TüüpKohtNimedSpordialaVõistlusalaKuupäevInd/VstOM/om/M
MM1Liisbeth Orav
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..05.02.2023IndM
MN1Johanna Lukk
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..05.02.2023IndM
EM1Daisy Kudre-Schnyder
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Sprint31.01.2023IndM
EM1Daisy Kudre-Schnyder
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Lühirada01.02.2023IndM
EM1Daisy Kudre-Schnyder
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Tavarada03.02.2023IndM
EN1Doris Meinbek
SõudmineSisesõudmine: Naised (500 m)27.01.2023IndM
MM2Triina Trei
PurjetaminePurisuusatamine: N Tiibade lühirajaslaalom03.02.2023IndM
MM2Johanna Lukk
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..05.02.2023IndM
MJ2Chris Marcus Krahv
OrienteerumineSuusaorienteerumine: M Sprint31.01.2023IndM
MN2Pärt Eevald Kullerkupp
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..05.02.2023IndM
EM2Epp Paalberg
Doris Kudre
Daisy Kudre-Schnyder
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Teade04.02.2023VstM
EM2Mattis Jaama
Daisy Kudre-Schnyder
OrienteerumineSuusaorienteerumine: Segateatesprint05.02.2023VstM
EM2Indrek Aavik
Siim Valgre
PurjetamineJääpurjetamine: Monotüüp-XV08.02.2023VstM
EJ2Liisa-Marie Lääne
SõudmineSisesõudmine: Naised (500 m)27.01.2023IndM
EJ2Tan Markus Ojala
KarateM kuni 67 kg05.02.2023IndM
EN2Doris Meinbek
SõudmineSisesõudmine: Naised28.01.2023IndM
OF2Stefan Sorokin
VigursuusatamineM Pargisõit27.01.2023IndOM
MM3Ingel Elisabet Erm
PurjetaminePurisuusatamine: N Tiibade lühirajaslaalom03.02.2023IndM
MM3Madis Kallas
PurjetaminePurisuusatamine: Lohede kursisõit04.02.2023IndM
MM3Madis Kallas
PurjetaminePurisuusatamine: Lohede maraton04.02.2023IndM
MM3Liisa Aasma
PurjetaminePurisuusatamine: N Purjelauakelkude lühirajasla..05.02.2023IndM
MN3Helena Jõepere
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude lühirajaslaal..05.02.2023IndM
EM3Marten Liiv
KiiruisutamineM Sprindimitmevõistlus07.01.2023Indom
EM3Joosep Laus
Karl Lember
PurjetamineJääpurjetamine: Monotüüp-XV08.02.2023VstM
EN3Anett Liisa Parts
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Lühirada01.02.2023IndM
EN3Anett Liisa Parts
OrienteerumineSuusaorienteerumine: N Tavarada03.02.2023IndM
OF3Henry Sildaru
VigursuusatamineM Hüpped24.01.2023IndOM
Alates 2013. aastast kuuluvad arvestusse rahvusvaheliste tiitlivõistluste (OM, NOM, MM, EM, ENOF) medalivõidud, mis vastavad järgmistele tingimustele:
spordiala (distsipliin) - rahvusvahelise katusorganisatsiooni tunnustatus SportAccordi poolt või Eesti alaliidu kuulumine EOK-sse;
vanuseklass - täiskasvanud, noorsugu (U-23), juuniorid (U-20), maksimaalselt kaks vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
osavõtjate arv - osalejaid enam kui medalikohti;
kodakondsus - medalist peab olema Eesti kodakondsusega.