Tagasi
Lisa 2020-04-07 12:00:00 2020-04-07 13:30:00 Europe/Tallinn Online-seminar treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal online-seminari treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga. Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste tiitlivõistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas.  Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova. Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/75191fmdAoY2oVwk6. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed. Osalemine on tasuta. Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile. E-koolitus Maris Lindmäe maris@eok.ee
Toimumine
07.04.2020 12:00
07.04.2020 13:30
E-koolitus
Info
Maris Lindmäe
maris@eok.ee
5222426
Korraldaja(d)

Soovides pakkuda spordirahvale sel keerulisel ajal tuge ja värskeid mõtteid ning ühtlasi võimalust kohtuda virtuaalsuse vahendusel taas tuttavate inimestega, kellega ühised väljakutsed, korraldame järgmisel nädalal online-seminari treeneritele: Sportlaste ja treenerite toimetulek COVID-19 eriolukorraga.

Seminari eesmärk on laiendada treenerite arusaama sellest, millised võivad olla COVID-19 ja oluliste tiitlivõistluste edasilükkamise mõjud sportlastele ning kuidas toetada sportlasi antud olukorraga kohanema. Käsitleme olukorrale reageerimise psühholoogilisi tegureid ja nende seoseid sportlaste ja treenerite edasise motivatsiooni ja pühendumisega. Arutame põhilisi toimetuleku ressursse ja strateegiaid ning treeneri võimalusi sportlaste abistamiseks nende osas. 

Seminari viib läbi spordipsühholoog Snezana Stoljarova.

Registreerimisvormi leiate https://forms.gle/75191fmdAoY2oVwk6. Registreerimisvormi täitmine ei taga kohta seminaril. Osalemise kohta saadame kinnituse ja juhendi meilile. Kohtade arv on piiratud, sest grupid on väiksed. Osalemine on tasuta.

Osalemiseks on vajalik internetiühenduse ja veebikaameraga arvuti, telefon või tahvelseade. Täpsemad juhised saadame osalejatele meilile.

Debug
baseDiffCumulative
script start00
before top template0.0240.024
finish0.8870.912