTÜ Tähtvere Tenniseklubi
29.06.2020Nr. 142mElva Laskespordiklubi
25.06.2020Nr. 141mMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
22.06.2020Nr. 139mMTÜ Spordirõõm
22.06.2020Nr. 138mMTÜ Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia
19.06.2020Nr. 137mmPärnu Spordikool
18.06.2020Nr. 136mMTÜ Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia
17.06.2020Nr. 135mMTÜ Saku Sporting
17.06.2020Nr. 134mVõimlemisklubi "Rütmika"
17.06.2020Nr. 133mUjumise Spordiklubi MTÜ
16.06.2020Nr. 131mMTÜ Raplamaa Jalgpallikool
16.06.2020Nr. 130mJalgpalliklubi Paide Linnameeskond
16.06.2020Nr. 129mMTÜ Keila JK
16.06.2020Nr. 128mmKergejõustikuklubi Kalev-Sillamäe
15.06.2020Nr. 127mSPARTA Spordiselts
15.06.2020Nr. 126mmTallinna Võrkpalliklubi
15.06.2020Nr. 125mmRocca al Mare Kooli Spordiklubi
15.06.2020Nr. 124mTallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
15.06.2020Nr. 122mTallinna Spordiselts Kalev
12.06.2020Nr. 121mSpordiklubi HC Tallas
11.06.2020Nr. 120mJõhvi Spordikool
10.06.2020Nr. 119mmSA Tallinna Ratsaspordikool
10.06.2020Nr. 118mReinar Halliku Korvpallikool
09.06.2020Nr. 117mMTÜ Kagu Biathlon
09.06.2020Nr. 116mMTÜ Rapla Korvpallikool
09.06.2020Nr. 115mAudentese Spordiklubi
09.06.2020Nr. 114mNarva Spordikool "Energia"
09.06.2020Nr. 113mSpordiklubi Raesport
08.06.2020Nr. 112mmJalgpalliklubi "Lootos"
08.06.2020Nr. 110mSpordiklubi Tääksi
05.06.2020Nr. 109mmMTÜ Evald Kree Spordimaailm
05.06.2020Nr. 108mmJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
05.06.2020Nr. 107mSpordiklubi Lindon
05.06.2020Nr. 106mJalgpalliklubi Tabasalu
05.06.2020Nr. 104mMTÜ Noorte Spordiselts OYAMA
04.06.2020Nr. 105mmKorvpalliklubi Viimsi
03.06.2020Nr. 103mmEesti Ujumisliit
03.06.2020Nr. 102mmSA Hiiumaa Spordikool
02.06.2020Nr. 101mMaardu Ujumisklubi
26.05.2020Nr. 100O
14.05.2020Nr. 98mElva Laskespordiklubi
12.05.2020Nr. 97mMTÜ Budolinn Judokool
11.05.2020Nr. 96mMTÜ Spordiklubi TC 2000
07.05.2020Nr. 95mMTÜ Nõmme Kalju FC
05.05.2020Nr. 94mMTÜ Haabersti Uisukool
05.05.2020Nr. 93mNarva Spordikool "Energia"
04.05.2020Nr. 91mMTÜ Haapsalu Tenniseklubi
04.05.2020Nr. 90mMTÜ Eesti Golfikool
28.04.2020Nr. 89mmJalgpalliklubi FC Nõmme United
24.04.2020Nr. 88mMTÜ SoloSailing
22.04.2020Nr. 87mAnna Melody Tantsu ja Iluvõimlemise Spordikool
21.04.2020Nr. 86mKorvpalliklubi Viimsi
21.04.2020Nr. 85mTallinna Kurtide Spordiselts "TALKUR"
20.04.2020Nr. 84mSpordiklubi HC Tallas
20.04.2020Nr. 83mSpordiklubi HC Tallas
20.04.2020Nr. 82mKaitseliidu Laskespordiklubi MäLK
16.04.2020Nr. 81mSpordiklubi Pärnumaa Maleklubi
16.04.2020Nr. 80O
15.04.2020Nr. 76mSpordiklubi Edu
06.04.2020Nr. 74mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
02.04.2020Nr. 66mMTÜ Spordiklubi Nord
30.03.2020Nr. 61mVõimlemisklubi "Rütmika"
25.03.2020Nr. 55mPõlva Spordikool
Viru-Nigula Spordiklubi
24.03.2020Nr. 50mNarva Spordikool "Energia"
18.03.2020Nr. 49mMTÜ Keila JK
MTÜ Maardu LM
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Sillamäe Spordiklubi Kalev
Tip-Top Klub
Võimlemisklubi Elegance
06.03.2020Nr. 41mSpordikool Akvalang
05.03.2020Nr. 39mVõimlemisklubi Piruett
03.03.2020Nr. 37mMTÜ Yess
03.03.2020Nr. 36mVõistlustantsuklubi Mambo AVS
07.02.2020Nr. 31mMTÜ FC Helios Võru
05.02.2020Nr. 30mKatleri Taekwondoklubi
05.02.2020Nr. 29mSA US Tenniseakadeemia
03.02.2020Nr. 28mTabasalu Triatloniklubi
31.01.2020Nr. 27mSA Põltsamaa Sport
29.01.2020Nr. 26mMTÜ Olympic IK
27.01.2020Nr. 23mTallinna Võrkpalliklubi
24.01.2020Nr. 22mMTÜ TTÜ Korvpallikool
23.01.2020Nr. 21mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
22.01.2020Nr. 20mMTÜ Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia
22.01.2020Nr. 19mTantsuklubi Tango
21.01.2020Nr. 17mVõru Spordikool
20.01.2020Nr. 16mJalgpalliklubi FC Elva
20.01.2020Nr. 15mKarate-do Klubi Nüke
16.01.2020Nr. 12mKäsipalliklubi HC Tallinn
16.01.2020Nr. 11mMTÜ Nõmme Kalju FC
15.01.2020Nr. 10mTartu Spordiselts "Kalev"
14.01.2020Nr. 9mVõimlemisklubi Noorus
14.01.2020Nr. 8mSpordikool Bushinkan
13.01.2020Nr. 6mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
13.01.2020Nr. 5mSpordiklubi Velo
13.01.2020Nr. 4mKorvpalliklubi Viimsi
10.01.2020Nr. 3O