Tagasi
Lisa 2019-04-30 09:30:00 2019-04-30 10:30:00 Europe/Tallinn Seminar "Sport päästab maailma" Seminari peamiseks sisuks on tuua Eesti spordirahvani ideid ja nägemust, kuidas tuua tänapäeva noored nutimaailmast sporti tegema ja seda läbi meeldiva õhkkonna. Seminar on mõeldud kõigile spordiinimestele Eestis, kus oma kogemusi tulevad jagama Hakan Loob, kes on Stanley Karika võitja ja kelle isa on pärit Kihnu saarelt. Samuti asutvad üles Alpa Suhonen, endine Soome jäähokikoondise peatreener, ja Kalle Väliaho, kes kõneleb Soome noortega tehtavast tööst spordielu edendamisel. Loe lähemaltÜritus on tasuta. Nõutav on eelnev registreerimineRegistreerimiseks kirjuta e-mail aadressil: seminar@eestihoki.ee Tallink City Hotell, Tallinn Rainer Komi seminar@eestihoki.ee
Toimumine
30.04.2019 09:30
Tallink City Hotell, Tallinn
Info
Rainer Komi
seminar@eestihoki.ee
51974 077
Korraldaja(d)

Seminari peamiseks sisuks on tuua Eesti spordirahvani ideid ja nägemust, kuidas tuua tänapäeva noored nutimaailmast sporti tegema ja seda läbi meeldiva õhkkonna. 

Seminar on mõeldud kõigile spordiinimestele Eestis, kus oma kogemusi tulevad jagama Hakan Loob, kes on Stanley Karika võitja ja kelle isa on pärit Kihnu saarelt. Samuti asutvad üles Alpa Suhonen, endine Soome jäähokikoondise peatreener, ja Kalle Väliaho, kes kõneleb Soome noortega tehtavast tööst spordielu edendamisel. 

Loe lähemalt

Üritus on tasuta. Nõutav on eelnev registreerimine

Registreerimiseks kirjuta e-mail aadressil: seminar@eestihoki.ee