Tagasi
Lisa 2022-09-23 00:00:00 2022-09-23 01:00:00 Europe/Tallinn Kepikõnni treeneri koolitus Eesti Kepikõnni Liit kutsub liikumisharrastuse treenereid, aktiivseid kepikõnni harrastajaid ning teisi huvilisi osalema kepikõnni treeneri koolitusel.Oleme osaliselt ühendanud EKR3 taseme kepikõnni ning liikumisharrastuse treeneri õppekavad, mistõttu liikumisharrastuse treenerikutset EKR3 tasemel omavad või seda taotleda plaanivad inimesed saavad mõningase lisapanusega omandada ka kepikõnni treeneri EKR3 kutse.Kepikõnni treeneri koolitus toimub 23. septembril 2022 Tartus. Koolituse hind on 60eurot.Koolitusele palume registreeruda: https://forms.gle/WKPUgBTf7uNEZV7TA Tähtaeg: 22. august 2022 – kui soovid osa võtta p 3 kirjeldatud moodulist9. september 2022 – liikumisharrastuse treenerikutset omavad või liikumisharrastuse treenerikoolitust läbivad inimesed ja muud huvilised.Kepikõnni treeneri kutse taotlemise eelduseks on kepikõnni treenerikoolituse läbimine ning 1) liikumisharrastuse treeneri EKR3 kutse omamine või 2) liikumisharrastuse treeneri EKR3 koolituse läbimine täies mahus (vt Tunniplaan (sportkoigile.ee) või 3) liikumisharrastuse treeneri EKR3 koolituse kepikõnni õppekavaga kattuva mooduli läbimine (26. augustil 2022 + e-loengud, vt Tunniplaan (sportkoigile.ee)) ning teoreetilise ja praktilise kutseeksami sooritamine. Lisaks peab olema läbitud spordi üldainete tasemekoolitus EKR3, sooritatud vastav eksam ningviimase nelja aasta jooksul läbitud esmaabi baaskoolitus (16 tundi) või esmaabi täiendkoolitus(6 tundi). Kuigi soovime, et Eestis oleks rohkem kvalifitseeritud kepikõnni treenereid, kes tahaksid oma kogukonnas olla selle ala eestvedajateks, on koolitusele oodatud ka need, kes ei plaani treenerikutset taotleda, vaid soovivad saada laiemaid teoreetilisi teadmisi kepikõnnist ning parandada oma kepikõnni tehnikat.Täiendav info: Janne Tomberg, info@kepikond.ee, tel 5130413. Tartu linn Janne Tomberg info@kepikond.ee
Toimumine
23.09.2022
Tartu linn
Info
Janne Tomberg
info@kepikond.ee
5130413
Korraldaja(d)
info@kepikond.ee

Eesti Kepikõnni Liit kutsub liikumisharrastuse treenereid, aktiivseid kepikõnni harrastajaid ning teisi huvilisi osalema kepikõnni treeneri koolitusel.

Oleme osaliselt ühendanud EKR3 taseme kepikõnni ning liikumisharrastuse treeneri õppekavad, mistõttu liikumisharrastuse treenerikutset EKR3 tasemel omavad või seda taotleda plaanivad inimesed saavad mõningase lisapanusega omandada ka kepikõnni treeneri EKR3 kutse.

Kepikõnni treeneri koolitus toimub 23. septembril 2022 Tartus. Koolituse hind on 60
eurot.
Koolitusele palume registreeruda: https://forms.gle/WKPUgBTf7uNEZV7TA 
Tähtaeg: 22. august 2022 – kui soovid osa võtta p 3 kirjeldatud moodulist

9. september 2022 – liikumisharrastuse treenerikutset omavad või liikumisharrastuse treenerikoolitust läbivad inimesed ja muud huvilised.

Kepikõnni treeneri kutse taotlemise eelduseks on kepikõnni treenerikoolituse läbimine ning
1) liikumisharrastuse treeneri EKR3 kutse omamine või
2) liikumisharrastuse treeneri EKR3 koolituse läbimine täies mahus (vt Tunniplaan (sportkoigile.ee) või
3) liikumisharrastuse treeneri EKR3 koolituse kepikõnni õppekavaga kattuva mooduli läbimine (26. augustil 2022 + e-loengud, vt Tunniplaan (sportkoigile.ee)) ning teoreetilise ja praktilise kutseeksami sooritamine.

Lisaks peab olema läbitud spordi üldainete tasemekoolitus EKR3, sooritatud vastav eksam ning
viimase nelja aasta jooksul läbitud esmaabi baaskoolitus (16 tundi) või esmaabi täiendkoolitus
(6 tundi). 

Kuigi soovime, et Eestis oleks rohkem kvalifitseeritud kepikõnni treenereid, kes tahaksid oma kogukonnas olla selle ala eestvedajateks, on koolitusele oodatud ka need, kes ei plaani treenerikutset taotleda, vaid soovivad saada laiemaid teoreetilisi teadmisi kepikõnnist ning parandada oma kepikõnni tehnikat.

Täiendav info: Janne Tomberg, info@kepikond.ee, tel 5130413.