Tagasi
Lisa 2023-10-01 16:46:00 2023-10-21 16:46:00 Europe/Tallinn Wushu abitreener - EKR3 tase - erialakoolitus 1. Wushu Kungfu ja võitluskunstide üldajalugu. Eetika, kultuuri ja filosoofia võitluskunstides.2. Wushu Kungfu tasemete süsteemi alused (Ji ja Duan tasemed). Tehniliste oskuste nõuded kuni 1 Duan’ini.3. Hiina keele baas, hääldus ja Wushu Kungfu põhi terminid 1 Duan’i tasemel.4. Wushu Kungfu baastehnikad ja nende õpetamise metoodika (asendid, painduvuse harjutused, liikumised, üldkehaline ettevalmistus).5. Wushu relvad.6. Wushu Kungfu treeningsaali sisustus ja ohutuse nõuded. Oskus näha ohutuse seisukohast probleemseid kohti treeningul.7. Hügieen Wushu’s Kungfu’s, tervisenõuded, puhtuse hoidmine sportlase varustusel ja treening ruumis, isiklik hügieen.8. Wushu Kungfu organisatsioonid – nende toimimise alused ja reeglid. Spordiklubi, riiklik föderatsioon, kontinentaalne (EWUF) ja ülemaailmnemaailma föderatsioon (IWUF).9. Treeningu kulgu toetavad mängud Wushu Kungfu treeningutel. Traditsiooniliste Wushu Kungfu mängude kasutamine treeningutel.10. Treeningpäevik ja aruandlus Wushu’s Kundfu’s. Treeningute ettevalmistus ja aruandlus, sportlaste treeningpäevikute pidamine ja aruandlus treeneritele .11. Spordirelvad Wushu Kungfu treeningutel, ohutustehnikad, enim levinud lühikesed sportliku Wushu Kungfu relvad.12. Seadusandlus: enesekaitse ja selle piirid.https://treener.eok.ee/dokument_open.php?dokument_id=630 Tallinn Taniel Suvi wushuestonia@gmail.com
Toimumine
01.10.2023 16:46
21.10.2023 16:46
Tallinn
Info
Taniel Suvi
wushuestonia@gmail.com
5105573
Korraldaja(d)
wushuestonia@gmail.com

1. Wushu Kungfu ja võitluskunstide üldajalugu. Eetika, kultuuri ja filosoofia võitluskunstides.
2. Wushu Kungfu tasemete süsteemi alused (Ji ja Duan tasemed). Tehniliste oskuste nõuded kuni 1 Duan’ini.
3. Hiina keele baas, hääldus ja Wushu Kungfu põhi terminid 1 Duan’i tasemel.
4. Wushu Kungfu baastehnikad ja nende õpetamise metoodika (asendid, painduvuse harjutused, liikumised, üldkehaline ettevalmistus).
5. Wushu relvad.
6. Wushu Kungfu treeningsaali sisustus ja ohutuse nõuded. Oskus näha ohutuse seisukohast probleemseid kohti treeningul.
7. Hügieen Wushu’s Kungfu’s, tervisenõuded, puhtuse hoidmine sportlase varustusel ja treening ruumis, isiklik hügieen.
8. Wushu Kungfu organisatsioonid – nende toimimise alused ja reeglid. Spordiklubi, riiklik föderatsioon, kontinentaalne (EWUF) ja ülemaailmnemaailma föderatsioon (IWUF).
9. Treeningu kulgu toetavad mängud Wushu Kungfu treeningutel. Traditsiooniliste Wushu Kungfu mängude kasutamine treeningutel.
10. Treeningpäevik ja aruandlus Wushu’s Kundfu’s. Treeningute ettevalmistus ja aruandlus, sportlaste treeningpäevikute pidamine ja aruandlus treeneritele .
11. Spordirelvad Wushu Kungfu treeningutel, ohutustehnikad, enim levinud lühikesed sportliku Wushu Kungfu relvad.
12. Seadusandlus: enesekaitse ja selle piirid.
https://treener.eok.ee/dokument_open.php?dokument_id=630