Tagasi
Lisa 2018-05-28 10:00:00 2018-05-28 11:00:00 Europe/Tallinn EOK Inimeste juhtimise koolitusprogramm. Koosolekute ja grupiprotsesside juhtimine Treeningu eesmärgiks on parandada koosolekute kvaliteeti ning lihvida koosoleku juhtimise praktilisi oskusi sealhulgas toimetulekut “raskete tüüpide” ja vaenulike küsimustega.Treeningu tulemusena teavad osalejad tõhusa koosoleku läbiviimise põhimõtteid ning oskavad neid koosoleku juhtimisel rakendada. Osalejad õpivad tundma grupis toimuvate protsesside seaduspärasusi ja neid koosoleku töö parandamiseks ning koostöö saavutamiseks ära kasutama. Õpitakse ära tundma erinevaid “raskeid tüüpe” koosolekutel ning teatakse, millised on strateegiad nende kontrolli alla saamiseks. Lisaks õpitakse koosolekul vastutust jagama ning toime tulema ka vaenulike küsimustega. Toimub praktiline oskuste harjutamine (videoharjutused koosoleku läbiviimise ja raskete tüüpidega toimetuleku kohta).Koolitaja: Tiit Kõnnussaar - 7. riikliku kutsetasemega suhtlemistreener ja juhtimiskoolitaja, kes on teiste seas koolitanud ka Swedbanki, Omniva, Cybernetica ja Skype juhte.Koolituspäeva tasu on 50 eurot, mis sisaldab käibemaksu, materjale ja kohvipause (kuid mitte lõunasööki). Koolituste läbiviimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.Registreeri koolitusele Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
28.05.2018 10:00
Koolitused toimuvad Tallinnas. Täpne asukoht antkse teada peale registreerimist
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222426
Korraldaja(d)

Treeningu eesmärgiks on parandada koosolekute kvaliteeti ning lihvida koosoleku juhtimise praktilisi oskusi sealhulgas toimetulekut “raskete tüüpide” ja vaenulike küsimustega.

Treeningu tulemusena teavad osalejad tõhusa koosoleku läbiviimise põhimõtteid ning oskavad neid koosoleku juhtimisel rakendada. Osalejad õpivad tundma grupis toimuvate protsesside seaduspärasusi ja neid koosoleku töö parandamiseks ning koostöö saavutamiseks ära kasutama. Õpitakse ära tundma erinevaid “raskeid tüüpe” koosolekutel ning teatakse, millised on strateegiad nende kontrolli alla saamiseks. Lisaks õpitakse koosolekul vastutust jagama ning toime tulema ka vaenulike küsimustega. Toimub praktiline oskuste harjutamine (videoharjutused koosoleku läbiviimise ja raskete tüüpidega toimetuleku kohta).

Koolitaja: Tiit Kõnnussaar - 7. riikliku kutsetasemega suhtlemistreener ja juhtimiskoolitaja, kes on teiste seas koolitanud ka Swedbanki, Omniva, Cybernetica ja Skype juhte.

Koolituspäeva tasu on 50 eurot, mis sisaldab käibemaksu, materjale ja kohvipause (kuid mitte lõunasööki). Koolituste läbiviimist toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Registreeri koolitusele