Tagasi
Lisa 2021-09-12 10:00:00 2021-09-12 11:00:00 Europe/Tallinn Täiendkoolitus / EKR5 tasemekoolituse moodul. Kehakoostise määramine. Treeningsõltuvus ja bigoreksia. Loengus käsitletakse järgmiseid teemasid: Kuidas vaadata ja määratleda kehakoostist? Millised on kehakoostist mõjutavad tegurid ning sellega kaasas käivad probleemid spordis? Ülevaade treeningsõltuvusest: mida mõistetakse sõltuvusliku käitumise all ning kas treeningust on üldse võimalik sõltuvusse jääda? Millised on ohumärgid ning kuidas antud probleemi tuvastada? Ülevaade bigoreksia fenomenist. Mida mõistetakse bigoreksia ehk lihaste suurushulluse all ning millised on ohumärgid ja võimalikud tagajärjed? Koolitaja: Siim KelnerLoe lähemalt ja registreeri koolitusele Sparta spordiklubi, Pärnu mnt 139c, Tallinn Janika Koch-Mäe janika.koch-mae@kulturism.ee
Toimumine
12.09.2021 10:00
Sparta spordiklubi, Pärnu mnt 139c, Tallinn
Info
Janika Koch-Mäe
janika.koch-mae@kulturism.ee
5223046
Korraldaja(d)

Loengus käsitletakse järgmiseid teemasid:

Kuidas vaadata ja määratleda kehakoostist? Millised on kehakoostist mõjutavad tegurid ning sellega kaasas käivad probleemid spordis?

Ülevaade treeningsõltuvusest: mida mõistetakse sõltuvusliku käitumise all ning kas treeningust on üldse võimalik sõltuvusse jääda? Millised on ohumärgid ning kuidas antud probleemi tuvastada?

Ülevaade bigoreksia fenomenist. Mida mõistetakse bigoreksia ehk lihaste suurushulluse all ning millised on ohumärgid ja võimalikud tagajärjed?

Koolitaja: Siim Kelner

Loe lähemalt ja registreeri koolitusele