Tagasi
Lisa 2020-09-14 00:00:00 2021-01-31 00:00:00 Europe/Tallinn Eesti Võimlemisliidu baaskoolitused EKR 3 tasemele ToimumineAlgus: septembri II poolLõpp: jaanuar 2021 (täpsed kuupäevad selguvad augustikuu jooksul)➢aeroobika ja rühmatreeningud - koolitusele oodatakse harrastajaid, kes on regulaarselt osalenud rühmatreeningute erinevates tundides (ka vaba  koreograafia ja lihastreeningu tundides), omavad head füüsilist ettevalmistust ning soovivad juhendada rühmatreeninguid ja taotleda selleks EOK treeneri kutsetunnistust. ➢vesiaeroobika* - koolitusele oodatud kõik harrastajad, kes on regulaarselt osalenud vesiaeroobika tundides ja  soovivad juhendada vesiaeroobika treeninguid ning taotleda selleks EOK treeneri kutsetunnistust. ➢võimlemine - koolitusele on oodatud kõikide erinevate võimlemisalade treenerid, kes on huvitatud oma teadmiste ja oskuste täiendamisest ning soovivad taotleda EOK treeneri kutsetunnistust. Koolitusel osalemise oluliseks tingimuseks on eelnev ala harrastuskogemus.  *Vesiaeroobika treenerite koolitus toimub juhul, kui osalejate arv on vähemalt 6. Eelregistreerimine avatud lingil: https://forms.gle/VHaBrLsatUJN4eiZA.Lisainformatsioon: https://www.eevl.ee/uudised/eevl-baaskoolitusele-ekr3-tasemekoolitus-eelregistreerimine-avatud Tallinn (toimumiskohad täpsustatakse) Tene-Riin Vaarmann teneriin@eevl.ee
Toimumine
14.09.2020
31.01.2021
Tallinn (toimumiskohad täpsustatakse)
Info
Tene-Riin Vaarmann
teneriin@eevl.ee
59192717
Korraldaja(d)

Toimumine
Algus: septembri II pool
Lõpp: jaanuar 2021 (täpsed kuupäevad selguvad augustikuu jooksul)

➢aeroobika ja rühmatreeningud - koolitusele oodatakse harrastajaid, kes on regulaarselt osalenud rühmatreeningute erinevates tundides (ka vaba  koreograafia ja lihastreeningu tundides), omavad head füüsilist ettevalmistust ning soovivad juhendada rühmatreeninguid ja taotleda selleks EOK treeneri kutsetunnistust.

➢vesiaeroobika* - koolitusele oodatud kõik harrastajad, kes on regulaarselt osalenud vesiaeroobika tundides ja  soovivad juhendada vesiaeroobika treeninguid ning taotleda selleks EOK treeneri kutsetunnistust.

➢võimlemine - koolitusele on oodatud kõikide erinevate võimlemisalade treenerid, kes on huvitatud oma teadmiste ja oskuste täiendamisest ning soovivad taotleda EOK treeneri kutsetunnistust. Koolitusel osalemise oluliseks tingimuseks on eelnev ala harrastuskogemus. 

*Vesiaeroobika treenerite koolitus toimub juhul, kui osalejate arv on vähemalt 6.

Eelregistreerimine avatud lingil: https://forms.gle/VHaBrLsatUJN4eiZA.
Lisainformatsioon: https://www.eevl.ee/uudised/eevl-baaskoolitusele-ekr3-tasemekoolitus-eelregistreerimine-avatud