Tagasi
Lisa 2024-08-03 09:00:00 2024-08-04 18:00:00 Europe/Tallinn Lumelaua eriala EKR4 tasemekoolitus Lumelaua treenerite EKR4 tasemekoolitus toimub kahes osas. EKR4 tasemekoolituse läbimiseks, tuleb osaleda mõlemal koolitusel.   Suvise koolituse toimumisaeg: 03.08-04.08.2024 Auskoht: Tallinn, Nõmme Lumepark  Koolituse maht: 20h Koolitaja: Ranno MaasikmetsKoolituse teemad: Võistlustegevuse planeerimine ja ettevalmistamine Töö laste ja noortega Motivatsioon ja selle toetamine Üldkehaline ettevalmistus erinevatele vanuserühmadele Erialane kehaline ettevalmistus noortega Erialase ettevalmistuse harjutusvara   Talvine koolitus toimub 2024/25 hooajal lumel. Täpne aeg ja asukoht täpsustatakse osalejatega üle. Koolituse maht: 30hKoolituse teemad: Treeningtingimused ja vahendid Sõiduoskuste arendamine edasijõudnutele: Sõidutehnika harjutused Erialane praktiline harjutusvara: Carving, freestyle (rotatsioonid, reilid, torud) Õppemetoodika ja –keskkonna kujundamine   Koolituse hind on 450€. (ainult suvine koolitus 190€) Osaleja katab ise oma transpordi- ja majutuskulud, toitlustuskulud ning talvel mäepileti kulu.    Registreerimine kuni 21.07.2024 selle vormi kaudu. Kohtade arv on piiratud! Miinimum osalejate arve koolitusel on 3. Koolitusele on oodatud osalema kõik treenerid, kes soovivad endale taodelda EKR4 treenerikutset või täiendada oma teadmisi (koolitus läheb kirja ka täiendkoolitusena). EKR4 lumelaua treeneri kutse omandamiseks on kohustuslik osaleda mõlemas bloki õppetöös täismahus. Ainult ühes blokis osalemise korral väljastatakse treenerile täiendkoolituse läbimise tunnistus. Suvine Tallinnas toimuv koolitus on suunatud ka freestylesuusa treeneritele täiendkoolituseks.    Enne koolituse algust saadetakse osalejatele täpsem koolituse ajakava ning täpsustatakse koolituse toimumise asukohad.     Nõmme Lumepark, Vana-Mustamäe 16, Tallinn Liis Needrit liis@nommelumepark.ee
Toimumine
03.08.2024 09:00
04.08.2024 18:00
Nõmme Lumepark, Vana-Mustamäe 16, Tallinn
Info
Liis Needrit
liis@nommelumepark.ee
+3725091514
Korraldaja(d)
suzanne@suusaliit.ee

Lumelaua treenerite EKR4 tasemekoolitus toimub kahes osas. EKR4 tasemekoolituse läbimiseks, tuleb osaleda mõlemal koolitusel.
 
Suvise koolituse toimumisaeg: 03.08-04.08.2024
Auskoht: Tallinn, Nõmme Lumepark 
Koolituse maht: 20h
Koolitaja: Ranno Maasikmets
Koolituse teemad:
  • Võistlustegevuse planeerimine ja ettevalmistamine
  • Töö laste ja noortega
  • Motivatsioon ja selle toetamine
  • Üldkehaline ettevalmistus erinevatele vanuserühmadele
  • Erialane kehaline ettevalmistus noortega
  • Erialase ettevalmistuse harjutusvara
 
Talvine koolitus toimub 2024/25 hooajal lumel.
Täpne aeg ja asukoht täpsustatakse osalejatega üle.
Koolituse maht: 30h
Koolituse teemad:
  • Treeningtingimused ja vahendid
  • Sõiduoskuste arendamine edasijõudnutele: Sõidutehnika harjutused
  • Erialane praktiline harjutusvara: Carving, freestyle (rotatsioonid, reilid, torud)
  • Õppemetoodika ja –keskkonna kujundamine
 
Koolituse hind on 450€. (ainult suvine koolitus 190€)
Osaleja katab ise oma transpordi- ja majutuskulud, toitlustuskulud ning talvel mäepileti kulu. 
 
Registreerimine kuni 21.07.2024 selle vormi kaudu.
Kohtade arv on piiratud! Miinimum osalejate arve koolitusel on 3.

Koolitusele on oodatud osalema kõik treenerid, kes soovivad endale taodelda EKR4 treenerikutset või täiendada oma teadmisi (koolitus läheb kirja ka täiendkoolitusena).

EKR4 lumelaua treeneri kutse omandamiseks on kohustuslik osaleda mõlemas bloki õppetöös täismahus. Ainult ühes blokis osalemise korral väljastatakse treenerile täiendkoolituse läbimise tunnistus.
Suvine Tallinnas toimuv koolitus on suunatud ka freestylesuusa treeneritele täiendkoolituseks.
  
Enne koolituse algust saadetakse osalejatele täpsem koolituse ajakava ning täpsustatakse koolituse toimumise asukohad.