Tagasi
Lisa 2022-02-04 00:00:00 2022-02-20 00:00:00 Europe/Tallinn Kujutlustreening spordis ja muusikas: mida suudad näha, seda suudad teha Võime luua oma meeltes kujutlusi on inimese loomuses - suur osa meie vaimsest tegevusest seisneb tulevikusündmuste kujutlemises. Spordis ja ka muusikas osatakse see imeline võime õppimise ning emotsioonide ja motivatsiooni juhtimise teenistusse panna. Teisalt, ilma kujutluste juhtimise oskuseta kipuvad ootusärevatesse mõtetesse negatiivsed pildid. Siinne koolitus pakub teadmisi ja tööriistu kujutluse kontrolli alla saamiseks, liigutuste ja strateegiate õppimise toetamiseks ning emotsioonide ja motivatsiooni reguleerimiseks.VIDEOLOENGUD annavad baasteadmised sellest, miks ja mis tingimustel on kujutlustreeningust sportlasele või muusikule kasu. Kolmes VEEBISEMINARIS käsitleme kujutlustreeningu läbiviimise põhimõtteid. ISESEISVA TÖÖ käigus treenivad osalejad enda kujutlusoskust erinevatel spordi või muusikaga seotud eesmärkidel.Õppejõud Aave HannusMaht 12 akadeemilist tundi (6 tundi auditoorset, 6 tundi iseseisvat tööd)Hind 75 eur Loe lähemalt ja registreeri koolitusele Tartu Ülikooi Moodle keskkond Esta Pilt esta.pilt@ut.ee
Toimumine
04.02.2022
20.02.2022
Tartu Ülikooi Moodle keskkond
Info
Esta Pilt
esta.pilt@ut.ee
737 5560
Korraldaja(d)

Võime luua oma meeltes kujutlusi on inimese loomuses - suur osa meie vaimsest tegevusest seisneb tulevikusündmuste kujutlemises. Spordis ja ka muusikas osatakse see imeline võime õppimise ning emotsioonide ja motivatsiooni juhtimise teenistusse panna. Teisalt, ilma kujutluste juhtimise oskuseta kipuvad ootusärevatesse mõtetesse negatiivsed pildid. Siinne koolitus pakub teadmisi ja tööriistu kujutluse kontrolli alla saamiseks, liigutuste ja strateegiate õppimise toetamiseks ning emotsioonide ja motivatsiooni reguleerimiseks.
VIDEOLOENGUD annavad baasteadmised sellest, miks ja mis tingimustel on kujutlustreeningust sportlasele või muusikule kasu. Kolmes VEEBISEMINARIS käsitleme kujutlustreeningu läbiviimise põhimõtteid. ISESEISVA TÖÖ käigus treenivad osalejad enda kujutlusoskust erinevatel spordi või muusikaga seotud eesmärkidel.

Õppejõud Aave Hannus

Maht 12 akadeemilist tundi (6 tundi auditoorset, 6 tundi iseseisvat tööd)
Hind 75 eur

Loe lähemalt ja registreeri koolitusele