Tagasi
Lisa 2018-04-09 10:00:00 2018-04-09 11:00:00 Europe/Tallinn EOK kommunikatsiooni- ja turunduskoolitused. Audiovisuaalne loo-jutustamine. Eetriteksti toimetamine ja videopildiga jutustamine, sh montaaživõtted. Koolitus pakub nippe, kuidas teha suupärase teksti koostamisega oma elu lihtsamaks, praktiliste harjutustega lihvime osalejate kõnet ja esinemist.Koolitaja: Brit Laak, Tartu Ülikooli teleajakirjanduse õppejõud, enne ülikoolis õpetamist töötas ajakirjaniku ja toimetaja-saatejuhina Eesti Rahvusringhäälingus (Aktuaalne Kaamera, Kapital)Registreeri koolitusele Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
09.04.2018 10:00
Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222426
Korraldaja(d)

Eetriteksti toimetamine ja videopildiga jutustamine, sh montaaživõtted. Koolitus pakub nippe, kuidas teha suupärase teksti koostamisega oma elu lihtsamaks, praktiliste harjutustega lihvime osalejate kõnet ja esinemist.

Koolitaja: Brit Laak, Tartu Ülikooli teleajakirjanduse õppejõud, enne ülikoolis õpetamist töötas ajakirjaniku ja toimetaja-saatejuhina Eesti Rahvusringhäälingus (Aktuaalne Kaamera, Kapital)

Registreeri koolitusele