Tagasi
Lisa 2017-04-11 12:00:00 2017-04-11 13:00:00 Europe/Tallinn Ettevõtte kalleim vara - terved töötajad Teemad millest räägime: Liikumistervise innovatsiooni klastri fookuses on inimene – tema tervena elatud eluaastate pikendamine. Kuna õnnelikum ja tervem töötaja on suuremaks väärtuseks ettevõttele, on seminari eesmärk avalikkust teavitada erinevatest sellelaadsetest võimalustest. Konkreetsemalt räägime pikaajalise istumise mõjust tervisele, terviklikust ennetusstrateegiast ettevõttes ja toome praktilisi näiteid kuidas töötajate rahulolu ja tööheaolu parandada. Samuti räägime tekkinud vaevuste leevendamisest. Lisaks on võimalik messialal tutvuda klastri partnerite toodete ning teenustega, teha tasuta terviseteste.Loe lähemaltRegistreeru Audentese Spordigümnaasium, Tondi 84 Helin Pevkur helin@sportest.eu
Toimumine
11.04.2017 12:00
Audentese Spordigümnaasium, Tondi 84
Info
Helin Pevkur
helin@sportest.eu
522 2448
Korraldaja(d)

Teemad millest räägime: Liikumistervise innovatsiooni klastri fookuses on inimene – tema tervena elatud eluaastate pikendamine.

Kuna õnnelikum ja tervem töötaja on suuremaks väärtuseks ettevõttele, on seminari eesmärk avalikkust teavitada erinevatest sellelaadsetest võimalustest. Konkreetsemalt räägime pikaajalise istumise mõjust tervisele, terviklikust ennetusstrateegiast ettevõttes ja toome praktilisi näiteid kuidas töötajate rahulolu ja tööheaolu parandada. Samuti räägime tekkinud vaevuste leevendamisest.

Lisaks on võimalik messialal tutvuda klastri partnerite toodete ning teenustega, teha tasuta terviseteste.

Loe lähemalt

Registreeru