Tagasi
Lisa 2019-11-21 10:00:00 2019-11-21 11:00:00 Europe/Tallinn Keskendumine spordis: oskus, mis vajab eraldi tähelepanu! Tähelepanu ja keskendumise teemad. Miks sportlased keskendumist kaotavad. Millised on efektiivse keskendumise printsiibid. Kas treenides ja võisteldes keskendumine peaks erinema? Millele tasuks keskenduda motoorse oskuse arendamise faasis ja kuhu suunab enda tähelepanu vilunud sooritaja.Teemad:Tähelepanu ja keskendumise mõisted ja seosed. Efektiivse keskendumise printsiibid. Praktilised keskendumise tehnikad ja nende rakendamine eri spordialade kontekstis. Lektor: Snezana StoljarovaMaht: 5 ak tundiHind: 60 eurLoe lähemalt ja registreeri osalejaks   Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujev katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
21.11.2019 10:00
Tallinna Ülikooli Räägu õppehoone, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujev
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Tähelepanu ja keskendumise teemad. Miks sportlased keskendumist kaotavad. Millised on efektiivse keskendumise printsiibid. Kas treenides ja võisteldes keskendumine peaks erinema? Millele tasuks keskenduda motoorse oskuse arendamise faasis ja kuhu suunab enda tähelepanu vilunud sooritaja.
Teemad:
Tähelepanu ja keskendumise mõisted ja seosed. Efektiivse keskendumise printsiibid. Praktilised keskendumise tehnikad ja nende rakendamine eri spordialade kontekstis.

Lektor: Snezana Stoljarova
Maht: 5 ak tundi
Hind: 60 eur

Loe lähemalt ja registreeri osalejaks