Tagasi
Lisa 2020-05-13 12:00:00 2020-05-13 13:00:00 Europe/Tallinn UUS! Kandideerimine treenerite koolitusprogrammi: "Motiveeriv treener" Kursuse tutvustus Kursuse eesmärk on arendada osalejate täiskasvanute koolitamise oskusi, nende oskuste rakendamist virtuaalkoolitustel ning motivatsiooni- ja tagasiside teemaliste koolituste läbiviimisel. Kursuse tulemusena osaleja teab: Millised on täiskasvanud õppija eripärad ja täiskasvanuõppe printsiibid Kuidas toimub õppimine ja kuidas koolitaja saab oma tegevusega soodustada teadmise loomist Millised on teadmiste loomist soodustavad koolitusmeetodite klastrid ja kuidas neid rakendada virtuaalkeskkonnas Kuidas üles ehitada koolitusprogrammi nii, et see oleks motiveeriv, kaasav ning teadmisi ja oskusi kinnistav Kuidas õpetada sporditreeneritele motiveerimise ja tagasisidestamise põhimõtteid ja tehnikaid. Kursuse lõpuks valmivad osalejatel koheselt rakendatavad koolitusprogrammis motiveerimise ja tagasisidestamise teemade koolitamiseks virtuaalkeskkonnas. Loe lähemalt Zoom veebikeskkond Liisa Roos liisa@spordiinfo.ee
Toimumine
13.05.2020 12:00
Zoom veebikeskkond
Info
Liisa Roos
liisa@spordiinfo.ee
5180769
Korraldaja(d)

Kursuse tutvustus

Kursuse eesmärk on arendada osalejate täiskasvanute koolitamise oskusi, nende oskuste rakendamist virtuaalkoolitustel ning motivatsiooni- ja tagasiside teemaliste koolituste läbiviimisel.

Kursuse tulemusena osaleja teab:

  • Millised on täiskasvanud õppija eripärad ja täiskasvanuõppe printsiibid
  • Kuidas toimub õppimine ja kuidas koolitaja saab oma tegevusega soodustada teadmise loomist
  • Millised on teadmiste loomist soodustavad koolitusmeetodite klastrid ja kuidas neid rakendada virtuaalkeskkonnas
  • Kuidas üles ehitada koolitusprogrammi nii, et see oleks motiveeriv, kaasav ning teadmisi ja oskusi kinnistav
  • Kuidas õpetada sporditreeneritele motiveerimise ja tagasisidestamise põhimõtteid ja tehnikaid.
  • Kursuse lõpuks valmivad osalejatel koheselt rakendatavad koolitusprogrammis motiveerimise ja tagasisidestamise teemade koolitamiseks virtuaalkeskkonnas.

Loe lähemalt