Toimumine: 12.08.2022

12.08 -14.08.2022 toimub Tartus Eesti legendaarseima treeneri Ilmar Kullami 100. sünniaastapäevale pühendatud spordikonverents.

Delfi ja Eesti Korvpalliliit kutsuvad nii korvpalliavalikkust (treenereid, klubijuhte, mängijaid, sponsoreid, kohtunikke), aga kindlasti ka omavalitsusjuhte, poliitikuid, ettevõtjaid ja spordiaktiviste Eesti suurimale spordikonverentsile, mille fookus on küll korvpallil, aga mitmed teemad kattuvad ka kõikide teiste spordialade igapäevaga - olgu see siis rahastamine või turundamine, omavalitsuste/riigi roll, andekate noorte leidmine ja motiveerimine, klubide ülesehitamine ja neile perspektiivi andmine, rahvusvahelise ambitsiooni kasvatamine jne. Kõiki esinemisi kommenteeritakse ja vürtsitatakse podcastilikus kiirvormis. Päeva juhivad Tarmo Paju ja Kalev Kruus.
Lisaks toimuvad:

Meeste rahvuskoondiste turniir, kus mängivad Eesti, Belgia ja Bosnia - iga päev üks kohtumine.

Treenerite koolitus, kus lektoriteks Arik Shivek (alates 2020 Hollandi Korvpalliliidu noortekoondiste juht) ja Jussi Räikkä (Soome Korvpalliliidu treenerite koolitusjuht ja rahvusmeeskonna treener).

Programmi, esinejate ja koolitajatega saab tutvuda siin: delfi.ee/korvpall

Pääsmeid saab üritusele osta siit: https://www.piletitasku.ee/et/event/1725

Delfi Spordis ilmunud tutvustav lugu on siin: https://sport.delfi.ee/artikkel/120038126/korvpallikonverents-toob-tartusse-esinema-hispaania-legendaarse-mangumehe-ja-maailma-korvpallijuhi

Ja lugu peaesinejast on siin: kogemusi jagab korvpalli Euroliiga võitjaklubi Istanbuli peadirektor: https://sport.delfi.ee/artikkel/120038898/tartus-toimuval-korvpallikonverentsil-osaleb-euroliiga-voitjameeskonna-peadirektor