TüüpKohtNimedSpordialaVõistlusalaKuupäevInd/VstOM/om/M
MM1Rasmus Haugasmägi
VeemootorisportOSY-40004.06.2017IndM
MN1Kelly Sildaru
VigursuusatamineN Rennisõit26.03.2017IndOM
MN1Kelly Sildaru
VigursuusatamineN Pargisõit06.04.2017IndOM
MN1Georg Paomees (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist16.02.2017IndM
MN1Mattias Reinaas
VeemootorisportJetisport: Ski GP325.06.2017IndM
EM1Mari Kaseväli
Toomas Marrandi (JOKA)
OrienteerumineRogain: Segavõistkonnad22.04.2017VstM
EM1Margus Silbaum (Sparta SS)
JõutõstmineM kuni 93 kg13.05.2017IndM
EM1Rasmus Haugasmägi
VeemootorisportOSY-40025.06.2017IndM
EM1Aili Popp (Männiku SK)
Jahipraktiline laskm..N Kombineeritud harjutus / KOM..02.07.2017IndM
EM1Viktoria Soodla
VeemootorisportGT-3002.07.2017IndM
EJ1Arida Muru (Arctic Sport)
KulturismN Bikinifitness. Kuni 166 cm07.05.2017IndM
EJ1Emily Hõim (Tartu VK)
Lisell Jäätma (Türi Vibukool)
Meeri-Marita Paas (Türi Vibukool)
VibusportN Plokkvibu. Sisering. Naiskon..11.03.2017Vstom
EN1Hendrik Holtsmann (PJK)
PurjetamineM Zoom814.04.2017Indom
EN1Kamila Velikopolje (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 52 kg29.04.2017IndM
EN1Mattias Reinaas
VeemootorisportJetisport: Ski GP325.06.2017IndM
MM2Boriss Ljubtšenko (Eru Surf Team)
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom27.02.2017IndM
MJ2Eigo Helimets (JK Merikotkas)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
MN2Mihkel Ruut (Tartu ÜASK)
JõutõstmineM kuni 120 kg25.05.2017IndM
MN2Stefan Arand
VeemootorisportGT-1518.06.2017IndM
MN2Daniel Rüütel (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: Ice-Optimist16.02.2017IndM
EM2Siim Rast (SK Reval-Sport)
JõutõstmineM üle 120 kg19.03.2017IndM
EM2Andres Petrov
PiljardSnuuker: Mehed19.03.2017IndM
EM2Aleksandr Marmeljuk (M-Dojo SK)
MaadlusVöömaadlus (Alysh): M kuni 90 kg01.05.2017IndM
EM2Marten Männi
VeemootorisportJetisport: Ski GP225.06.2017IndM
EM2Kätriin Nilbe
VeemootorisportJetisport: Ski Limited Ladies25.06.2017IndM
EM2Aivar Kommisaar
VeemootorisportGT-3002.07.2017IndM
EM2Margit Kalk (Tartu SS Kalev)
Mari Klaup (Tartu ÜASK)
Markus Leemet (SK Leksi 44)
Janek Õiglane (Audentese SK)
Kristjan Rosenberg (EMÜ SK)
Karl Robert Saluri (KJK Järvala)
Hanna-Mai Vaikla (KJK Lõunalõvi)
Grit Šadeiko (Tartu ÜASK)
KergejõustikMitmevõistlus võistkondlik02.07.2017Vstom
EM2Jelena Smirnova (Maardu AUK)
AllveesportKiirusalad: N 400 m akvalangiga06.07.2017IndM
EJ2Pathricia Matso (SK Sakura)
SumoN Absoluutkategooria22.04.2017IndM
EJ2Pathricia Matso (SK Sakura)
Kai Pähkel (SK Nipi)
Darja Tokmantseva (SK Buffen-Do)
Helina Ärtis (SK Sakura)
SumoNaiskonnad22.04.2017VstM
EJ2Joosep Laus (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
EJ2Vlada Stepanova (SK Buffen-Do)
SumoN kuni 55 kg22.04.2017IndM
EJ2Pathricia Matso (SK Sakura)
Kai Pähkel (SK Nipi)
Vlada Stepanova (SK Buffen-Do)
Darja Tokmantseva (SK Buffen-Do)
SumoNaiskonnad22.04.2017VstM
EN2Ilja Makarov (TK Tekken)
Taekwondo (ITF)M Kompleksharjutus. I dan29.04.2017IndM
EN2Veronika Kuvatova
Hannah Tuulas
PurjetamineRS Feva05.06.2017Vstom
EN2Anette Russ (Pärnu TK)
Taekwondo (ITF)N Kahevõitlus kuni 52 kg29.04.2017IndM
EN2Maarja Plaser (Korrus3)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 44 kg20.05.2017Indom
MM3Meelis Rang
PurjetaminePurisuusatamine: Purjelauakelkude slaalom27.02.2017IndM
MM3Marten Männi
VeemootorisportJetisport: Ski GP204.06.2017IndM
MM3Marek Peeba
VeemootorisportO-12516.07.2017IndM
MM3Erki Lainjärv
Tõnis Laur
Rainer Nikiforov
Billy Toomla
VeemootorisportKummipaadid Klass 216.07.2017VstM
MJ3Kevin Grass (SMS)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
MN3Georgi Iljin
VeemootorisportGT-1518.06.2017IndM
MN3Romi Safin (PJK)
PurjetamineJääpurjetamine: N Ice-Optimist16.02.2017IndM
EM3Olev Oolup (Dago)
Andrus Padu (Dago)
PurjetamineJääpurjetamine: Monotüüp-XV17.02.2017VstM
EM3Kirill Medianov (TS Kreedo Dance)
Jelizaveta Semjonova (TS Kreedo Dance)
TantsusportKümme tantsu18.02.2017VstM
EM3Denis Grabe
PiljardPool-piljard: M 10-palli22.03.2017IndM
EM3Gea Reimund (SK Eesti Karud)
SumoN kuni 73 kg23.04.2017IndM
EM3Nikita Lopouhhov (SK Buffen-Do)
SumoM kuni 70 kg23.04.2017IndM
EM3Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 71 kg30.04.2017IndM
EM3Aleksandr Antonov (Katleri TK)
Vjatšeslav Ištšik (Katleri TK)
Martin Stihharev (Hvarang)
Nikita Tšistjakov (Katleri TK)
Vladislav Žarov (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus. Meeskonnavõistl..30.04.2017VstM
EM3Epp Mäe (Wesenberg Wrestling)
MaadlusNaistemaadlus: N kuni 75 kg04.05.2017IndOM
EM3Helena Mang (Sparta SS)
KulturismN Bikinifitness. Kuni 166 cm07.05.2017IndM
EM3Ilja Drovnjašin
SamboM kuni 82 kg combat20.05.2017IndM
EM3Vadim Fomin
SamboM kuni 62 kg21.05.2017IndM
EM3Nikolai Novosjolov (SK Le Glaive)
VehklemineM epee (individuaalne)13.06.2017IndOM
EM3Julia Beljajeva (Tartu SS Kalev)
VehklemineN epee (individuaalne)15.06.2017IndOM
EJ3Andres Petrov
PiljardSnuuker: Mehed12.03.2017IndM
EJ3Pathricia Matso (SK Sakura)
SumoN kuni 95 kg22.04.2017IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 95 kg22.04.2017IndM
EJ3Raido Liitmäe (MK Juhan)
Erki Pääro (SK Eesti Karud)
SumoMeeskonnad22.04.2017VstM
EJ3Keith Luur (PJK)
PurjetamineJääpurjetamine: DN16.02.2017IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN Absoluutkategooria22.04.2017IndM
EJ3Kai Pähkel (SK Nipi)
SumoN üle 80 kg22.04.2017IndM
EJ3Helary Mägisalu (Suure Karu Pojad)
MaadlusKreeka-rooma maadlus: M kuni 55 kg02.07.2017Indom
EN3Ilja Makarov (TK Tekken)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 63 kg30.04.2017IndM
EN3Anete Kõrve
WushuN shaolinquan21.05.2017IndM
EN3Kregor Zirk (Ujumise SK)
UjumineM 100 m liblikat02.07.2017IndOM
EN3Danila Subatšus (Katleri TK)
Taekwondo (ITF)M Kahevõitlus kuni 57 kg29.04.2017IndM
Alates 2013. aastast kuuluvad arvestusse rahvusvaheliste tiitlivõistluste (OM, MM, EM) medalivõidud, mis vastavad järgmistele tingimustele:
spordiala (distsipliin) - rahvusvahelise katusorganisatsiooni tunnustatus SportAccordi poolt või Eesti alaliidu kuulumine EOK-sse;
vanuseklass - täiskasvanud, noorsugu (U-23), juuniorid (U-20), maksimaalselt kaks vanemat noorte vanuseklassi (U-18 ja U-16);
osavõtjate arv - osalejaid enam kui medalikohti;
kodakondsus - medalist peab olema Eesti kodakondsusega.