Tagasi
Lisa 2019-09-07 09:30:00 2019-09-07 16:00:00 Europe/Tallinn Spordipsühholoogia koolitus: Coaching, what is it all about? (koopia) KOHAD TÄISKuidas tulla toime oma emotsioonidega võistlusel, et need ei segaks sportlikku sooritust? Kuidas leida endas motivatsiooni edasi treenida? Kuidas saada tagasi enesekindlus peale ebaõnnestunud võistlust? Nende ja paljude teiste sarnaste küsimustega on pidanud rinda pistma iga sportlane. Kuidas neid lahendada,  kes peaks aitama, toeks olema?  Koolitaja:  Liam Moggan Toimumiskoht: Radisson Blu hotell Olümpia, saal Alfa 2. Hind: 25 eurot (sisaldab 2 kohvipausi) Koolitus viiakse läbi  inglise keeles, võimaldame sünkroontõlget inglise – eesti keel ja inglise – vene keel, et keele tõttu ei jääks ühelgi treeneril osalemata. Koolitus läheb arvesse erialase täiendkoolitusena ja annab 7 ak. tundi. Maailmatuntud ja tunnustatud spordipsühholoogia valdkonna spetsialist Liam Moggan Iirimaalt. Moggan tegeleb väga palju ka treenerite õpetamise ja juhendamisega, on ju treener sportlase esmane psühholoogiline nõustaja ning suunaja.  Moggan on ühes intervjuus öelnud: „Sport is getting to know people and involving people and connecting with people. That’s what we have to remember.“. Ehk sportlase tundmine, tema kaasamine ja temani jõudmine on oluliseks osaks hea tulemuse saavutamisel. Ta leiab ka, et me väärtustame liiga palju võistlusel võitmist ja sportlane on oluline vaid võites. Peale karjääri lõppu või vigastust heidetakse ta aga kõrvale, selle asemel aidata tal uuesti tavaeluga kohaneda. Radisson Blu hotell Olümpia, saal Alfa 2, Liivalaia 33 Liisa Roos liisa@spordiinfo.ee
Toimumine
07.09.2019 09:30
07.09.2019 16:00
Radisson Blu hotell Olümpia, saal Alfa 2, Liivalaia 33
Info
Liisa Roos
liisa@spordiinfo.ee
5180769
Korraldaja(d)


KOHAD TÄIS

Kuidas tulla toime oma emotsioonidega võistlusel, et need ei segaks sportlikku sooritust? Kuidas leida endas motivatsiooni edasi treenida? Kuidas saada tagasi enesekindlus peale ebaõnnestunud võistlust? Nende ja paljude teiste sarnaste küsimustega on pidanud rinda pistma iga sportlane. Kuidas neid lahendada,  kes peaks aitama, toeks olema?

 Koolitaja:  Liam Moggan

Toimumiskoht: Radisson Blu hotell Olümpia, saal Alfa 2.

Hind: 25 eurot (sisaldab 2 kohvipausi)

Koolitus viiakse läbi  inglise keeles, võimaldame sünkroontõlget inglise – eesti keel ja inglise – vene keel, et keele tõttu ei jääks ühelgi treeneril osalemata.

Koolitus läheb arvesse erialase täiendkoolitusena ja annab 7 ak. tundi.

Maailmatuntud ja tunnustatud spordipsühholoogia valdkonna spetsialist Liam Moggan Iirimaalt. Moggan tegeleb väga palju ka treenerite õpetamise ja juhendamisega, on ju treener sportlase esmane psühholoogiline nõustaja ning suunaja. 
Moggan on ühes intervjuus öelnud: „Sport is getting to know people and involving people and connecting with people. That’s what we have to remember.“. Ehk sportlase tundmine, tema kaasamine ja temani jõudmine on oluliseks osaks hea tulemuse saavutamisel.
Ta leiab ka, et me väärtustame liiga palju võistlusel võitmist ja sportlane on oluline vaid võites. Peale karjääri lõppu või vigastust heidetakse ta aga kõrvale, selle asemel aidata tal uuesti tavaeluga kohaneda.