Tagasi
Lisa 2018-11-23 00:00:00 2018-11-23 01:00:00 Europe/Tallinn Kuidas märgata rühihäireid ja aidata neid korrigeerida Koolituse sisu: Rüht on otseses seoses meie igapäevaelu üldse kvaliteediga. Oskuskil rühihäirete märkamine ja korrigeerimine aitab ennetada suuremaid vaegusi tulevikus. Seminar pakub osalejatele teoreetilisi teadmisi rühi valdkonnas- rühti toetavad lihased ja riskifaktorid, mis võivad soodustada rühihäirete teket. Seminaril läbitakse praktilise tegevusena põhilised testid ja harjutused rühihäirete korrigeerimiseks.Koolitaja: Signe Valgemäe Loe lähemalt ja registreeru Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste Instituut, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
23.11.2018
Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste Instituut, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Koolituse sisu:
Rüht on otseses seoses meie igapäevaelu üldse kvaliteediga. Oskuskil rühihäirete märkamine ja korrigeerimine aitab ennetada suuremaid vaegusi tulevikus. 
Seminar pakub osalejatele teoreetilisi teadmisi rühi valdkonnas- rühti toetavad lihased ja riskifaktorid, mis võivad soodustada rühihäirete teket. 
Seminaril läbitakse praktilise tegevusena põhilised testid ja harjutused rühihäirete korrigeerimiseks.

Koolitaja: Signe Valgemäe

Loe lähemalt ja registreeru