Tagasi
Lisa 2020-04-16 12:00:00 2020-04-16 13:30:00 Europe/Tallinn EOK online-seminar treeneritele (vene keeles): Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga EOK online-seminar treeneritele vene keeles: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorragaSeminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste võistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.   Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova. Seminar toimub vene keeles.Seminar toimub Zoomi keskkonnas https://zoom.us/. Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. NB! Seminari näol on tegu EOK tugiteenusega ja seminaril osalemine ei anna treenerikutse taotlemisel/uuendamisel täiendkoolituse tunde.Seminar eeldab aktiivset osalemist. Kohtade arv on piiratud. Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
16.04.2020 12:00
16.04.2020 13:30
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
Korraldaja(d)
maris@eok.ee

EOK online-seminar treeneritele vene keeles: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga

Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste võistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema.

Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.  

Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova. Seminar toimub vene keeles.

Seminar toimub Zoomi keskkonnas https://zoom.us/. Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade.

NB! Seminari näol on tegu EOK tugiteenusega ja seminaril osalemine ei anna treenerikutse taotlemisel/uuendamisel täiendkoolituse tunde.

Seminar eeldab aktiivset osalemist. Kohtade arv on piiratud.