Tagasi
Lisa 2021-09-10 14:08:00 2022-01-08 14:08:00 Europe/Tallinn ROK-i spordijuhtimise kursus Pärast kolme vaheaastat alustab septembris kuuendat korda spordijuhtimise kursus. Rahvusvaheliselt tunnustatud õpikule MOSO (Managing Olympic Sport Organisations) baseeruva kursuse üldine eesmärk on tõsta spordijuhtimise taset ning anda osalejatele vajalikud teadmised, oskused ning kompetentsid igapäevaseks spordiorganisatsiooni juhtimiseks.  Kursus on mõeldud spordijuhtidele, kes juhivad mõnda suuremat spordiorganisatsiooni. Organisatsiooni olemasolu on oluline, kuna kursuse käigus on vajalik koostada konkreetse spordiorganisatsiooni kohta juhtumianalüüse, mis ilma vastavale infole ligipääsuta ei ole võimalik ning millest on organisatsiooni jaoks ka praktiline väärtus.Loe lähemalt ja kandideeri osalema Teatatakse osalejatele Jüri Järv jyri@jjc.ee
Toimumine
10.09.2021 14:08
08.01.2022 14:08
Teatatakse osalejatele
Info
Jüri Järv
jyri@jjc.ee
5018003
Korraldaja(d)

Pärast kolme vaheaastat alustab septembris kuuendat korda spordijuhtimise kursus. Rahvusvaheliselt tunnustatud õpikule MOSO (Managing Olympic Sport Organisations) baseeruva kursuse üldine eesmärk on tõsta spordijuhtimise taset ning anda osalejatele vajalikud teadmised, oskused ning kompetentsid igapäevaseks spordiorganisatsiooni juhtimiseks. 

Kursus on mõeldud spordijuhtidele, kes juhivad mõnda suuremat spordiorganisatsiooni. Organisatsiooni olemasolu on oluline, kuna kursuse käigus on vajalik koostada konkreetse spordiorganisatsiooni kohta juhtumianalüüse, mis ilma vastavale infole ligipääsuta ei ole võimalik ning millest on organisatsiooni jaoks ka praktiline väärtus.

Loe lähemalt ja kandideeri osalema