KuupäevToetuse määramise otsus (O)Otsuse muutmine (m)I kv.II kv.III kv.IV kv.Organisatsioon(id)
05.03.2024Nr. 79mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
01.03.2024Nr. 75mSpordiklubi Pärnumaa Maleklubi
01.03.2024Nr. 74mAnna Melody Tantsu ja Iluvõimlemise Spordikool
29.02.2024Nr. 72mMK Tenniseklubi
29.02.2024Nr. 71mMTÜ Harju Jalgpallikool
27.02.2024Nr. 69mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
26.02.2024Nr. 66mSillamäe Ujumisklubi Kalev
26.02.2024Nr. 65mTallinna Maleklubi
26.02.2024Nr. 64mJalgpalliklubi Welco
26.02.2024Nr. 63mMTÜ FC Santos
23.02.2024Nr. 62mMTÜ Olympic IK
23.02.2024Nr. 61mSpordiklubi Trefoil
23.02.2024Nr. 60mTallinna Võrkpalliklubi
23.02.2024Nr. 59mJalgpalliklubi Paide Linnameeskond
22.02.2024Nr. 58mMTÜ JK Vaprus
22.02.2024Nr. 57mHC Vipers MTÜ
22.02.2024Nr. 56mMTÜ Raplamaa Jalgpallikool
22.02.2024Nr. 55mTüri Spordiklubide Liit
22.02.2024Nr. 53mReaali Spordiklubi
22.02.2024Nr. 52mSpordiklubi Kehra Käsipall
22.02.2024Nr. 51mMTÜ Nõmme Kalju FC
22.02.2024Nr. 49mIluuisutamisklubi Talveunistus
22.02.2024Nr. 48mVõimlemisklubi Piruett
20.02.2024Nr. 47mSPARTA Spordiselts
20.02.2024Nr. 46mMTÜ Haabersti Uisukool
20.02.2024Nr. 45mPirita Aerutamisklubi
20.02.2024Nr. 43mAudentese Spordiklubi
15.01.2024Nr. 9mJõhvi Spordikool
27.12.2023Nr. 478mSA US Tenniseakadeemia
21.12.2023Nr. 476mKäsipalliklubi HC Tallinn
21.12.2023Nr. 475mIluuisutamise klubi ICE-WAY
19.12.2023Nr. 470mSPARTA Spordiselts
19.12.2023Nr. 468mmTennisekool Point MTÜ
19.12.2023Nr. 466mSpordiklubi Kontakt
13.12.2023Nr. 459mPärnu Spordikool
13.12.2023Nr. 458mValga Spordiklubi
11.12.2023Nr. 456mPoksiklubi Tarm MTÜ
08.12.2023Nr. 453mMTÜ Tantsukool Danceland
08.12.2023Nr. 452mOÜ Niitvälja Ratsakool
07.12.2023Nr. 451mmPärnu Spordikool
07.12.2023Nr. 448mMK Tenniseklubi
07.12.2023Nr. 447mMTÜ Nõmme Kalju FC
06.12.2023Nr. 445mAnna Melody Tantsu ja Iluvõimlemise Spordikool
05.12.2023Nr. 444mmJalgpalliklubi Paide Linnameeskond
04.12.2023Nr. 443mMTÜ Harju Jalgpallikool
04.12.2023Nr. 442mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
04.12.2023Nr. 441mMTÜ Haabersti Uisukool
04.12.2023Nr. 440mVõimlemisklubi Piruett
04.12.2023Nr. 439mMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
01.12.2023Nr. 438mJõhvi Spordikool
29.11.2023Nr. 435mAudentese Spordiklubi
29.11.2023Nr. 434mAudentese Spordikool
29.11.2023Nr. 433mReaali Spordiklubi
28.11.2023Nr. 431mmUjumise Spordiklubi MTÜ
28.11.2023Nr. 429mMTÜ Olympic IK
28.11.2023Nr. 428mMTÜ Tähtvere Tenniseklubi
28.11.2023Nr. 427mSpordiklubi Maribel
28.11.2023Nr. 426mRäpina Spordikool
27.11.2023Nr. 424mTallinna Võrkpalliklubi
27.11.2023Nr. 423mSpordiklubi Kehra Käsipall
27.11.2023Nr. 422mSPARTA Spordiselts
27.11.2023Nr. 421mPirita Aerutamisklubi
27.11.2023Nr. 420mMTÜ JK Vaprus
27.11.2023Nr. 419mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
24.11.2023Nr. 418mTapa valla Spordikool
24.11.2023Nr. 417mMTÜ Excite Dance
24.11.2023Nr. 416mJalgpalliklubi FC Ararat
24.11.2023Nr. 415mLäänemaa Jalgpalliklubi
24.11.2023Nr. 413mmVõimlemisklubi "Rütmika"
24.11.2023Nr. 412mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
24.11.2023Nr. 411mKorvpalliklubi Pärnu
24.11.2023Nr. 410mPõlva Spordikool
24.11.2023Nr. 409mMTÜ Võrkpalliklubi Täht
23.11.2023Nr. 408mSA US Tenniseakadeemia
23.11.2023Nr. 407mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
23.11.2023Nr. 406mKorvpalliklubi Viimsi
23.11.2023Nr. 405mSpordiklubi Aquaway
20.11.2023Nr. 401mTallinna Maleklubi
20.11.2023Nr. 400mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
16.11.2023Nr. 397mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
16.11.2023Nr. 396mKohtla-Järve Jalgpallikool FC Storm
13.11.2023Nr. 452mPõhja-Tallinna Jalgpalliklubi
09.11.2023Nr. 389mmMTÜ Keila Korvpallikool
08.11.2023Nr. 388mMTÜ Nõmme Kalju FC
07.11.2023Nr. 387mTantsuklubi Tango
03.11.2023Nr. 383mAudentese Spordiklubi
03.11.2023Nr. 382mTallinna Võrkpalliklubi
03.11.2023Nr. 381mNarva Paemurru Spordikool
02.11.2023Nr. 378mKäsipalliklubi HC Tallinn
31.10.2023Nr. 376mKristina Koroljak Spordiklubi
31.10.2023Nr. 375mMTÜ HC Panter
31.10.2023Nr. 374mHC Vipers MTÜ
31.10.2023Nr. 373mNarva Laste Loomemaja
30.10.2023Nr. 372mTallinna Spordiselts Kalev
27.10.2023Nr. 370mmMaadlusklubi Dünamo
25.10.2023Nr. 368mEesti Laskesuusatamise Föderatsioon
25.10.2023Nr. 367mSpordiklubi TT
25.10.2023Nr. 366mPõlva Spordikool
25.10.2023Nr. 365mMart Poomi Jalgpallikool
25.10.2023Nr. 364mMTÜ FC Helios
25.10.2023Nr. 363mJalgpalliklubi Tabasalu
25.10.2023Nr. 362mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
25.10.2023Nr. 361mLäänemaa Spordikool
25.10.2023Nr. 360mMTÜ Rakvere JK Tarvas
25.10.2023Nr. 359mLoo Jalgpalliklubi
25.10.2023Nr. 358mSA Põltsamaa Sport
25.10.2023Nr. 357mMTÜ Saku Sporting
25.10.2023Nr. 356mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
24.10.2023Nr. 355mNõmme Spordiklubi
24.10.2023Nr. 352mTartu Suusaklubi
23.10.2023Nr. 351mNarva Paemurru Spordikool
23.10.2023Nr. 350mPõlva Spordikool
23.10.2023Nr. 349mMTÜ Jõhvi Jalgpalliklubi FC Phoenix
18.10.2023Nr. 345mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
18.10.2023Nr. 344mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
18.10.2023Nr. 343mVõimlemisklubi Janika
18.10.2023Nr. 342mMTÜ Motospordiklubi Nord
18.10.2023Nr. 341mUjumisklubi NRK Kalev
17.10.2023Nr. 340mSpordiklubi Kehra Käsipall
17.10.2023Nr. 339mSpordiklubi Tats
17.10.2023Nr. 338mLoo Jalgpalliklubi
17.10.2023Nr. 337mMTÜ HC Tabasalu
17.10.2023Nr. 336mMTÜ Crause Tantsukool
16.10.2023Nr. 335mMTÜ Marliin Spordiklubi
16.10.2023Nr. 333mJalgpalliklubi FCF
16.10.2023Nr. 332mMTÜ Tartu Kalev Jalgpalliakadeemia
16.10.2023Nr. 331mVõru Spordikool
12.10.2023Nr. 330O
06.10.2023Nr. 325mMTÜ Tallinna Spordiakadeemia
05.10.2023Nr. 324mSillamäe Spordiklubi Kalev
02.10.2023Nr. 320mSpordiklubi HC Tallas
29.09.2023Nr. 319mPärnu Sõudeklubi
28.09.2023Nr. 317mJõhvi Spordikool
28.09.2023Nr. 316mVõru Sulgpalliklubi
28.09.2023Nr. 315mSulgpalliklubi Triiton
27.09.2023Nr. 314mSpordiklubi Garant
25.09.2023Nr. 313mVõimlemisklubi Piruett
25.09.2023Nr. 312mAudentese Spordiklubi
25.09.2023Nr. 311mSpordiklubi Fortuna
25.09.2023Nr. 310mTallink - City Spordiklubi
25.09.2023Nr. 309mMTÜ Fox
25.09.2023Nr. 308mMäesuusaklubi Väike-Munamägi
25.09.2023Nr. 307mMTÜ Argo Ujumisklubi
25.09.2023Nr. 306mMTÜ Tallinna Sulgpallikeskus
25.09.2023Nr. 305mElva Suusaklubi
25.09.2023Nr. 304mMTÜ Spordiklubi TC 2000
25.09.2023Nr. 303mNõmme Spordiklubi
25.09.2023Nr. 302mMTÜ TTÜ Korvpallikool
21.09.2023Nr. 301mAudentese Spordikool
21.09.2023Nr. 299mPõhja-Tallinna Jalgpalliklubi
21.09.2023Nr. 298mPärnu Spordikool
21.09.2023Nr. 297mJõhvi Spordikool
21.09.2023Nr. 296mSPARTA Spordiselts
21.09.2023Nr. 295mKorvpalliklubi Hito
21.09.2023Nr. 294mSpordiklubi Raesport
18.09.2023Nr. 293mMTÜ Kalevi Ujumiskool
18.09.2023Nr. 292mSpordiklubi Dvigatel
18.09.2023Nr. 291mAudentese Spordiklubi
18.09.2023Nr. 290mMTÜ Keila Korvpallikool
18.09.2023Nr. 289mOtepää rattaklubi
14.09.2023Nr. 287mNõmme Spordiklubi
14.09.2023Nr. 286mEesti Spordiselts Põhjakotkas
14.09.2023Nr. 285mMaadlusklubi Leo
13.09.2023Nr. 284mSA Põltsamaa Sport
13.09.2023Nr. 283mSA Põltsamaa Sport
13.09.2023Nr. 282mJalgpalliklubi FC Ararat
12.09.2023Nr. 281mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
12.09.2023Nr. 280mMTÜ Yess
12.09.2023Nr. 279mLaagri Tennisekool MTÜ
11.09.2023Nr. 277mMTÜ Argo Ujumisklubi
08.09.2023Nr. 276mMTÜ Nõmme Kalju FC
08.09.2023Nr. 275mNarva Spordikool "Energia"
07.09.2023Nr. 274mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
06.09.2023Nr. 273mKorvpalliklubi Viimsi
06.09.2023Nr. 272mMTÜ TTÜ Korvpallikool
06.09.2023Nr. 271mMTÜ Spordiklubi Nord
06.09.2023Nr. 270mSaaremaa Spordikool
06.09.2023Nr. 269mRR Suusaklubi
04.09.2023Nr. 263mSpordiklubi CFC
04.09.2023Nr. 262mSpordiklubi Elite Sport
01.09.2023Nr. 261mmAegviidu Spordiklubi
01.09.2023Nr. 258mMTÜ Karupesa Team
31.08.2023Nr. 260mUjumise Spordiklubi MTÜ
31.08.2023Nr. 259mMTÜ Spordiklubi Nord
30.08.2023Nr. 257mUjumise Spordiklubi MTÜ
29.08.2023Nr. 256mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
29.08.2023Nr. 255mMTÜ Gaudeo
28.08.2023Nr. 250mTallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
25.08.2023Nr. 249mReaali Spordiklubi
23.08.2023Nr. 247mmKorvpalliklubi Viimsi
23.08.2023Nr. 246mMK Tenniseklubi
23.08.2023Nr. 245mMK Tenniseklubi
22.08.2023Nr. 243mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
22.08.2023Nr. 242mmTallinna Võrkpalliklubi
21.08.2023Nr. 241mSA US Tenniseakadeemia
18.08.2023Nr. 240mVõimlemisklubi "Rütmika"
18.08.2023Nr. 239mNarva Paemurru Spordikool
18.08.2023Nr. 238mNarva Paemurru Spordikool
18.08.2023Nr. 237mMTÜ Nõmme Kalju FC
18.08.2023Nr. 236mMTÜ JK Vaprus
18.08.2023Nr. 234mmJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
18.08.2023Nr. 225mSA US Tenniseakadeemia
17.08.2023Nr. 233mSPARTA Spordiselts
17.08.2023Nr. 232mMTÜ TTÜ Korvpallikool
17.08.2023Nr. 231mKorvpalliklubi Hito
16.08.2023Nr. 230mmMTÜ Rapla Korvpallikool
16.08.2023Nr. 229mMaadlusklubi Dünamo
16.08.2023Nr. 228mMTÜ Tallinna Spordiakadeemia
15.08.2023Nr. 227mmPõlva Spordikool
15.08.2023Nr. 226mMTÜ Spordiklubi Nord
10.08.2023Nr. 224mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
09.08.2023Nr. 223mSK FC Levadia Jalgpallikool
09.08.2023Nr. 222mFci Levadia MTÜ
08.08.2023Nr. 221mSA US Tenniseakadeemia
07.08.2023Nr. 220mKorvpalliklubi Viimsi
07.08.2023Nr. 219mTartu Suusaklubi
24.07.2023Nr. 213mMTÜ Rapla Ratsakool
21.07.2023Nr. 212mIrina Embrichi vehklemisklubi IREM
20.07.2023Nr. 211mMTÜ Tantsustuudio Kreedo Dance
14.07.2023Nr. 210mEmajõe aeruklubi
13.07.2023Nr. 209mMTÜ Gaudeo
12.07.2023Nr. 208O
10.07.2023Nr. 206mJalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"
04.07.2023Nr. 203mVõru Spordikool
28.06.2023Nr. 201mPõhja-Tallinna Jalgpalliklubi
28.06.2023Nr. 200mMTÜ Orca Swim Club
28.06.2023Nr. 199mMTÜ Spordiklubi Nord
21.06.2023Nr. 198mKose Huvikool
20.06.2023Nr. 197mJalgpalliklubi Ajax TLMK
16.06.2023Nr. 196mmSK FC Levadia Jalgpallikool
14.06.2023Nr. 192mTallinna Jahtklubi
09.06.2023Nr. 190mMTÜ Kalevi Ujumiskool
08.06.2023Nr. 189mKohtla-Järve FC Järve
07.06.2023Nr. 188mKristina Koroljak Spordiklubi
06.06.2023Nr. 187mMTÜ Nõmme Rattaklubi
05.06.2023Nr. 186mAnna Melody Tantsu ja Iluvõimlemise Spordikool
05.06.2023Nr. 184mVõru Spordikool
05.06.2023Nr. 183mJõgeva Spordiklubi Tähe
05.06.2023Nr. 182mHiiumaa Spordikool
02.06.2023Nr. 181mTartu Kalevi Ratsaklubi MTÜ
02.06.2023Nr. 180mMTÜ Olympic IK
02.06.2023Nr. 179mMTÜ Kalevi Ujumiskool
01.06.2023Nr. 178mSpordiklubi Leksi 44
01.06.2023Nr. 177mMTÜ JK Vaprus
01.06.2023Nr. 176mNarva Paemurru Spordikool
01.06.2023Nr. 175mMTÜ Kalevi Ujumiskool
30.05.2023Nr. 172mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
30.05.2023Nr. 171mmSpordiklubi Kehra Käsipall
30.05.2023Nr. 170mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
30.05.2023Nr. 169mEesti Laskesuusatamise Föderatsioon
30.05.2023Nr. 168mLäänemaa Spordikool
30.05.2023Nr. 167mVõru Spordikool
29.05.2023Nr. 165mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
29.05.2023Nr. 164mNõmme Spordiklubi
29.05.2023Nr. 163mSA US Tenniseakadeemia
29.05.2023Nr. 162mmReaali Spordiklubi
29.05.2023Nr. 161mTallink - City Spordiklubi
29.05.2023Nr. 160mViimsi Purjespordikeskus OÜ
29.05.2023Nr. 159mOlümpiko spordiklubi
29.05.2023Nr. 158mJudoklubi Dokyo
29.05.2023Nr. 157mSpordiklubi Barra
24.05.2023Nr. 150mmMK Tenniseklubi
24.05.2023Nr. 148mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
24.05.2023Nr. 147mAegviidu Spordiklubi
24.05.2023Nr. 146mSpordiklubi Fortis
24.05.2023Nr. 145mSPARTA Spordiselts
23.05.2023Nr. 144mMTÜ Nõmme Kalju FC
23.05.2023Nr. 143mMTÜ Olympic IK
23.05.2023Nr. 142mSA Põltsamaa Sport
23.05.2023Nr. 141mmNarva Spordikool "Energia"
23.05.2023Nr. 140mVõimlemisklubi "Rütmika"
22.05.2023Nr. 139mSpordiklubi Banzai
22.05.2023Nr. 138mPõlva Spordikool
22.05.2023Nr. 137mMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
22.05.2023Nr. 136mMTÜ Spordiklubi Seibun
12.05.2023Nr. 132mLaagri Tennisekool MTÜ
08.05.2023Nr. 131mPõhja-Tallinna Jalgpalliklubi
08.05.2023Nr. 130m
08.05.2023Nr. 130mMTÜ Karupesa Team
03.05.2023Nr. 128mPirita Aerutamisklubi
03.05.2023Nr. 127mLoo Jalgpalliklubi
03.05.2023Nr. 126mJalgpalliklubi FC Ararat
21.04.2023Nr. 121mTondi Ratsaspordiklubi
20.04.2023Nr. 120mMTÜ Viljandi Iluuisutamisklubi
20.04.2023Nr. 119mNarva Paemurru Spordikool
17.04.2023Nr. 118mTartu Spordiselts "Kalev"
13.04.2023Nr. 117mMTÜ Spordiklubi Nord
12.04.2023Nr. 116mMTÜ Triatloniklubi 21. CC
12.04.2023Nr. 115O
10.04.2023Nr. 113mTallinna Maleklubi
31.03.2023Nr. 111mMTÜ JK Vaprus
31.03.2023Nr. 110mSpordiklubi Reval-Sport
31.03.2023Nr. 109mRakvere Spordikool
30.03.2023Nr. 108mMTÜ Kalevi Ujumiskool
30.03.2023Nr. 107mPirita Aerutamisklubi
30.03.2023Nr. 106mJalgpalliklubi Ajax TLMK
30.03.2023Nr. 105mMTÜ Kohila Jalgpallikool
30.03.2023Nr. 104mJalgpalliklubi "Merkuur-Juunior"
30.03.2023Nr. 103mMTÜ Keila JK
30.03.2023Nr. 102mMTÜ Tallinna Kalevi Jalgpallikool
30.03.2023Nr. 101mLäänemaa Spordikool
27.03.2023Nr. 100mRakvere Spordikool
24.03.2023Nr. 99mMTÜ Tartu Ratsakool
23.03.2023Nr. 98mMTÜ Spordiklubi Nord
23.03.2023Nr. 97mMTÜ Keila Korvpallikool
23.03.2023Nr. 96mMTÜ Rapla Korvpallikool
22.03.2023Nr. 95mKohtla-Järve Spordiselts Kalev
22.03.2023Nr. 94mJalgpalliklubi FC Ararat
20.03.2023Nr. 93mTallinna Tehnikaülikooli Spordiklubi
20.03.2023Nr. 92mSpordiklubi Duo
20.03.2023Nr. 91mTallinna Võrkpalliklubi
17.03.2023Nr. 90mSpordiklubi Garant
17.03.2023Nr. 89mUjumise Spordiklubi MTÜ
17.03.2023Nr. 88mMTÜ Hiiu Hüljes
17.03.2023Nr. 87mMTÜ SK Meduus
17.03.2023Nr. 86mMTÜ Argo Ujumisklubi
17.03.2023Nr. 85mKohtla-Järve Spordiselts Kalev
14.03.2023Nr. 80mMTÜ Excite Dance
10.03.2023Nr. 78mSpordiklubi Tugev Tahe
10.03.2023Nr. 78mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
08.03.2023Nr. 77mMTÜ Saku Sporting
07.03.2023Nr. 73mTartu Spordiselts "Kalev"
06.03.2023Nr. 72mVõru Spordikool
06.03.2023Nr. 71mVõimlemisklubi "Rütmika"
06.03.2023Nr. 70mVõimlemisklubi Elegance
06.03.2023Nr. 69mVõimlemisklubi MyGym
06.03.2023Nr. 68mVõimlemisklubi Pärl
06.03.2023Nr. 67mViljandi Spordikool
06.03.2023Nr. 66mKilingi-Nõmme Võimlemisklubi Githa
06.03.2023Nr. 65mVõimlemisklubi Noorus
06.03.2023Nr. 64mSpordiklubi Fööniks
23.02.2023Nr. 62mMTÜ FC Helios
23.02.2023Nr. 61mMTÜ Nõmme Kalju FC
20.02.2023Nr. 47mMTÜ HC Everest
20.02.2023Nr. 46mSpordiklubi Klan
20.02.2023Nr. 45mSpordiklubi Dvigatel
20.02.2023Nr. 45mSpordiklubi Dvigatel
14.02.2023Nr. 40mTartu Spordiselts "Kalev"
13.02.2023Nr. 39mEesti Jalgratturite Liit
13.02.2023Nr. 38mNõmme Spordiklubi
10.02.2023Nr. 37mSpordiklubi CFC
09.02.2023Nr. 36mHiiumaa Spordikool
09.02.2023Nr. 35mMTÜ HC Panter
07.02.2023Nr. 33mKohtla-Järve Spordiselts Kalev
24.01.2023Nr. 25mRakvere Spordikool
23.01.2023Nr. 24mJõhvi Spordikool
19.01.2023Nr. 22mJalgpalliklubi FC Elva
19.01.2023Nr. 21mMTÜ Jalgpallikool Tammeka
19.01.2023Nr. 20mMTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
19.01.2023Nr. 19mMTÜ Jalgpallikool FC Kalev Sillamäe
17.01.2023Nr. 18mJalgpalliklubi FCF
16.01.2023Nr. 17mJalgpalliklubi FCF Jalgpallikool
16.01.2023Nr. 16mAudentese Spordiklubi
13.01.2023Nr. 15mSpordiklubi Kehra Käsipall
11.01.2023Nr. 14mSpordiklubi Kontakt
11.01.2023Nr. 13mKohtla-Järve Spordiselts Kalev
11.01.2023Nr. 12mSK FC Levadia Jalgpallikool
10.01.2023Nr. 11mMTÜ Jõhvi Jalgpalliklubi FC Phoenix
10.01.2023Nr. 10mEesti Spordiselts Põhjakotkas
10.01.2023Nr. 9mReinar Halliku Korvpallikool
10.01.2023Nr. 8mMTÜ Nõmme Kalju FC
10.01.2023Nr. 7mMTÜ Raplamaa Jalgpallikool
10.01.2023Nr. 6mMTÜ FC Kuressaare Jalgpallikool
09.01.2023Nr. 5O