Tagasi
Lisa 2022-03-02 08:30:00 2022-03-02 09:30:00 Europe/Tallinn Vastupidavusalade koolitus "Running in 2022 & Beyond" 2.-5.märtsini toimub Tallinnas „Running in 2022 & Beyond“ seminar, mille viib läbi rahvusvaheliselt tunnustatud kestvusalade treener ja koolitaja Peter John L. Thompson. Peter on pärit Suurbritanniast, kuid praegu elab ja töötab Ameerikas. Varasemalt erinevaid kergejõustikualasid õpetanud, oli just tema esimene kümnevõistleja Daley Thompsoni treener. Hiljem keskendus ta kestvusaladele ning on sel alal mitmed sportlased viinud olümpiale ning maailmarekordi purustamiseni. Ligi 50 aastat on ta juba tegutsenud ka koolitajana ning pühendunult jaganud oma kogemusi ka teistele treeneritele. Koolitusel keskendutakse kesk- ja pikamaajooksu treeningu erinevatele aspektidele,  efektiivsele treeneritööle ning koostööle sportlase ja treeneri vahel. Kavas on teoreetilised loengud ning praktilised treeningtunnid. Praktilised tunnid on planeeritud läbi viia koos kergejõustikukoondise sportlastega. Seminari programm on esineja poolt koostatud kui üks tervikprogramm, mis ideaalis eeldab osalust kõigil neljal päeval. Omaltpoolt pakume võimalust osaleda ka soovijatele päeva(de) kaupa.Kõikidele osalejatele väljastatakse koolitustõend. Ühe päeva eest võimalik saada 9 koolitustundi. Seminar toimub inglise keeles ning tõlget ei toimu! Seminari hind nelja päeva kohta on 150 eurot, ühe päeva hind 40 eurot (hind sisaldab kohvipause). Tasumine toimub enne koolitust arve alusel ning arved väljastatakse eelregistreerimise põhjal.  Lõunapausid toimuvad omafinantseeringul! Registreerida seminarile saab SIIN kuni 22.02.2022 NB! COVID-19 piirangute osas lähtume seminari toimumishetkel kehtivatest riigipiirangutest! Täpsem info saadetakse seminarile registreerunutele ürituse lähenedes. Lisainfo: Merlyn Lipp, merlyn@ekjl.ee, tel: 58 414 516   Radisson Blu Olümpia Hotell, Tallinna Spordihall, Audentese Spordiklubi Merlyn Lipp merlyn@ekjl.ee
Toimumine
02.03.2022 08:30
05.02.2022 18:00
Radisson Blu Olümpia Hotell, Tallinna Spordihall, Audentese Spordiklubi
Info
Merlyn Lipp
merlyn@ekjl.ee
+372 58414516
Korraldaja(d)

2.-5.märtsini toimub Tallinnas „Running in 2022 & Beyond“ seminar, mille viib läbi rahvusvaheliselt tunnustatud kestvusalade treener ja koolitaja Peter John L. Thompson.


Peter on pärit Suurbritanniast, kuid praegu elab ja töötab Ameerikas. Varasemalt erinevaid kergejõustikualasid õpetanud, oli just tema esimene kümnevõistleja Daley Thompsoni treener. Hiljem keskendus ta kestvusaladele ning on sel alal mitmed sportlased viinud olümpiale ning maailmarekordi purustamiseni. Ligi 50 aastat on ta juba tegutsenud ka koolitajana ning pühendunult jaganud oma kogemusi ka teistele treeneritele.

Koolitusel keskendutakse kesk- ja pikamaajooksu treeningu erinevatele aspektidele,  efektiivsele treeneritööle ning koostööle sportlase ja treeneri vahel. Kavas on teoreetilised loengud ning praktilised treeningtunnid. Praktilised tunnid on planeeritud läbi viia koos kergejõustikukoondise sportlastega.

Seminari programm on esineja poolt koostatud kui üks tervikprogramm, mis ideaalis eeldab osalust kõigil neljal päeval. Omaltpoolt pakume võimalust osaleda ka soovijatele päeva(de) kaupa.

Kõikidele osalejatele väljastatakse koolitustõend. Ühe päeva eest võimalik saada 9 koolitustundi.

Seminar toimub inglise keeles ning tõlget ei toimu!

Seminari hind nelja päeva kohta on 150 eurot, ühe päeva hind 40 eurot (hind sisaldab kohvipause). Tasumine toimub enne koolitust arve alusel ning arved väljastatakse eelregistreerimise põhjal. 

Lõunapausid toimuvad omafinantseeringul!

Registreerida seminarile saab SIIN kuni 22.02.2022

NB! COVID-19 piirangute osas lähtume seminari toimumishetkel kehtivatest riigipiirangutest! Täpsem info saadetakse seminarile registreerunutele ürituse lähenedes.


Lisainfo: Merlyn Lipp, merlyn@ekjl.ee, tel: 58 414 516