Tagasi
Lisa 2017-10-04 10:00:00 2017-10-04 11:00:00 Europe/Tallinn Rahvusvahelise Olümpiakomitee koolitused sportlaste topeltkarjäärist NOORSPORTLASTELE Koolituse eesmärk on pakkuda tipp- ja noorsportlastele uusi teadmisi, praktilisi oskusi ja ideid tuleviku planeerimisel nii sportlaskarjääri kõrvalt kui ka pärast. Koolitus annab mõtteainet ja oskusi, kuidas hakata looma juba tippsportlaskarjääri ajal endale soodsaid eeldusi hiljem tööturule sisenemiseks ning kuidas tippspordikogemust tööturul konkurentsieelisena kasutada. Koolituse töökeel on inglise keel. Noorsportlaste koolitusele on kutsutud eeskätt EOK noorte saavutusspordi toetussüsteemi kuuluvad sportlased ja „Märka järgnevat põlvkonda“ järelkasvutiimi liikmed. Teretulnud on ka treenerid, spordiorganisatsioonide koolitusjuhid jt, kes sportlasi juhendavad ja neile teadmisi vahendavad. Kohtade arv on piiratud.Vaata konverentsi kava lisatud failist. Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus, Tallinn, Liivalaia 33 Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
04.10.2017 10:00
Radisson Blu Hotel Olümpia konverentsikeskus, Tallinn, Liivalaia 33
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222 426
Korraldaja(d)

Koolituse eesmärk on pakkuda tipp- ja noorsportlastele uusi teadmisi, praktilisi oskusi ja ideid tuleviku planeerimisel nii sportlaskarjääri kõrvalt kui ka pärast. Koolitus annab mõtteainet ja oskusi, kuidas hakata looma juba tippsportlaskarjääri ajal endale soodsaid eeldusi hiljem tööturule sisenemiseks ning kuidas tippspordikogemust tööturul konkurentsieelisena kasutada. Koolituse töökeel on inglise keel. 
Noorsportlaste koolitusele on kutsutud eeskätt EOK noorte saavutusspordi toetussüsteemi kuuluvad sportlased ja „Märka järgnevat põlvkonda“ järelkasvutiimi liikmed. Teretulnud on ka treenerid, spordiorganisatsioonide koolitusjuhid jt, kes sportlasi juhendavad ja neile teadmisi vahendavad. Kohtade arv on piiratud.
Vaata konverentsi kava lisatud failist.