Tagasi
Lisa 2023-09-27 10:00:00 2023-09-27 11:00:00 Europe/Tallinn Sport ja söömishäired: riskide mõistmine ja juhtimine Söömishäirete erakordselt suur risk on spordis väga mitmetahuline ja tõsine probleem. Nüüdseks on selge, et mitte ükski spordiala ei kaitse sportlast söömishäire eest ja söömishäirete kujunemise risk on nö tavainimestega võrreldes kõrgem sõltumata spordialast. Keerukate probleemide ennetamine või lahendamine nõuavad ulatuslikke teadmisi ja oskusi.VIDEOLOENGUD annavad baasteadmised sellest, milles söömishäired seisnevad, kuidas söömishäired kujunevad, milles seisneb söömishäirete ravi ning millised on treenerite ja spordiorganisatsioonide võimalused söömishäirete ennetamisel. LOENG-SEMINARIDES käsitleme söömishäirete äratundmise ja ennetamisega seotud teemasid. ISESEISVA TÖÖ käigus analüüsivad osalejad tegureid, mis spordiorganisatsioonides ja osalejate käitumises võivad soodustada või takistada söömishäirete kujunemist.Tähelepanu! Kursusel ei käsitleta tervisliku toidu küsimusi. Kursus keskendub sportlase käitumise mõistmisele ja sellele, kuidas toetada tervislikku söömiskäitumist, mitte aga sellele, mida või kui palju sportlane peaks sööma.Maht: 12 ak/tÕppejõud: Aave HannusHind 125 eurot. Varase registreeruja (tasumine enne 20.09) hind 95 eurot Vaata lähemalt ja registreeri koolitusele Näituse 2, ruum 118, Tartu Lilian Ariva lilian.ariva@ut.ee
Toimumine
27.09.2023 10:00
Näituse 2, ruum 118, Tartu
Info
Lilian Ariva
lilian.ariva@ut.ee
528 5734
Korraldaja(d)

Söömishäirete erakordselt suur risk on spordis väga mitmetahuline ja tõsine probleem. Nüüdseks on selge, et mitte ükski spordiala ei kaitse sportlast söömishäire eest ja söömishäirete kujunemise risk on nö tavainimestega võrreldes kõrgem sõltumata spordialast. Keerukate probleemide ennetamine või lahendamine nõuavad ulatuslikke teadmisi ja oskusi.
VIDEOLOENGUD annavad baasteadmised sellest, milles söömishäired seisnevad, kuidas söömishäired kujunevad, milles seisneb söömishäirete ravi ning millised on treenerite ja spordiorganisatsioonide võimalused söömishäirete ennetamisel. LOENG-SEMINARIDES käsitleme söömishäirete äratundmise ja ennetamisega seotud teemasid. ISESEISVA TÖÖ käigus analüüsivad osalejad tegureid, mis spordiorganisatsioonides ja osalejate käitumises võivad soodustada või takistada söömishäirete kujunemist.
Tähelepanu! Kursusel ei käsitleta tervisliku toidu küsimusi. Kursus keskendub sportlase käitumise mõistmisele ja sellele, kuidas toetada tervislikku söömiskäitumist, mitte aga sellele, mida või kui palju sportlane peaks sööma.

Maht: 12 ak/t
Õppejõud: Aave Hannus
Hind 125 eurot. Varase registreeruja (tasumine enne 20.09) hind 95 eurot 
Vaata lähemalt ja registreeri koolitusele