Tagasi
Lisa 2019-05-09 23:59:00 2019-05-10 00:59:00 Europe/Tallinn Taotlusvoor: Lõimumist edendavad kultuuri- ja sporditegevused Taotlusvooru eesmärk Toetuse andmise eesmärk on aidata kaasa erineva kultuurilise taustaga inimeste igapäevaste kontaktide tekkele, suhtlusele ja kaasamisele Eesti ühiskonnas. Toetatavad tegevused Toetust antakse projektile, mille elluviimine panustab taotlusvooru eesmärgi ja tulemuste saavutamisse ja mille raames korraldatakse lõimumist edendavaid kultuuri-ja sporditegevusi Eestis ja/või antakse välja kultuuri- või sporditegevusi tutvustavaid teabematerjale. Loe lähemalt Jana Tondi jana.tondi@integratsioon.ee
Toimumine
09.05.2019 23:59
Info
Jana Tondi
jana.tondi@integratsioon.ee
659 9069
Korraldaja(d)

Taotlusvooru eesmärk

Toetuse andmise eesmärk on aidata kaasa erineva kultuurilise taustaga inimeste igapäevaste kontaktide tekkele, suhtlusele ja kaasamisele Eesti ühiskonnas.

Toetatavad tegevused

Toetust antakse projektile, mille elluviimine panustab taotlusvooru eesmärgi ja tulemuste saavutamisse ja mille raames korraldatakse lõimumist edendavaid kultuuri-ja sporditegevusi Eestis ja/või antakse välja kultuuri- või sporditegevusi tutvustavaid teabematerjale.

Loe lähemalt