Tagasi
Lisa 2019-10-04 10:00:00 2019-10-04 11:00:00 Europe/Tallinn Kas venitada või mitte venitada? Milliseid venitusliike esineb. Millal ja milleks eri venitusliike võiks kasutada. Mis on venitamistreeningu füsioloogilised mehhanismid ja nende mõju või toime suurus. Praktilises osas läbitakse erinevate venitusliikide näited, et vähendada venitamistreeningute käigus esinevaid tüüpvigasid.Arutlus eri venitusliikide üle, teaduspõhine lisateave venitusliikide toimemehhanismide ning mõjude osas treenitavatele. Venituste positiivne ja negatiivne mõju sportlase sooritusvõimele. Lektor: Mati Arend, MScMaht: 5 ak tundiHind: 70 eurLoe lähemalt ja registreeri osalejaks   Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
04.10.2019 10:00
Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Milliseid venitusliike esineb. Millal ja milleks eri venitusliike võiks kasutada. Mis on venitamistreeningu füsioloogilised mehhanismid ja nende mõju või toime suurus. Praktilises osas läbitakse erinevate venitusliikide näited, et vähendada venitamistreeningute käigus esinevaid tüüpvigasid.
Arutlus eri venitusliikide üle, teaduspõhine lisateave venitusliikide toimemehhanismide ning mõjude osas treenitavatele. Venituste positiivne ja negatiivne mõju sportlase sooritusvõimele.

Lektor: Mati Arend, MSc
Maht: 5 ak tundi
Hind: 70 eur

Loe lähemalt ja registreeri osalejaks