Tagasi
Lisa 2022-03-03 00:00:00 2022-03-03 01:00:00 Europe/Tallinn Spordi eetiline sisu: kuidas eristada spordis õiget valest ja head halvast? Väärtused, normid, eetika ja moraal. Spordialade konstitutiivsed ja regulatiivsed reeglid (spordi formalistlik iseloom), kirjeldavad ja moraalsed reeglid (spordi eetos). Aus mäng ja alatu mäng spordis. Sportlik ja ebasportlik käitumine. Spordivõistlus kui võimalus enda sportlikke võimeid testida ja võidu-keskne spordikultuur.Verbaalne ja mitteverbaalne kommunikatsioon. Tõhusa suhtlemise põhimõtted . Suhtlemise vead. Konfliktide ennetamine ja lahendamine.Õppejõud Joe NoormetsMaht 6 ak tundiHind 65€ Loe lähemalt ja registreeri koolitusele Tallinna Ülikool, Räägu 49, Tallinn Katrin Soidra-Zujeva katrin.soidra-zujev@tlu.ee
Toimumine
03.03.2022
Tallinna Ülikool, Räägu 49, Tallinn
Info
Katrin Soidra-Zujeva
katrin.soidra-zujev@tlu.ee
639 1751
Korraldaja(d)

Väärtused, normid, eetika ja moraal. Spordialade konstitutiivsed ja regulatiivsed reeglid (spordi formalistlik iseloom), kirjeldavad ja moraalsed reeglid (spordi eetos). Aus mäng ja alatu mäng spordis. Sportlik ja ebasportlik käitumine. Spordivõistlus kui võimalus enda sportlikke võimeid testida ja võidu-keskne spordikultuur.
Verbaalne ja mitteverbaalne kommunikatsioon. Tõhusa suhtlemise põhimõtted . Suhtlemise vead. Konfliktide ennetamine ja lahendamine.

Õppejõud Joe Noormets
Maht 6 ak tundi
Hind 65€

Loe lähemalt ja registreeri koolitusele