Tagasi
Lisa 0000-00-00 00:00:00 -0001-11-30 01:00:00 Europe/Tallinn Eriolukorra online-seminarid treeneritele ja spordijuhtidele Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal kaks virtuaalset üritust:    T, 7.04 kl 12.00-13.30 online-seminar treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga   Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste tiitlivõistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.   Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova. Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/75191fmdAoY2oVwk6. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile.    K, 8.04 kl 10.00-14.00 online-kovisioon spordiorganisatsioonide juhtidele ning spordidirektoritele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine   Räägime inimeste juhtimisest uutes oludes ja jagame parimaid praktikaid - inimeste vajadused kommunikatsioonile kriisiajal, kuidas hoida suhteid ja toetada stressis inimesi ning kuidas maandada ka iseenda pingeid. Kovisiooni viib läbi juhtimistreener ja psühholoog Tiit Kõnnussaar. Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/zMuJ3m8ZyHVyx69X9. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile.  Mõlemad üritused on täiesti uued ja uudsed ning toimuvad esmakordselt, aga läbiviijad on paljudele juba tuttavad. Osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed.  Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile. Küsimuste korral võtke palun ühendust EOK kommunikatsioonijuht Maris Lindmäega maris@eok.ee, 5222426.    
Toimumine
Info
Korraldaja(d)

Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal kaks virtuaalset üritust: 

 

  • T, 7.04 kl 12.00-13.30 online-seminar treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga

 

Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste tiitlivõistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.  

Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/75191fmdAoY2oVwk6. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. 

 

  • K, 8.04 kl 10.00-14.00 online-kovisioon spordiorganisatsioonide juhtidele ning spordidirektoritele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine

 

Räägime inimeste juhtimisest uutes oludes ja jagame parimaid praktikaid - inimeste vajadused kommunikatsioonile kriisiajal, kuidas hoida suhteid ja toetada stressis inimesi ning kuidas maandada ka iseenda pingeid.

Kovisiooni viib läbi juhtimistreener ja psühholoog Tiit Kõnnussaar.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/zMuJ3m8ZyHVyx69X9. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. 

Mõlemad üritused on täiesti uued ja uudsed ning toimuvad esmakordselt, aga läbiviijad on paljudele juba tuttavad. Osalemine on tasuta. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed. 

Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile.

Küsimuste korral võtke palun ühendust EOK kommunikatsioonijuht Maris Lindmäega maris@eok.ee, 5222426.
 
Debug
baseDiffCumulative
script start00
before top template0.0220.022
finish0.80.821