Tagasi
Lisa 2023-09-02 00:00:00 2023-09-10 00:00:00 Europe/Tallinn Online Coaching - Koolitus personaaltreeneritele Koolitusel läbitavad moodulid: Online juhendamise ülesehitus ja mõte - Mis on online coaching ja kuidas seda rakendada? Treeningkava koostamise põhimõtted - Kuidas koostada kliendile individuaalne ja toimiv treeningplaan inimese keha liikumismustritest lähtuvalt? Sooritustehnika meisterlikkus - Mis mõista termini "puhas tehnika" all? Mida pidada silmas tehnika õpetamisel ja juhendamisel, et saavutada parim stiimul lihaskasvuks? Koormuste paika seadmine ja treeningtsüklid - Kuidas leida kliendile distantsilt sobilikud koormused ning millist progresseerumise lähenemist rakendada? Videoanalüüs ja subjektiivne tagasiside - Kuidas veenduda, et klient treenib korrektse sooritustehnikaga ning millal on õige aeg koormust vähendada läbi mahalaadimise? Kliendi leidmine ning oma teenuse hinnastamine - Kuidas läheneda potentsiaalsele kliendile? Kuidas vormistada olemasolevat klienti online formaati? Mida võtta arvesse, et klient mõistaks teenuse väärtust ja vajalikkust? Koolitaja - Siim KelnerKoolituse maht - 12 akadeemilist tundiToimumise kuupäevad - 02.09, 03.09, 09.09, 10.09 (iga seanss 3 akadeemilist tundi)Koolituse formaat - veebikoolitus (Zoom keskkonnas)Koolituse hind - 249.- EUR Registreerimine - info@corpus.ee või läbi www.corpus.ee kontaktvormi Järelvaatamise võimalus Veebikoolitus Reigo Adamson info@corpus.ee
Toimumine
02.09.2023
10.09.2023
Veebikoolitus
Info
Reigo Adamson
info@corpus.ee
55632211
Korraldaja(d)

Koolitusel läbitavad moodulid:

  • Online juhendamise ülesehitus ja mõte - Mis on online coaching ja kuidas seda rakendada?
  • Treeningkava koostamise põhimõtted - Kuidas koostada kliendile individuaalne ja toimiv treeningplaan inimese keha liikumismustritest lähtuvalt?
  • Sooritustehnika meisterlikkus - Mis mõista termini "puhas tehnika" all? Mida pidada silmas tehnika õpetamisel ja juhendamisel, et saavutada parim stiimul lihaskasvuks?
  • Koormuste paika seadmine ja treeningtsüklid - Kuidas leida kliendile distantsilt sobilikud koormused ning millist progresseerumise lähenemist rakendada?
  • Videoanalüüs ja subjektiivne tagasiside - Kuidas veenduda, et klient treenib korrektse sooritustehnikaga ning millal on õige aeg koormust vähendada läbi mahalaadimise?
  • Kliendi leidmine ning oma teenuse hinnastamine - Kuidas läheneda potentsiaalsele kliendile? Kuidas vormistada olemasolevat klienti online formaati? Mida võtta arvesse, et klient mõistaks teenuse väärtust ja vajalikkust?

Koolitaja - Siim Kelner
Koolituse maht - 12 akadeemilist tundi
Toimumise kuupäevad - 02.09, 03.09, 09.09, 10.09 (iga seanss 3 akadeemilist tundi)
Koolituse formaat - veebikoolitus (Zoom keskkonnas)
Koolituse hind - 249.- EUR

Registreerimine - info@corpus.ee või läbi www.corpus.ee kontaktvormi

Järelvaatamise võimalus