Tagasi
Lisa 2018-06-05 10:00:00 2018-06-05 11:00:00 Europe/Tallinn EOK kommunikatsiooni- ja turunduskoolitused. Intervjuutreening. Koolituse teemad: kuulamisoskuste treening, sõnumi selgus, küsitlemis- ja vastamistehnikad intervjuus, praktiline kaameratreening. Käsitleme nii uudis- kui ka vestlusintervjuud.Koolitus käsitleb mõlemat: kuidas olla intervjuus nii vastaja kui ka küsija rollis (sisuloome).Koolitusele on oodatud on kõik, kes annavad intervjuusid/kommentaare ja/või kes teevad ise oma alaliidus/klubis sportlaste jt-ga intervjuusid meedia või sotsiaalmeedia jaoks.Koolitaja: Brit Laak, Tartu Ülikooli teleajakirjanduse õppejõud, kes enne ülikoolis õpetamist töötas ajakirjaniku ja toimetaja-saatejuhina Eesti Rahvusringhäälingus (Aktuaalne Kaamera, Kapital)  Registreeri koolitusele Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
05.06.2018 10:00
Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222426
Korraldaja(d)

Koolituse teemad: kuulamisoskuste treening, sõnumi selgus, küsitlemis- ja vastamistehnikad intervjuus, praktiline kaameratreening. Käsitleme nii uudis- kui ka vestlusintervjuud.

Koolitus käsitleb mõlemat: kuidas olla intervjuus nii vastaja kui ka küsija rollis (sisuloome).

Koolitusele on oodatud on kõik, kes annavad intervjuusid/kommentaare ja/või kes teevad ise oma alaliidus/klubis sportlaste jt-ga intervjuusid meedia või sotsiaalmeedia jaoks.

Koolitaja: Brit Laak, Tartu Ülikooli teleajakirjanduse õppejõud, kes enne ülikoolis õpetamist töötas ajakirjaniku ja toimetaja-saatejuhina Eesti Rahvusringhäälingus (Aktuaalne Kaamera, Kapital) 

Registreeri koolitusele