Tagasi
Lisa 2017-03-20 00:00:00 2017-03-20 01:00:00 Europe/Tallinn Swedbank'i laste ja noorte liikumis- ning spordiprogrammide taotlusvoor Rahastusele on oodatud kandideerima Eesti laste ning noorte liikumisharjumuste ja spordi edendamisega tegelevad erinevad organisatsioonid ja nende juba toimivad või uued programmid ja algatused. Oluline on, et noorteprogrammil oleks sihtrühmale senise või tulevikus planeeritud tegevuse tulemusena võimalikult suur mõju. Võimalusel võiksid olla kaasatud erinevad regioonid ning tänase seisuga rohkem ja/või põhjalikumalt hõivamist vajavad sihtrühmad.Taotlusankeeti, mille saab alla laadida siit, oodatakse täidetud kujul hiljemalt 20. märtsi õhtuks aadressile: ave.mellik@swedbank.ee. Toetusotsused saavad Swedbanki töötajatest koosneva žürii poolt tehtud aprilli lõpuks.Loe lähemalt Ave Mellik ave.mellik@swedbank.ee
Toimumine
20.03.2017
Info
Ave Mellik
ave.mellik@swedbank.ee
Korraldaja(d)

Rahastusele on oodatud kandideerima Eesti laste ning noorte liikumisharjumuste ja spordi edendamisega tegelevad erinevad organisatsioonid ja nende juba toimivad või uued programmid ja algatused. Oluline on, et noorteprogrammil oleks sihtrühmale senise või tulevikus planeeritud tegevuse tulemusena võimalikult suur mõju. Võimalusel võiksid olla kaasatud erinevad regioonid ning tänase seisuga rohkem ja/või põhjalikumalt hõivamist vajavad sihtrühmad.

Taotlusankeeti, mille saab alla laadida siit, oodatakse täidetud kujul hiljemalt 20. märtsi õhtuks aadressile: ave.mellik@swedbank.ee. Toetusotsused saavad Swedbanki töötajatest koosneva žürii poolt tehtud aprilli lõpuks.

Loe lähemalt