Tagasi
Lisa 2022-02-04 10:28:00 2022-02-21 10:28:00 Europe/Tallinn Juhatuse liikme konkurss Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutuse nõukogu kuulutab välja konkursi leidmaks   SPORDIKOOLITUSE JA -TEABE SIHTASUTUSELE JUHATUSE LIIGET Eesti Vabariigi ja Eesti Olümpiakomitee poolt asutatud ning Kultuuriministeeriumi valitsemisalas tegutseva sihtasutuse eesmärk on võimaluste loomine spordi toetamiseks ja arendamiseks ning sporditegevust toetavate tugiteenuste arendamine. Juhatuse liige seisab hea sihtasutuse igapäevase töö ja strateegilise juhtimise eest.   Oled sobiv kandidaat, kui: Sul on kõrgharidus ning teadmised, oskused ja soov suunata spordivaldkonna arengut; oled avatud suhtlemisstiiliga koostöösuhteid väärtustav juht; orienteerud hästi spordimaastikul ning spordialaste andmete töötlemine ei ole Sulle võõras; oled tugeva algatus- ja analüüsivõime ning väga hea planeerimisoskusega.  Juhatuse liikme volituste tähtaeg on kolm aastat.  Kandideerimiseks esita palun oma CV, motiveeritud avaldus ning kuni 2-leheküljeline visioon sihtasutuse rollist ja arenguvajadustest järgmisel kümnendil hiljemalt 21. veebruariks 2022.a e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus”.   Lisainfot jagab sihtasutuse nõukogu esimees Tarvi Pürn telefonil 515 6132 või tarvi.purn@kul.ee.  
Toimumine
04.02.2022 10:28
21.02.2022 10:28
Info
Korraldaja(d)

Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutuse nõukogu kuulutab välja konkursi leidmaks  

SPORDIKOOLITUSE JA -TEABE SIHTASUTUSELE

JUHATUSE LIIGET

Eesti Vabariigi ja Eesti Olümpiakomitee poolt asutatud ning Kultuuriministeeriumi valitsemisalas tegutseva sihtasutuse eesmärk on võimaluste loomine spordi toetamiseks ja arendamiseks ning sporditegevust toetavate tugiteenuste arendamine.

Juhatuse liige seisab hea sihtasutuse igapäevase töö ja strateegilise juhtimise eest.

 
Oled sobiv kandidaat, kui:

  • Sul on kõrgharidus ning teadmised, oskused ja soov suunata spordivaldkonna arengut;
  • oled avatud suhtlemisstiiliga koostöösuhteid väärtustav juht;
  • orienteerud hästi spordimaastikul ning spordialaste andmete töötlemine ei ole Sulle võõras;
  • oled tugeva algatus- ja analüüsivõime ning väga hea planeerimisoskusega. 

Juhatuse liikme volituste tähtaeg on kolm aastat. 

Kandideerimiseks esita palun oma CV, motiveeritud avaldus ning kuni 2-leheküljeline visioon sihtasutuse rollist ja arenguvajadustest järgmisel kümnendil hiljemalt 21. veebruariks 2022.a
e-posti aadressil konkurss@kul.ee märgusõnaga “Spordikoolituse ja -Teabe Sihtasutus”.  

Lisainfot jagab sihtasutuse nõukogu esimees Tarvi Pürn telefonil 515 6132 või tarvi.purn@kul.ee.