Tagasi
Lisa 2018-10-12 00:00:00 2018-10-12 01:00:00 Europe/Tallinn Tervise innovatsioonikonverents 2018 Sellel aastal konverentsi fookuses: VIGASTUSED, VAKTSIINID, GEENID, ISIKSUS, ÄREVUS, LOOVUS, MOTIVATSIOON, TÖÖHEAOLU ja DIGIVISIOON. Muuhulgas leitakse vastused küsimustele: Kui kauge tulevik on tehisintellekt Eesti meditsiinis? Missugune iseloomuomadus aitab kauem elada? Kuidas elada nii, et mitte sattuda ortopeedi operatsioonilauale? Mis kasu saab tavainimene personaalmeditsiinist ja geeniuuringutest? Kas ärevus juhib meid või meie ärevust? Kuidas parandada oma loovust ja sooritusvõimet läbi mindfulness tehnikate? Paneeldiskussioonis arutleme tööheaolu ja produktiivsuse tuleviku üle. Konverentsi lektorid: dr Mihkel Mardna, Gerd Kanter, prof Jüri Allik, prof Andres Metspalu, dr Eero Merilind, Eve Kanarik, Loore Martma, Marten Kaevats jpt. Paneeldiskussioonis osalevad SEBi, LHV, Transferwise´i ja TTÜ esindajad. Teemad seob tervikuks Kristiina Ehini avakõne. Konverentsi modereerib Marko Reikop. Loe lähemalt ja registreeri KUMU kunstimuuseum, Valge 1, Tallinn Kärt Lust-Paal info@noviti.ee
Toimumine
12.10.2018
KUMU kunstimuuseum, Valge 1, Tallinn
Info
Kärt Lust-Paal
info@noviti.ee
Korraldaja(d)

Sellel aastal konverentsi fookuses: VIGASTUSED, VAKTSIINID, GEENID, ISIKSUS, ÄREVUS, LOOVUS, MOTIVATSIOON, TÖÖHEAOLU ja DIGIVISIOON.

Muuhulgas leitakse vastused küsimustele: Kui kauge tulevik on tehisintellekt Eesti meditsiinis? Missugune iseloomuomadus aitab kauem elada? Kuidas elada nii, et mitte sattuda ortopeedi operatsioonilauale? Mis kasu saab tavainimene personaalmeditsiinist ja geeniuuringutest? Kas ärevus juhib meid või meie ärevust? Kuidas parandada oma loovust ja sooritusvõimet läbi mindfulness tehnikate? Paneeldiskussioonis arutleme tööheaolu ja produktiivsuse tuleviku üle.

Konverentsi lektorid: dr Mihkel Mardna, Gerd Kanter, prof Jüri Allik, prof Andres Metspalu, dr Eero Merilind, Eve Kanarik, Loore Martma, Marten Kaevats jpt.
Paneeldiskussioonis osalevad SEBi, LHV, Transferwise´i ja TTÜ esindajad.
Teemad seob tervikuks Kristiina Ehini avakõne. Konverentsi modereerib Marko Reikop
Loe lähemalt ja registreeri