Tagasi
Lisa 2020-04-08 10:00:00 2020-04-08 14:00:00 Europe/Tallinn Online-kovisioon spordijuhtidele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal online-kovisiooni spordiorganisatsioonide juhtidele ning spordidirektoritele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine Räägime inimeste juhtimisest uutes oludes ja jagame parimaid praktikaid - inimeste vajadused kommunikatsioonile kriisiajal, kuidas hoida suhteid ja toetada stressis inimesi ning kuidas maandada ka iseenda pingeid. Kovisiooni viib läbi juhtimistreener ja psühholoog Tiit Kõnnussaar. Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/zMuJ3m8ZyHVyx69X9. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed. Osalemine on tasuta.  Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile. E-koolitus Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
08.04.2020 10:00
08.04.2020 14:00
E-koolitus
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222426
Korraldaja(d)

Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal online-kovisiooni spordiorganisatsioonide juhtidele ning spordidirektoritele: Kriisiaegne inimeste juhtimine ja hoidmine

Räägime inimeste juhtimisest uutes oludes ja jagame parimaid praktikaid - inimeste vajadused kommunikatsioonile kriisiajal, kuidas hoida suhteid ja toetada stressis inimesi ning kuidas maandada ka iseenda pingeid.

Kovisiooni viib läbi juhtimistreener ja psühholoog Tiit Kõnnussaar.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/zMuJ3m8ZyHVyx69X9. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed. Osalemine on tasuta. 

Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile.

Debug
baseDiffCumulative
script start00
before top template0.020.02
finish0.6430.663