Tagasi
Lisa 2017-05-11 10:00:00 2017-05-11 11:00:00 Europe/Tallinn Võistluskogemusest: kuidas toetada sportlaste tegutsemist ning soodustada optimaalset sooritust? Kas oled mõelnud, miks on nii, et sportlane saab treeningul enda tegemistega väga hästi hakkama, aga võistlustel nö “põleb läbi”? Põhjuseid võib sellel olla mitmeid, kuid ka treenerid saavad enda käitumisega nii võistluste eelselt, selle ajal kui järgselt soodustada ning toetada sportlaste tegutsemist, et kaasa aidata optimaalsele sooritusele ning kasulikule kogemusele.Koolitusel räägime “võistluspingest” ja selle võimalikest mõjudest sportlaste sooritusele ning tegutsemisele, arutleme erinevate tehnikate üle, kuidas soodustada sportlaste tähelepanu suunamist soorituse seisukohast kasulikule ning käsitleme võistlusanalüüsi, mis aitab võistluskogemust edasiseks arenguks kasutada.Seminaril käsitletavad teemad: • Ebamugavate tunnete mõju tegutsemisele ning keskendumisele• Eesmärkide seadmisest keskendumise ning soorituse suunamisel• Võtmefraasidest keskendumise suunamisel• Võistlusanalüüsist- Mis? Kuidas? Millal? Loe lähemaltregistreeru Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste Instituut, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
11.05.2017 10:00
Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste Instituut, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Kas oled mõelnud, miks on nii, et sportlane saab treeningul enda tegemistega väga hästi hakkama, aga võistlustel nö “põleb läbi”? Põhjuseid võib sellel olla mitmeid, kuid ka treenerid saavad enda käitumisega nii võistluste eelselt, selle ajal kui järgselt soodustada ning toetada sportlaste tegutsemist, et kaasa aidata optimaalsele sooritusele ning kasulikule kogemusele.
Koolitusel räägime “võistluspingest” ja selle võimalikest mõjudest sportlaste sooritusele ning tegutsemisele, arutleme erinevate tehnikate üle, kuidas soodustada sportlaste tähelepanu suunamist soorituse seisukohast kasulikule ning käsitleme võistlusanalüüsi, mis aitab võistluskogemust edasiseks arenguks kasutada.
Seminaril käsitletavad teemad:
• Ebamugavate tunnete mõju tegutsemisele ning keskendumisele
• Eesmärkide seadmisest keskendumise ning soorituse suunamisel
• Võtmefraasidest keskendumise suunamisel
• Võistlusanalüüsist- Mis? Kuidas? Millal?

Loe lähemalt
registreeru