Tagasi
Lisa 2018-03-26 10:00:00 2018-03-26 11:00:00 Europe/Tallinn EOK kommunikatsiooni- ja turunduskoolitused. Loo-jutustamine Koolituse teemad: kuidas leida oma spordiala ja inimeste seast üles paeluvad lood ning kuidas neid lugusid atraktiivselt edasi anda kirjalikult, fotode ja videoga. Koolituspäeva esimene pool keskendub sellele, miks me vajame lugusid ja kuidas publik üldse kaasa haarata; teises pooles vaatame lähemalt kujutamise eripärasid ja rõhutamise viise, mis aitavad auditooriumit aktiivselt kaasas hoida. Koolitusel on kavas ka praktilised harjutused ja nende analüüs.Koolitaja: Brit Laak, Tartu Ülikooli teleajakirjanduse õppejõud, kes enne ülikoolis õpetamist töötas ajakirjaniku ja toimetaja-saatejuhina Eesti Rahvusringhäälingus (Aktuaalne Kaamera, Kapital)Registreeri koolitusele Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
26.03.2018 10:00
Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222426
Korraldaja(d)

Koolituse teemad: kuidas leida oma spordiala ja inimeste seast üles paeluvad lood ning kuidas neid lugusid atraktiivselt edasi anda kirjalikult, fotode ja videoga. Koolituspäeva esimene pool keskendub sellele, miks me vajame lugusid ja kuidas publik üldse kaasa haarata; teises pooles vaatame lähemalt kujutamise eripärasid ja rõhutamise viise, mis aitavad auditooriumit aktiivselt kaasas hoida. Koolitusel on kavas ka praktilised harjutused ja nende analüüs.

Koolitaja: Brit Laak, Tartu Ülikooli teleajakirjanduse õppejõud, kes enne ülikoolis õpetamist töötas ajakirjaniku ja toimetaja-saatejuhina Eesti Rahvusringhäälingus (Aktuaalne Kaamera, Kapital)

Registreeri koolitusele