Tagasi
Lisa 2022-06-17 09:00:00 2022-06-17 10:00:00 Europe/Tallinn Akrose I Liikumiskonverents Konverentsi eesmärgiks on anda ülevaade eelkooli-ja kooliealiste laste ja noorte liikumisharrastuse hetkeolukorrast, tulevikust, tugevustest, nõrkustest, rõõmudest, muredest, võimalustest, küsimustest ja lahendustest. Arutleme, milline võiks olla lapse, treeneri ja lapsevanema roll, kuidas saab panustada KOV ja riik, toome näiteid praktikatest erinevate organisatsioonide näitel. Lisaks ettekannetele, toimub ka lektorite ja pealtvaatajate abil paneeldiskussioon.Konverentsi lektorid on Aave Hannus (Tartu Ülikool), Mati Arend (FysioCentrum), Heigo Klaos (VK Akros), Maret Pihu (Tartu Ülikooli liikumislabor), Margit Randver ja Elina Ivanov (Kadrioru Saksa Gümnaasium), Alo Lõoke (Kultuuriministeerium), William Kass (MTÜ BMX Akadeemia), Mihkel Lees (Tartu LV), Gerd Kanter (SK Nord)Loe lähemalt ja osta pilet Teaduskeskus AHHAA, Sadama 1, Tartu Heigo Klaos akros@akros.ee
Toimumine
17.06.2022 09:00
Teaduskeskus AHHAA, Sadama 1, Tartu
Info
Heigo Klaos
akros@akros.ee
5246141
Korraldaja(d)

Konverentsi eesmärgiks on anda ülevaade eelkooli-ja kooliealiste laste ja noorte liikumisharrastuse hetkeolukorrast, tulevikust, tugevustest, nõrkustest, rõõmudest, muredest, võimalustest, küsimustest ja lahendustest. Arutleme, milline võiks olla lapse, treeneri ja lapsevanema roll, kuidas saab panustada KOV ja riik, toome näiteid praktikatest erinevate organisatsioonide näitel. Lisaks ettekannetele, toimub ka lektorite ja pealtvaatajate abil paneeldiskussioon.

Konverentsi lektorid on Aave Hannus (Tartu Ülikool), Mati Arend (FysioCentrum), Heigo Klaos (VK Akros), Maret Pihu (Tartu Ülikooli liikumislabor), Margit Randver ja Elina Ivanov (Kadrioru Saksa Gümnaasium), Alo Lõoke (Kultuuriministeerium), William Kass (MTÜ BMX Akadeemia), Mihkel Lees (Tartu LV), Gerd Kanter (SK Nord)

Loe lähemalt ja osta pilet