Tagasi
Lisa 2022-08-09 09:00:00 2022-08-11 17:00:00 Europe/Tallinn Lumelaua treenerite EKR5 tasemekoolitus Lumelaua treenerite EKR5 tasemekoolitus toimub kahes blokis: 1) 9.-11.08.2022 Tallinnas, koolitajad Ranno Maasikmets ja Priidik Vesi (35h) 2) novembris 2022 Rukal, koolitaja Jussi Rasanen (35h)   Koolituse hind on 390€. Ainult ühes blokis osalemisel on täiendkoolituse hind 250€.  Osaleja katab ise oma transpordi- ja majutuskulud, toitlustuskulud ning mäepileti kulu.    EKR5 lumelaua treeneri kutse omandamiseks on kohustuslik osaleda mõlemas bloki õppetöös täismahus. Ainult ühes blokis osalemise korral väljastatakse treenerile täiendkoolituse läbimise tunnistus. Suvine Tallinnas toimuv koolitus on suunatud ka freestylesuusa treeneritele täiendkoolituseks.   Registreerimine kuni 31.07.2022 e-mailile registreerimine@suusaliit.ee. Registreerimiseks palume saata oma nimi, klubi (juhul, kui treener esindab klubi), e-mail, telefoninumber, tasumisviis (arve saamiseks klubile tuleb esitada arve saaja rekvisiidid). Kohtade arv on piiratud!   Enne koolituse algust saadetakse osalejatele täpsem koolituse ajakava ning täpsustatakse koolituse toimumise asukohad.   Mõlemad koolitusblokid koosnevad praktilisest õppetööst ning seminarist, lisaks võib lisanduda kohustuslik kodune iseseisev töö. Suvine kursus käsitleb antud teemasi: Erialane kehaline ettevalmistus hooaja välisel perioodil Erialase kehalise ettevalmistuse harjutusvara Treeningute periodiseerimine Erinevate riikide  võistlusformaadid ja nõuded Toetavate tingimuste kujundamine, suhtlemine toetajate ja sponsoritega, Väljaõppe läbiviimine eriala madalama taseme treeneritele - abi ja nooremtreeneritele.  Lumelaua hooldus  Tallinn Liis Needrit liis@nommelumepark.ee
Toimumine
09.08.2022 09:00
11.08.2022 17:00
Tallinn
Info
Liis Needrit
liis@nommelumepark.ee
5091514
Korraldaja(d)
registreerimine@suusaliit.ee

Lumelaua treenerite EKR5 tasemekoolitus toimub kahes blokis:
1) 9.-11.08.2022 Tallinnas, koolitajad Ranno Maasikmets ja Priidik Vesi (35h)
2) novembris 2022 Rukal, koolitaja Jussi Rasanen (35h)
 
Koolituse hind on 390€. Ainult ühes blokis osalemisel on täiendkoolituse hind 250€. 
Osaleja katab ise oma transpordi- ja majutuskulud, toitlustuskulud ning mäepileti kulu. 
 
EKR5 lumelaua treeneri kutse omandamiseks on kohustuslik osaleda mõlemas bloki õppetöös täismahus. Ainult ühes blokis osalemise korral väljastatakse treenerile täiendkoolituse läbimise tunnistus.
Suvine Tallinnas toimuv koolitus on suunatud ka freestylesuusa treeneritele täiendkoolituseks.
 
Registreerimine kuni 31.07.2022 e-mailile registreerimine@suusaliit.ee.
Registreerimiseks palume saata oma nimi, klubi (juhul, kui treener esindab klubi), e-mail, telefoninumber, tasumisviis (arve saamiseks klubile tuleb esitada arve saaja rekvisiidid).
Kohtade arv on piiratud!
 
Enne koolituse algust saadetakse osalejatele täpsem koolituse ajakava ning täpsustatakse koolituse toimumise asukohad.
 
Mõlemad koolitusblokid koosnevad praktilisest õppetööst ning seminarist, lisaks võib lisanduda kohustuslik kodune iseseisev töö.
Suvine kursus käsitleb antud teemasi:
  • Erialane kehaline ettevalmistus hooaja välisel perioodil
  • Erialase kehalise ettevalmistuse harjutusvara
  • Treeningute periodiseerimine
  • Erinevate riikide  võistlusformaadid ja nõuded
  • Toetavate tingimuste kujundamine, suhtlemine toetajate ja sponsoritega,
  • Väljaõppe läbiviimine eriala madalama taseme treeneritele - abi ja nooremtreeneritele. 
  • Lumelaua hooldus