Tagasi
Lisa 2022-03-25 00:00:00 2022-04-25 00:00:00 Europe/Tallinn Üldained EKR 3 E-koolitus Koolitus toimub 25.märts kuni 25.aprill 2022 Tartu Ülikooli Moodle keskkonnas. Loengud on eelnevalt salvestatud, mistõttu on võimalik loenguid vaadata endale sobival ajal koolitusperioodi jooksul.  Koolitusele registreermine avatakse 23. veebruaril.Soodushinnaga (100 eur) koolitusele registreerumiseks on vajalik oma spordialaliidu poolne soovitus. Soovitaja võib olla alaliidu juht või spordiala kutsekomisjoni esimees. Nõusolek soovitamiseks võib olla suuline. Soovitaja nimi tuleb deklareerida vastavas lahtris registreerimislehel. Kui kontrollimise käigus selgub, et soovitaja ei ole oma soovitusest teadlik on koolitusel osaleja kohustatud tasuma täishinna. Soodushinnaga registreerumiseks vajutage allolevat rohelist nuppu "Registreeru." PS! Soodushinnaga registreerumistel on piirarv!Koolituse täishind on 150 eurot. Täishinnaga registreerimiseks vajuta SIIA.  Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ning nõustunud registreerimise ja tasumise tingimustega: - koolitusest loobumisel vähem kui 7 kalendripäeva enne koolituse algust tekib osalustasu maksmise kohustus 25% ulatuses kogu osalustasust (kui on tehtud ettemakse, siis tagastatakse 25%-list ulatust ületav osa kogu osalustasust); - koolitusest loobumisest tuleb teavitada koolituse korraldajat e-kirja teel. Tartu Ülikooli Moodle keskkond Rasmus Pind rasmus.pind@ut.ee
Toimumine
25.03.2022
25.04.2022
Tartu Ülikooli Moodle keskkond
Info
Rasmus Pind
rasmus.pind@ut.ee
59054830
Korraldaja(d)

Koolitus toimub 25.märts kuni 25.aprill 2022 Tartu Ülikooli Moodle keskkonnas. Loengud on eelnevalt salvestatud, mistõttu on võimalik loenguid vaadata endale sobival ajal koolitusperioodi jooksul. 

Koolitusele registreermine avatakse 23. veebruaril.

Soodushinnaga (100 eur) koolitusele registreerumiseks on vajalik oma spordialaliidu poolne soovitus. Soovitaja võib olla alaliidu juht või spordiala kutsekomisjoni esimees. Nõusolek soovitamiseks võib olla suuline. Soovitaja nimi tuleb deklareerida vastavas lahtris registreerimislehel. Kui kontrollimise käigus selgub, et soovitaja ei ole oma soovitusest teadlik on koolitusel osaleja kohustatud tasuma täishinna.
Soodushinnaga registreerumiseks vajutage allolevat rohelist nuppu "Registreeru." PS! Soodushinnaga registreerumistel on piirarv!

Koolituse täishind on 150 eurot. Täishinnaga registreerimiseks vajuta SIIA.  

Registreerimisega kinnitate, et olete tutvunud ning nõustunud registreerimise ja tasumise tingimustega: 
- koolitusest loobumisel vähem kui 7 kalendripäeva enne koolituse algust tekib osalustasu maksmise kohustus 25% ulatuses kogu osalustasust (kui on tehtud ettemakse, siis tagastatakse 25%-list ulatust ületav osa kogu osalustasust); 
- koolitusest loobumisest tuleb teavitada koolituse korraldajat e-kirja teel.