Tagasi
Lisa 2019-04-24 10:00:00 2019-04-24 11:00:00 Europe/Tallinn Kuidas märgata rühihäireid ja aidata neid korrigeerida Rüht on otseses seoses meie igapäevaelu üldse kvaliteediga. Oskuskil rühihäirete märkamine ja korrigeerimine aitab ennetada suuremaid vaegusi tulevikus. Seminar pakub osalejatele teoreetilisi teadmisi rühi valdkonnas- rühti toetavad lihased ja riskifaktorid, mis võivad soodustada rühihäirete teket. Seminaril läbitakse praktilise tegevusena põhilised testid ja harjutused rühihäirete korrigeerimiseks.Koolitaja: Signe Valgemäe on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ning omandanud terviseteaduse magistrikraadi. Ta on täiendanud end lisaks erialastele koolitustele ka Soomes palju populaarsust kogunud treeningkonseptsiooniga (FUSTRA), mille põhirõhk on just rühikorrigeerimisel läbi treeningu, ning töötanud FUSTRA personaaltreenerina ja koolitajana Soomes. Signe on Tallinnas tegutseva Rühikliiniku asutaja ja füsioterapeut. Info ja registreerimine Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
24.04.2019 10:00
Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Rüht on otseses seoses meie igapäevaelu üldse kvaliteediga. Oskuskil rühihäirete märkamine ja korrigeerimine aitab ennetada suuremaid vaegusi tulevikus. 
Seminar pakub osalejatele teoreetilisi teadmisi rühi valdkonnas- rühti toetavad lihased ja riskifaktorid, mis võivad soodustada rühihäirete teket. 
Seminaril läbitakse praktilise tegevusena põhilised testid ja harjutused rühihäirete korrigeerimiseks.

Koolitaja: Signe Valgemäe on lõpetanud Tartu Ülikooli füsioteraapia eriala ning omandanud terviseteaduse magistrikraadi. Ta on täiendanud end lisaks erialastele koolitustele ka Soomes palju populaarsust kogunud treeningkonseptsiooniga (FUSTRA), mille põhirõhk on just rühikorrigeerimisel läbi treeningu, ning töötanud FUSTRA personaaltreenerina ja koolitajana Soomes. Signe on Tallinnas tegutseva Rühikliiniku asutaja ja füsioterapeut.

Info ja registreerimine