Tagasi
Lisa 2023-05-18 11:00:00 2023-05-18 14:00:00 Europe/Tallinn "Andmekaitse spordiorganisatsioonis" Toimumise aeg: 18.05.2023, 11:00-14:00 Toimumise koht: FORUS Spordikeskus, Sõjakooli 10, Tallinn, saal Lavendel. Koolituse kestvus: 3 tundi Koolituse hind: 40 eurotRegistreerimine: kuni 15.05.2023 või kuni kohtade täitumiseni (koolitusgrupi suurus on 30 osalejat). *2 päeva enne koolituse algust ilma mõjuva põhjuseta osalemise mitte teavitamise puhul osavõtutasu ei tagastata.Kas andmekaitse on Sinu jaoks üksnes sõnakõlks või tüütu kohustus? Käsitleme andmekaitse teemalisi põhiküsimusi, mis on aktuaalsed igas organisatsioonis ning mida on hea teada nii ettevõtte juhtidele, keskastme spetsialistidele kui muudele isikutele, kes tegelevad isikuandmete töötlemisega. Kes meist ei tegele andmete töötlemisega? Kohtumisel arutame näiteid ja võimalikke probleeme.   Miks kaitsta (isiku)andmeid? Mis on üldse isikuandmed ning miks peaksime eristama eriliiki isikuandmeid? Mis õigustab isikuandmete töötlemist? Peamised põhimõtted. Andmekaitsereeglid kui organisatsiooni kultuuri osa Kas ja milliseid isikuandeid võib avalikustada või jagada kolmandatele osapooltele? Laste tulemuste, piltide jne avalikustamine kodulehel, sotsiaalmeedias jne Miks ja milleks pean võtma isikult nõusolekut? Milline see olema peaks? Infoturbe väärtust ei ole võimalik üle hinnata. Mida pean tegema, kui tekkis andmeleke, turvaintsident? Koolitaja: Elina Soomets, M.I.K.S. konsultatsioonid OÜ Jurist ja Tartu Ülikooli lektor. Tegelenud tööõigusega 1998. aastast, nähes töötajate ja tööandjate probleeme mitmekülgselt, sealhulgas ka töövaidluste lahendamisel. Tal on õigusalane kõrgharidus, mis aitab klientidel leida õigusmaastikul õige orientiiri, arvestades nii seadusetähte kui ka tava ja praktikat. Sõjakooli 10, 11316 Tallinn Jane Kalda jane@spordiinfo.ee
Toimumine
18.05.2023 11:00
18.05.2023 14:00
Sõjakooli 10, 11316 Tallinn
Info
Jane Kalda
jane@spordiinfo.ee
6006501
Korraldaja(d)

Toimumise aeg: 18.05.2023, 11:00-14:00
Toimumise koht: FORUS Spordikeskus, Sõjakooli 10, Tallinn, saal Lavendel.
Koolituse kestvus: 3 tundi
Koolituse hind: 40 eurot
Registreerimine: kuni 15.05.2023 või kuni kohtade täitumiseni (koolitusgrupi suurus on 30 osalejat).

*2 päeva enne koolituse algust ilma mõjuva põhjuseta osalemise mitte teavitamise puhul osavõtutasu ei tagastata.

Kas andmekaitse on Sinu jaoks üksnes sõnakõlks või tüütu kohustus? Käsitleme andmekaitse teemalisi põhiküsimusi, mis on aktuaalsed igas organisatsioonis ning mida on hea teada nii ettevõtte juhtidele, keskastme spetsialistidele kui muudele isikutele, kes tegelevad isikuandmete töötlemisega. Kes meist ei tegele andmete töötlemisega? Kohtumisel arutame näiteid ja võimalikke probleeme.  

  • Miks kaitsta (isiku)andmeid?
  • Mis on üldse isikuandmed ning miks peaksime eristama eriliiki isikuandmeid?
  • Mis õigustab isikuandmete töötlemist? Peamised põhimõtted.
  • Andmekaitsereeglid kui organisatsiooni kultuuri osa
  • Kas ja milliseid isikuandeid võib avalikustada või jagada kolmandatele osapooltele?
  • Laste tulemuste, piltide jne avalikustamine kodulehel, sotsiaalmeedias jne
  • Miks ja milleks pean võtma isikult nõusolekut? Milline see olema peaks?
  • Infoturbe väärtust ei ole võimalik üle hinnata.
  • Mida pean tegema, kui tekkis andmeleke, turvaintsident?

Koolitaja: Elina Soomets, M.I.K.S. konsultatsioonid OÜ

Jurist ja Tartu Ülikooli lektor. Tegelenud tööõigusega 1998. aastast, nähes töötajate ja tööandjate probleeme mitmekülgselt, sealhulgas ka töövaidluste lahendamisel. Tal on õigusalane kõrgharidus, mis aitab klientidel leida õigusmaastikul õige orientiiri, arvestades nii seadusetähte kui ka tava ja praktikat.