Tagasi
Lisa 2020-10-31 00:00:00 2020-10-31 01:00:00 Europe/Tallinn Majandusaasta aruande äriregistrile esitamise tähtaeg Kuna eriolukorrast tingitud piirangud ei ole võimaldanud siiani koosolekuid pidada ja seadusega loodavate muudatuste kasutusele võtmine vajab aega, pikendatakse korteriühistute ja mittetulundusühingute juhatuse liikmete volituste tähtaegu ning kõigi juriidiliste isikute majandusaasta aruande esitamise tähtaega sellel aastal 31. oktoobrini.Õigeaegne majandusaasta aruande esitamine äriregistrile on seadusest tulenev kohustus kõigile juriidilistele isikutele ning eelduseks riiklike toetuste taotlemisel sh. treenerite palgatoetuste taotlemisel.Majandusaasta aruande täitmiseks ja esitamiseks saad sisse logida https://ariregister.rik.ee/
Toimumine
31.10.2020
Info
Korraldaja(d)

Kuna eriolukorrast tingitud piirangud ei ole võimaldanud siiani koosolekuid pidada ja seadusega loodavate muudatuste kasutusele võtmine vajab aega, pikendatakse korteriühistute ja mittetulundusühingute juhatuse liikmete volituste tähtaegu ning kõigi juriidiliste isikute majandusaasta aruande esitamise tähtaega sellel aastal 31. oktoobrini.

Õigeaegne majandusaasta aruande esitamine äriregistrile on seadusest tulenev kohustus kõigile juriidilistele isikutele ning eelduseks riiklike toetuste taotlemisel sh. treenerite palgatoetuste taotlemisel.
Majandusaasta aruande täitmiseks ja esitamiseks saad sisse logida https://ariregister.rik.ee/