Tagasi
Lisa 2019-11-02 10:00:00 2019-11-02 11:00:00 Europe/Tallinn Kuidas kasutada pilatese treeningsüsteemi harjutusvara liikumistundides ja treeningutel Pilates on terviklik harjutuste süsteem, mis keskendub süvalihaste treenimisele, treenides keha terviklikuna, mitte koormates üksikuid lihasgruppe. Pilates arendab jõudu, vastupidavust ja painduvust. Sissejuhatav ülevaade Pilatese treeningsüsteemist, ajaloost, loojast Joseph Pilatesest. Harjutusvara. Harjutuste ükshaaval õppimine ning tehniline täpsus. Praktilise näidistunni sooritamine, et tajuda harjutuste kompleksi ning terviku mõju kehale.Käsitletavad teemad:Pilatese ajalugu; baasharjutused matil; korsetilihaste treenimise teooria läbi Pilatese harjutuste; praktiline näidistund selle harjutusvaraga. Lektor: Kaia HeinlehtMaht: 8 ak tundiHind: 100 eurLoe lähemalt ja registreeri osalejaks   Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
02.11.2019 10:00
Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Pilates on terviklik harjutuste süsteem, mis keskendub süvalihaste treenimisele, treenides keha terviklikuna, mitte koormates üksikuid lihasgruppe. Pilates arendab jõudu, vastupidavust ja painduvust. Sissejuhatav ülevaade Pilatese treeningsüsteemist, ajaloost, loojast Joseph Pilatesest. Harjutusvara. Harjutuste ükshaaval õppimine ning tehniline täpsus. Praktilise näidistunni sooritamine, et tajuda harjutuste kompleksi ning terviku mõju kehale.
Käsitletavad teemad:
Pilatese ajalugu; baasharjutused matil; korsetilihaste treenimise teooria läbi Pilatese harjutuste; praktiline näidistund selle harjutusvaraga.

Lektor: Kaia Heinleht
Maht: 8 ak tundi
Hind: 100 eur

Loe lähemalt ja registreeri osalejaks