TüüpKohtNimedSpordialaVõistlusalaKuupäevInd/VstOM/om/M
OM1Julia Beljajeva (Tartu SS Kalev)
Erika Kirpu (Tartu SS Kalev)
Katrina Lehis (SK Le Glaive)
Irina Embrich (IREM)
VehklemineN epee (võistkondlik)27.07.2021VstOM
MM1Daisy Kudre (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Sprint24.02.2021IndM
MM1Daisy Kudre (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Lühirada27.02.2021IndM
MJ1Leo Muiste (Viljandi SõK)
SõudmineSisesõudmine: Mehed (500 m)27.02.2021IndM
MN1Henry Sildaru
VigursuusatamineM Rennisõit19.03.2021IndOM
MN1Deniss Kurtenkov (SK Aquamarine)
AllveesportKiirusalad: M 50 m bi-lestadega17.06.2021IndM
MN1Karolin Härm (ESS Kalevi JK)
PurjetamineN Zoom816.07.2021IndOM
EM1Epp Mäe (SK Wesenberg Wrestling)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 76 kg22.04.2021IndOM
EM1Peeter Olesk (Kaitsejõudude SK)
Laskesport25 m Täiskaliiberpüstol / -revolver, ..05.06.2021Indom
EM1Raido Liitmäe (MK Juhan)
SumoM kuni 92 kg27.06.2021IndM
EM1Mattias Siimann (BRP RT)
VeemootorisportJetisport: Runabout GP218.07.2021IndM
EM1Mattias Reinaas (Kohila MK)
VeemootorisportJetisport: Ski GP218.07.2021IndM
EJ1Katrin Smirnova (Narva LSK)
Laskesport50 m Püss, 60 lasku lamades26.05.2021Indom
EN1Olle Ilmar Jaama (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: M Tavarada25.02.2021IndM
EN1Olle Ilmar Jaama (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: M Lühirada27.02.2021IndM
EN1Hendrik Arula (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-1513.06.2021IndM
EN1Romel Seemann (SK Eesti Karud)
SumoM kuni 90 kg25.07.2021IndM
EN1Triinu Jalg (Jõgeva KK)
KabeVene kabe: G17 Neiud (välkkabe)24.04.2021IndM
EN1Eneli Jefimova (Kalevi UK)
UjumineN 100 m rinnuli11.07.2021IndOM
EN1Olavi Reilent (SK Nipi)
Romanis Siiman (MK Juhan)
Stefan-Lauri Mölder (RJK Leola)
Karl Arumäe (SK Barra)
SumoMeeskonnad24.07.2021VstM
MM2Daisy Kudre (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Jälitussõit25.02.2021IndM
MM2Anastassia-Anna Kunitsõna (SK Fortuna)
AllveesportKiirusalad: N 400 m akvalangiga07.07.2021IndM
MM2Kärol Soodla (Tartu Kalevi VMK)
VeemootorisportGT-3011.07.2021IndM
MJ2Leo Muiste (Viljandi SõK)
SõudmineSisesõudmine: Mehed23.02.2021IndM
MJ2Mari Linnus (OK Peko)
OrienteerumineJalgrattaorienteerumine: N Lühirada14.06.2021IndM
MN2Elisabeth Ristmets (R.Ottosoni PSpK)
PurjetamineN Zoom816.07.2021IndOM
EM2kapten Ott Kikkas
Marjaliisa Umb
Karl-Robert Trink
Siim Ots
PurjetamineORC C20.05.2021Vstom
EM2Robin Jäätma (Türi Vibukool)
Lisell Jäätma (Türi Vibukool)
VibusportPlokkvibu. Olümpiaring. Segavõ..05.06.2021Vstom
EM2Marten Männi (Freetime Racing)
VeemootorisportJetisport: Ski GP118.07.2021IndM
EM2Valeri Trujevtsev (BRP RT)
VeemootorisportJetisport: Runabout GP218.07.2021IndM
EJ2Andry Kõre (Tartu ÜASK)
Kulturism ja fitnessM Games klassikaline kulturism14.05.2021IndM
EJ2Romel Seemann (SK Eesti Karud)
SumoM kuni 92 kg26.06.2021IndM
EN2Joonas Lember (Tallinna VMK)
VeemootorisportGT-1513.06.2021IndM
EN2Triinu Jalg (Jõgeva KK)
KabeVene kabe: G17 Neiud (kiirkabe)25.04.2021IndM
EN2Triinu Jalg (Jõgeva KK)
KabeVene kabe: G17 Neiud30.04.2021IndM
EN2Triin-Elis Kuum (VK Rütmika)
Karolina Kuusik (VK Rütmika)
Karoli Metsma (VK Rütmika)
Hanna Mägi (VK Rütmika)
Riin Parts (VK Rütmika)
Kärt Rentel (VK Rütmika)
Elis Sarapuu (VK Rütmika)
Liina Sarv (VK Rütmika)
Terit Michelle Sild (VK Rütmika)
Maria Terep (VK Rütmika)
VõimlemineRühmvõimlemine: Vabakava16.05.2021VstM
EN2Eneli Jefimova (Kalevi UK)
UjumineN 200 m rinnuli09.07.2021IndOM
EN2Agnes Tammre (SK Eesti Karud)
SumoN kuni 65 kg24.07.2021IndM
EN2Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
SumoN kuni 70 kg24.07.2021IndM
EN2Mariette Liigend (MK Juhan)
Kai Kliiman (MK Juhan)
Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
Agnes Tammre (SK Eesti Karud)
SumoNaiskonnad24.07.2021VstM
OM3Katrina Lehis (SK Le Glaive)
VehklemineN epee (individuaalne)24.07.2021IndOM
MM3Daisy Kudre (OK Peko)
Mattis Jaama (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: Segateatesprint28.02.2021VstM
MM3Kristina Klepikova
Sofia Kondratjeva
AllveesportSportsukeldumine: N 100 m paaristakistusrada11.07.2021VstM
MM3Aleksei Apalkov
Kristina Klepikova
Sofia Kondratjeva
Ilja Ilmar Novikov
AllveesportSportsukeldumine: 4 x 50 m torpeedo teade11.07.2021VstM
MM3Ilja Ilmar Novikov
AllveesportSportsukeldumine: M raskustõste12.07.2021IndM
MN3Henry Sildaru
VigursuusatamineM Pargisõit21.03.2021IndOM
MN3Susanne Lannes (Tartu SS Kalev)
VehklemineN epee (individuaalne)10.04.2021IndOM
MN3Deniss Kurtenkov (SK Aquamarine)
AllveesportKiirusalad: M 100 m bi-lestadega15.06.2021IndM
MN3Anton Issatšenko (Maardu AUK)
AllveesportKiirusalad: M 50 m lestadega17.06.2021IndM
EM3Jüri-Mikk Udam (Tallinna SõK)
Allar Raja (Pärnu SõK Kalev)
Tõnu Endrekson (Pärnu SõK)
Kaspar Taimsoo (Viljandi SõK)
SõudmineM paarisaeruline neljapaat11.04.2021VstOM
EM3Siim Savisaar (Tartu ÜASK)
Kulturism ja fitnessM Games klassikaline kulturism14.05.2021IndM
EM3Mattias Siimann (BRP RT)
VeemootorisportJetisport: Runabout GP418.07.2021IndM
EJ3Ott Heliste
SumoM kuni 100 kg26.06.2021IndM
EJ3Viktoria Vesso
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 65 kg02.07.2021IndOM
EJ3Viktor Morozov (KJK Atleetika)
KergejõustikM kolmikhüpe18.07.2021IndOM
EJ3Elisabeth Pihela (Audentese SK)
KergejõustikN kõrgushüpe18.07.2021IndOM
EN3Olle Ilmar Jaama (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: M Sprint24.02.2021IndM
EN3Chris Marcus Krahv (Otepää SK)
Timo Kudre (OK Peko)
Olle Ilmar Jaama (OK Peko)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: M Teade28.02.2021VstM
EN3Birgit Rõõm (OK Ilves)
Liis-Marii Kaso (Rakvere OK)
Mareli Vaher (Tartu Katoliku SK)
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Teade28.02.2021VstM
EN3Paul Richard Laur (MSK Nord)
VeemootorisportGT-1513.06.2021IndM
EN3Jonete Visnapuu (Väike-Maarja RSK)
SumoN kuni 65 kg25.07.2021IndM
EN3Kärolin Tammre (SK Eesti Karud)
SumoN kuni 70 kg25.07.2021IndM
EN3Mariette Liigend (MK Juhan)
SumoN üle 75 kg25.07.2021IndM
EN3Mariette Liigend (MK Juhan)
SumoN Absoluutkategooria25.07.2021IndM
EN3Nikita Kurlovitš (SK Buffen-Do)
SumoM kuni 60 kg25.07.2021IndM
EN3Kennet Künnarpuu (MK Järvamaa Matimehed)
SumoM kuni 100 kg25.07.2021IndM
EN3Romel Seemann (SK Eesti Karud)
Kennet Künnarpuu (MK Järvamaa Matimehed)
Olavi Reilent (SK Nipi)
Martin Ottokar (SK Eesti Karud)
SumoMeeskonnad25.07.2021VstM
EN3Kris Taimre (Nupuklubi)
KabeVene kabe: B17 Noormehed (välkkabe)24.04.2021IndM
EN3Eneli Jefimova (Kalevi UK)
UjumineN 50 m rinnuli07.07.2021Indom
EN3Heidi Laasma (MK Juhan)
SumoN kuni 45 kg24.07.2021IndM
EN3Mariette Liigend (MK Juhan)
SumoN üle 70 kg24.07.2021IndM
EN3Mariette Liigend (MK Juhan)
SumoN Absoluutkategooria24.07.2021IndM
EN3Artturi Eemeli Reinio (Aberg)
SumoM kuni 50 kg24.07.2021IndM
EN3Olavi Reilent (SK Nipi)
SumoM üle 95 kg24.07.2021IndM
EN3Olavi Reilent (SK Nipi)
SumoM Absoluutkategooria24.07.2021IndM
Alates 2013. aastast kuuluvad arvestusse rahvusvaheliste tiitlivõistluste (OM, NOM, MM, EM, ENOF) medalivõidud, mis vastavad järgmistele tingimustele:
spordiala (distsipliin) - rahvusvahelise katusorganisatsiooni tunnustatus SportAccordi poolt või Eesti alaliidu kuulumine EOK-sse;
vanuseklass - täiskasvanud, noorsugu (U-23), juuniorid (U-20), maksimaalselt kaks vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
osavõtjate arv - osalejaid enam kui medalikohti;
kodakondsus - medalist peab olema Eesti kodakondsusega.