Tagasi
Lisa 2018-08-24 00:00:00 2018-08-24 01:00:00 Europe/Tallinn Paljajalu murul - eelkooliealise lapse loomuliku liikumise toetamine Koolituse sisu: Liikumine ja liigutuste kontroll on vaimse arengu alus ja stimulaator. Liigutuste õppimise kaudu õpib laps rohkem oma keha tunnetama ja infot analüüsima. Läbi mängulise harjutusvara, liikumismängude ja kehatunnetusliku praktika pakume loovaid liikumitegevusi, mis toetavad lapse loomulikku arengut - kehahoid, koordinatsioon, kõnni- ja jooksuliikumised, hüpped, füüsiline- ja vaimnetasakaal, koostööoskus, ruumitaju. Koolituse praktilise osa märksõnaks on rõõm – nii lapse kui ka õpetaja loomulik liikumisvajadus ja rõõm liikumisest. “...iga paljajalu murul astutud samm pikendab eluiga ühe minuti võrra!”Koolitus päev on oma siusult jagatud kaheks osaks. Esimeses osas jagatakse osalejale nii teoreetilisi teadmisi lapse sensomotoorsest arengust kui ka ealistest füsiloloogilistest eripäradest. Koolituse teises osas vormistatakse teoreetiline materjal praktiliseks tööriistakastiks.Koolitajad: Kärt Tõnisson ja Kirsti Pedak Loe lähemalt ja registreeru Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste Instituut, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
24.08.2018
Tallinna Ülikool, Loodus- ja terviseteaduste Instituut, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Koolituse sisu:
Liikumine ja liigutuste kontroll on vaimse arengu alus ja stimulaator. Liigutuste õppimise kaudu õpib laps rohkem oma keha tunnetama ja infot analüüsima. Läbi mängulise harjutusvara, liikumismängude ja kehatunnetusliku praktika pakume loovaid liikumitegevusi, mis toetavad lapse loomulikku arengut - kehahoid, koordinatsioon, kõnni- ja jooksuliikumised, hüpped, füüsiline- ja vaimnetasakaal, koostööoskus, ruumitaju. Koolituse praktilise osa märksõnaks on rõõm – nii lapse kui ka õpetaja loomulik liikumisvajadus ja rõõm liikumisest. “...iga paljajalu murul astutud samm pikendab eluiga ühe minuti võrra!”
Koolitus päev on oma siusult jagatud kaheks osaks. Esimeses osas jagatakse osalejale nii teoreetilisi teadmisi lapse sensomotoorsest arengust kui ka ealistest füsiloloogilistest eripäradest. Koolituse teises osas vormistatakse teoreetiline materjal praktiliseks tööriistakastiks.

Koolitajad: Kärt Tõnisson ja Kirsti Pedak

Loe lähemalt ja registreeru